dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Bielsko-Biała,śląskie

350 287 zł51 m² 6 889,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! Osiedle na którym powstanie 100 lokali o powierzchni od 37 m2 do 62 m2 wraz z miejscami parkingowymi zlokalizowane będzie w Czechowicach-Dziedzicach (10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Lubin,dolnośląskie

219 000 zł45 m² 4 877,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z balkonem pow. 44,9 M 2 Os. Staszica Atrakcyjny układ pomieszczeń, duży pokój stołowy z wyjściem na balkon, 2 oddzielne sypianie, kuchnia z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

307 000 zł29 m² 10 513,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gdynia Witomino, atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe, w wysokim standardzie, na sprzedaż. Lokalizacja: w sąsiedztwie tereny zielone i rekreacyjne, pełna infrastruktura: sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała

Rzeszów,podkarpackie

448 146 zł60 m² 7 466,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 60,02 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

415 800 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikatowe mieszkanie na malowniczej Białołęce Sprzedaż tego nieruchomości odbywa się na zasadzie cesji , dlatego nowy właściciel zapłaci podatek pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko W nas! umeblowane, wyposażone mieszkanie 5 min od starówki, idealne na inwestycję! Jeśli szukasz dobrej lokaty dla swojego kapitału to znalazłeś właściwie mieszkanie w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

399 000 zł27 m² 14 832,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w wyższym standardzie 2-pok mieszkanie o pow.26.89m2 w Gdyni w dzielnicy Redłowo. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

279 000 zł47 m² 5 955,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na Bałutach. Opis szczegółowy: mieszkanie jest położone na 9-tym pietrze w wieżowcu. Na powierzchnię 46,85m2 składają się: 3 pokoje - ok 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł38 m² 7 653,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkanie transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak podatku Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

567 000 zł78 m² 7 287,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic miasta. Największe zalety oferty: ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne, ekonomiczne mieszkanie we wspaniałej lokalizacji! mieszkanie jest wyjątkowe, pięknie położone z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, który daje wiele możliwości wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

250 000 zł56 m² 4 488,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*lokal do własnej aranżacji* Oferujemy na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Krakowskiej na 2 piętrze wieżowca. W skład mieszkania wchodzą: holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

629 900 zł57 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne mieszkanie na Ołtaszynie. 3 pokoje z wyjściem na przestronny ogródek i cichej uliczce. Kontakt: układ mieszkania Mieszkanie mieści się na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Helu

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł29 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Gdzie: warszawa, ursus - Skorosze, ul. Obrońców Helu 3 Odpowiednie dla: singla; pary; inwestora pod inwestycję lub do dalszego wynajmu. Idealne również dla młodej osoby lub jako mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł29 m² 15 483 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż apartament o powierzchni 29m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się nieopodal jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 558 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie 2 pokojowe z Tarasem Blisko do Parku i do Plaży w Brzeźnie! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

635 974 zł75 m² 8 489,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*** Oferta tylko w Home Brand *** Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w cichej i zarazem świetnie zlokalizowanym położeniu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Świdnik,lubelskie

385 000 zł61 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Hallera w Świdniku. Budynek z 1979 roku, po termomodernizacji. Nieruchomość to: duży i słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

660 000 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bronowice - 2 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m2, wraz z komórką lokatorską o powierzchni 2,37 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł37 m² 8 853,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie na Sołaczu przy ul Urbanowskiej 24. Cicha i spokojna okolica. 2 pokoje, kuchnia, balkon, piwnica, piętro 2 z 4. Mieszkanie doprowoadzone do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł111 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dla konesera kamienic! Klimatyczne 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu, o powierzchni 111 m2, wykończone w wysokim standardzie z zachowaniem klimatu kamienicy! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł53 m² 7 356,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, wyposażone I umeblowane mieszkanie W doskonałej lokalizacji Kupując to mieszkanie możesz wszystko! Jeśli tylko chcesz, możesz spakować wszystkie swoje walizki i już jutro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łopianowa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bardzo ładnie wykończona, ekskluzywna kawalerka na warszawskiej Białołęce, z małym ogródkiem. Mieszkanie jest nowocześnie i funkcjonalnie wykończone z najlepszych materiałów i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

970 000 zł30 m² 32 023,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Kołobrzegu Wyjątkowy apartament w jednej z najlepszych kołobrzeskich lokalizacji - Seaside Park, zaledwie 50 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł48 m² 4 747,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, bliskość natury oraz wszelka infrastruktura w zasięgu ręki to cechy charakterystyczne dla nieruchomości na Osiedlu Tatrzańskim. Nowa oferta biura Biała Posesja przypadnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

: wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : Toruń, ul. Bema, os. Młodych Mieszkanie z przepięknym widokiem na panoramę miasta, na 10 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

415 000 zł88 m² 4 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż oferujemy Państwu komfortowe, odrestaurowane "pod klucz" mieszkanie znajdujące się w spokojnej okolicy wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Prezentowana nieruchomość o użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilda

Poznań,wielkopolskie

409 400 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Poznania W okolicy Rynku Wildeckiego, 5 min od Starego Browaru oraz Avenidy. Parter w pięcio piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł63 m² 6 313,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne 63,2 m2 mieszkanie w dzielnicy Baranówka, położone na 2 piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

1 159 800 zł78 m² 14 869,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie smarthome ulokowane w warszawskiej dzielnicy Włochy (ul. Ks. Juliana Chrościckiego 83).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 035 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 000 zł54 m² 8 447,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko W naszym biurze! makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

318 841 zł29 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków - czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 promocja: k om.lokatorska w cenie mieszkania PROWIZJA 0% Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 3-pokojowego mieszkania wykończonego w bardzo dobrym standardzie z balkonem- budynek z 2014 roku. Mieszkanie zadbane i gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł50 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Tarnogaju. Nieruchomość położona na parterze niskiego budynku z windą. Niewątpliwym atutem jest przynależny ok. 36 m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł54 m² 10 282,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Doskonałe jako inwestycja 4-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Szpitala Brudnowskiego. i stacji metra Kondratowicza (termin oddania do użytkowania: druga połowa 2022). Spokojna zielona okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna Siewnej

Lublin,lubelskie

369 000 zł50 m² 7 402,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z opcją przywrócenia trzech niezależnych pokoi o łącznej powierzchni 50m2 zlokalizowane w dzielnicy lsm przy ulicy Bocznej Siewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł65 m² 11 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne, rozkładowe z nową klimatyzacją. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze (2 piętro mieszkalne). W budynku jest winda. Mieszkanie odmalowane (gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kwiatowa

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł27 m² 15 494 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Wyspie Sobieszewskiej ostatnie mieszkanie, gotowe do odbioru! Niski dwupiętrowy budynek, niemal z każdej strony otoczony zielenią, znajduje się tylko kilometr od linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

660 000 zł56 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu 7 Życzeń (ogrodzenie i monitoring) w dzielnicy Bronowice Wielkie. W pobliżu rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50m2 z podwójnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.