dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

511 000 zł30 m² 17 193,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja do sprzedania kawalerka: gotowa inwestycja do natychmiastowego wynajęcia po zakupie roi 7% (lokal po remoncie, zdjęcia pokazują aktualny stan wykończenia, to nie wizualizacje). Luxusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

371 735 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji do biura! Szukasz wspaniałej nieruchomości z rynku pierwotnego? Chcesz zaprojektować własną przestrzeń? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł66 m² 11 435,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Widok 15 pietro plac grunwad okazja Widok 3 pokoje! polecam topowej Lokalizacji Wrocławia 3 pokojowe mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim. 15 piętro w 15 piętrowym budynku z niesamowitym, jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

387 277 zł37 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - zadzwoń - zapytaj - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł72 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Marzysz o domu ze skrawkiem zieleni , ale fundusze pozwalaj ą Ci pozosta ć wy ł ą cznie przy planach zakupu mieszkania? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę , mieszkanie w domu, w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł59 m² 10 109,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania gotowego do wprowadzenia się to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowego budynku z windą przy ulicy Arkuszowej 65. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł79 m² 2 721,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż pięknę rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się z przestronego salonu, jasnej kuchni, mniejszej sypialni, spiżarki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

299 115 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w odległości 2 km od centrum miasta, przy ul. Łęczyńskiej 15. Zakończenie budowy jest planowane na II kwartał 2024 roku. Mieszkanie z balkonem, składa się z 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 000 zł49 m² 11 457,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świdnicka Top Lokalizacja - Rynek bl. Grunwald / politechnika 3 pok.Rozklad/M miejk Centrum Rynek Grunwald 3 pokoje Media Miejskie Polecamy Panstwu sprzedaży 3 pokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję Państwu kompaktowe i bardzo dobrze zagospodarowane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, na 1. piętrze inwestycji - osiedle zielone włochy przy ul. Dźwigowej 3, zrealizowanej przez "jk".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połczyńska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 028 761 zł92 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Inwestycja która wybudowana będzie w 2023 roku i oddana do 30.03.2023 zostanie wybudowana w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja będzie składała się z dwóch nowoczesnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińska

Kraków,małopolskie

568 000 zł60 m² 9 546,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prądnik biały- 3 pokojowe słoneczne mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie przy ul. Zielińskiej na Prądniku Białym o pow. 59,5 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł58 m² 23 620,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Avenue Estate prezentuje przestronny apartament w inwestycji solec 24! Opis nieruchomości Apartament wykończony jest w bardzo wysokim standardzie. Pomieszczenia są klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

426 489 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 3-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Termin zakończenia budowy: 09.2022r. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

656 000 zł64 m² 10 218,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% pcc, 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji Krzyki, idealnie pomiędzy dwoma najpiękniejszymi parkami we Wrocławiu - Grabiszyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

539 000 zł73 m² 7 373,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Proponujemy Państwu niezwykle klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie, idealne dla rodziny lub pod wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Nieruchomość znajduje się przy Ul. Gryfa Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

454 900 zł39 m² 11 724,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 0% pcc, 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji Krzyki, idealnie pomiędzy dwoma najpiękniejszymi parkami we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

597 000 zł49 m² 12 263,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2017 na ulicy Prądnickiej, dzielnicy Krowodrza o powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł58 m² 8 068,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż 3-pokojowe 58mkw, dwustronne, rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Wrocławskim Szczepienie, blisko Rynku i uczelni wrocławskich. Doskonale skomunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

632 317 zł61 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak Prowizji i Podatku pcc! Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 61,39m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż piękne zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6m2. dwustronne na prestiżowym osiedlu Biskupin we Wrocławiu (śródmieście). Idealne dla singla, pary albo jako inwestycja. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

399 000 zł34 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kawalerka przy ul. Długiej do remontu. Lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Długiej w pobliżu Kleparz kilka minut spacerem do Rynku, galerii Krakowskiej Dworca mda. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m2 na 1-piętrze bloku z 2019 roku znajdującego się na Czyżkówku w Bydgoszczy na osiedlu "dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

441 600 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opis nieruchomości: prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Łodzi. Mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na zamkniętej posesji. Idealne na wynajem, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warnik

Warnik,zachodniopomorskie

250 000 zł43 m² 5 773,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż bezczynszowa kawalerka 43,30m2 w Warniku. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy z lat 30-tych. Na metraż mieszkania składa się: - korytarz - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł54 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż apartament o powierzchni 54m2 na III piętrze nowoczesnego budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się nieopodal jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

529 000 zł64 m² 8 300,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Krakowie ze świetną lokalizacją, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i poprzez swój bardzo elastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł74 m² 8 805,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie, który zlokalizowany jest w gdańskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

412 350 zł50 m² 8 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panoramiczne okna W całym mieszkaniu| duży balkon | obok parku| Świetna lokalizacja! Otoczenie parków! Obok węzła komunikacyjnego! Bliskość centrum i ul. Piotrkowskiej! Komunikacja: - 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł35 m² 13 229,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Winda balkon nowe budownictwo ścisłe centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

249 000 zł54 m² 4 628,25 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Dąbrowa Górnicza - ul. Kościuszki (superjednostka) - do wprowadzenia / odświeżenia Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 53,80 mkw , na 12 piętrze w wysokim bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

359 330 zł56 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji, bez podatku pcc I dodatkowych kosztów, bezpośrednio od przedstawiciela dewelopera. Nowa oferta funkcjonalnych mieszkań na rzeszowskiej Drabiniance, przy ulicy Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży mieszkania dwupokojowego na warszawskiej Białołęce. Lokal jest dwa lata po remoncie. Znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie, do odświeżenia w doskonałej lokalizacji, nadaje się na inwestycyjne! Zadzwoń Informacje: cena: 289 000.00 PLN Cena za m2: 6 282.61 PLN Powierzchnia: 46 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł76 m² 5 562,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Zalety mieszkania: - jasne, czyste i zadbane wnętrze, - nie wymaga żadnych nakładów finansowych, - gotowe do wprowadzenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

817 551 zł68 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy metrze! ul. Górczewska 228 - 3 pokoje, 2 balkony. Mieszkanie na osiedlu o wysokim standardzie wykończenia i utrzymania, z portiernią i zielonym patio dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł102 m² 9 303,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament W bezpośrednim sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

309 900 zł39 m² 7 875,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena obniżona, oferta ograniczona czasowo! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na V-piętrze w budynku 5-piętrowym. Oferowane jest w atrakcyjnej cenie bliskiej 8000zł/m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach