dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 366 ogłoszeń

329 000 zł58,23 m² 5 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Oferuję do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 500 zł73,30 m² 6 814,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwupiętrowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,3 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł64,40 m² 7 422,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości Oddział w Pruszczu Gdańskim ma przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Straszynie przy ul. Na Skarpie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł139,32 m² 5 735 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rodziny oraz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł25,56 m² 1 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 756 zł61,82 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania w inwestycji w pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 446 zł72,41 m² 18 649,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36,02 m² 22 737,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, położonego w prestiżowej inwestycji Pino Resort mieszczącego się na parterze z tarasem w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

! oferta na wyłączność! Przyjaciół Żołnierza, lwówek Śląski 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 73,40 m2 piwnica 15,40 1 piętro kamienica miejsca parkingowe po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł114,88 m² 15 659,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Ponad 114 m przestrzeni | Blisko plaży i Śródmieścia | Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł69 m² 5 507,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w Sanoku, na osiedlu Posada, przy ulicy Stróżowskiej. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo ładne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 znajdujące się w Twierdzy Modlin przy ulicy 29 listopada kilkanaście minut pieszo od stacji pkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł57 m² 16 649,12 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzy pokoje na najwyższym piętrze w centrum miasta/ Dobrze skomunikowane/ Widok na zieleń Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym metrażu zarówno na tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 999 zł33,85 m² 12 259,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe w śródmieściu w super lokalizacji pow - 33,85 m Korytarz-4,22 Łazienka-3,85 Sypialnia-7,08 Pokoj z aneksem-18,7 piętro -4 Adaptacja poddasza Oddanie do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,49 m² 6 648,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 52,48m2, 3 pokoje, usytuowane na parterze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania składa się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,71 m² 13 304,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie O powierzchni 38,71 M2 znajdujące się przy ulicy francesco nullo W dzielnicy grzegórzki oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł100,70 m² 4 856,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1848

Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja 100,70 m luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł135 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko U mnie-kraków, prądnik biały oferta premium- bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowym rabatem od ceny. Apartament z prywatnym ogrodem większym od.

Szczegóły ogłoszenia

259 899 zł68,20 m² 3 810,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Mieszkanie o powierzchni 68,20 m , położone w kamienicy w spokojnej części miasta. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących przestronnego mieszkania do własnej aranżacji lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,28 m² 15 249 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy! To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesny design oraz bliskość miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 502 zł46,09 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania w budynku >C< ekskluzywne osiedle smart city nowatorski projekt inwwestycyjny,eleganckie I komfortowe osiedle przyjazne otoczenie bez prowizji do biura! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna do końca Kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji położonej w uzdrowiskowej części Goczałkowic - Zdroju, składającej się z dwóch budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł48,51 m² 10 923,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł32,75 m² 3 664,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy o powierzchni 27 m2, składające się z pokoju, kuchni i łazienki. W mieszkaniu został rozpoczęty remont, który nie został.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,58 m² 14 682,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą w Rzeszowie ul. Bałtycka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 313 zł43,79 m² 12 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedania ośno lubuskie Piękne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta Ośno Lubuskie. Mieszkanie na parterze Fantastyczna lokalizacja! Dużo światła i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł45,01 m² 29 771,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w kamienicy, w sercu Gdańska przy ul. Mariackiej. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 088 zł43,82 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m2 - Niebuszewo-Bolinko, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Mieszkanie 3 pokojowe 54,98 m2 na III piętrze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 306 zł80,97 m² 6 500,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zielona okolica, mieszkania w zabudowie szeregowej os. Matysówka w Rzeszowie. Przestronne dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 80,97 m2 na I piętrze. W każdym będzie znajdował.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł63,20 m² 6 740,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 63,20 m , 3 pok, 4. piętro Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,20 m , usytuowanego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,20 m² 7 320,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje po generalnym remoncie! Mieszkanie o pow. 36,20 m2 na 6 piętrze w wieżowcu z windą do zamieszkania od zaraz! Nieruchomość przeszła generalny remont w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł55,67 m² 16 076,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56m2. W kamienicy z lat 50, w sercu warszawskiego Muranowa, przy ulicy Nowolipki 17a. Nieruchomość usytuowana jest na niskim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł88,34 m² 3 282,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulanego mieszkania z dala od miasta? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Bałcyny, 16 km od Ostródy przy drodze dk15. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 816 zł45,43 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko u nas! 1% pcc - sprzedaż ekspektatywy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 zlokalizowane na III piętrze V-ciopiętrowego bloku mieszkalnego wraz z lokalami.