dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wagonowa

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł27 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta po umowie rezerwacyjnej Atuty nieruchomości 1) Idealne pod wynajem 2) Budynek o podwyższonym standardzie 3) W pełni wyposażone 4) Tanie w utrzymaniu Nieruchomość jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

209 000 zł38 m² 5 501,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,99 m2 położone na parterze w 4-piętrowym bloku zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

671 550 zł41 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie na bliskiej Woli. Mieszkanie posiada: salon 17 m2 Widną kuchnię ok 5,5 m2 Łazienkę z oknem ok 3,5 m2 Sypialnię 9 m2 Korytarz ok 6 m2 Ogródek 40 m2 Wszystkie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

407 900 zł46 m² 8 887 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Opiekun Oferty: tel. Oferta Wyłącznie w sdp Nieruchomości! Mieszkanie idealne na inwestycje, super lokalizacja pod każdą uczelnie. Centrum miasta winda, piwnica, balkon, rozkład. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

249 000 zł47 m² 5 320,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,8 m 2 znajdujące się w centrum Grójca. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju, 2 sypialni, przedpokoju, oddzielnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 717,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 920,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego, słonecznego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - wysoki parter, - duży balkon od strony ogródka, - duże możliwości aranżacyjne, - mieszkanie po remoncie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

394 400 zł33 m² 11 952 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karskiego

Kielce,świętokrzyskie

708 500 zł71 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni całkowitej 85mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości. Mieszkanie w pięknej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

429 900 zł40 m² 10 747,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem na Woli. Stan dobry/ do odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica. Grunty w trakcie regulacji- zakup możliwy jedynie za gotówkę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

431 088 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie błękitne tarasy w Sianożętach ok. 250 m od plaży! Uwaga! Super promocyjna cena brutto (z vat 8 %). Apartament pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł44 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**u wa G a**r E Z E R W A C J A ** do 20.08.2022r Z A P R A S Z A M Y | D O | I N N Y C H | O F E R T ! **O K A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Lębork,pomorskie

185 000 zł43 m² 4 253,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanko znajdujące się w centrum Lęborka przy obecnie rewitalizowanej ul. Stryjewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 738 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Genialne mieszkanie z dużym ogródkiem gotowe do wprowadzenia się! Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł53 m² 7 909,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant. Dwukondygnacyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

630 240 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy Państwa uwadze świetne mieszkanie w nowopowstającym budynku, usytuowanym na Tarchominie, niedaleko ul. Światowida (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu 2-pokojowe ciche, spokojne mieszkanie znajdujące się na Ratajach - idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie z potencjałem. Informacje o mieszkaniu: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

623 935 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie A.1.06 na 1 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku w Warszawie. Atuty lokalizacji: - cicha, spokojna okolica - Dostęp do dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 3 pokojowe, klimatyczne mieszkanie z garażem w doskonałej lokalizacji Oliwy, przy ul. Jana Husa. Metraż mieszkania po podłodze to 66m2! Lokalizacja zapewnia bliskość szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości loft ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się przy stadionie Resovii w Rzeszowie. Okolica Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

599 000 zł68 m² 8 770,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Budynek I okolica: mieszkanie mieści się na siódmym piętrze w bloku z windą. Okolica doskonale skomunikowana praktycznie z każdym miejscem w Krakowie. 300m na przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

960 000 zł122 m² 7 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Designerski , luksusowy apartament W międzywojennej odnowionej kamienicy. Prestiżowa lokalizacja W ścisłym centrum bielska - aleje księcia sułkowskiego. Apartament o powierzchni 99, 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą przedmiotem sprzedaży jest idealne mieszkanie 3 - pokojowe dla inwestora Lokal o metrażu 47 m2 mieści się na 4 piętrze bloku o czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogórze

Gdynia,pomorskie

588 075 zł77 m² 7 650,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najbardziej wyczekiwana inwestycja ostatnich lat poniżej kilka słów o niej. Inteligentna infrastruktura strefy rekreacji pozwala zachować prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

378 000 zł58 m² 6 523,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58m2 w wysokim bloku na 7 piętrze z windą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podlesie

Kraków,małopolskie

538 000 zł53 m² 10 132 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w kameralnym, 3 - piętrowym budynku zbudowanym w technologii tradycyjnej w 1994roku. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjna oferta 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w 2015 roku. Niski, zadbany blok posadowiony pośród zieleni. Mieszkanie dwustronne, o układzie: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Łódź,łódzkie

314 700 zł47 m² 6 664,55 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z niezwykle interesującą ofertą przytulnego mieszkania położonego w Łodzi przy ul. Brzechwy w dzielnicy Łódź-Zarzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł54 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł37 m² 9 137,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z oddzielną jasną kuchnią i balkonem 4mkw oraz kom.lok.4,5mkw, Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym apartamentowcu z 2003roku na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

95 000 zł15 m² 6 453,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem ale masz ograniczony budżet? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze w sąsiedztwie? Przedstawiamy ofertę kawalerki zlokalizowanej w dzielnicy Dziesiąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł56 m² 7 076,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,38 m2. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal idealnie nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

621 000 zł43 m² 14 577 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja lokal w budynku premium który sprawdzi sie, idealnie jako inwestycja w lokal na wynajem lub pod biuro -( poszukiwana lokalizacja pod wynajem ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

277 000 zł28 m² 9 753,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania, kawalerka na 6 piętrze w wieżowcu z wielkiej płyty na osiedlu Młodych. Mieszkanie dostępne od zaraz. Czynsz wynosi 400. Zalety lokalizacji: - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie w bloku z 2015r , II piętro (z windą), 40kw przy ul. Dziesięciny 7. Aneks kuchenny z salonem z wyjściem na balkon typu loggia + pokój+ łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł57 m² 13 562,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m2 z dużym balkonem oraz z piwnicą 5,30 m3. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej 21 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 752,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł21 m² 13 142 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa kawalerka z dużym balkonem Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 21,23 m2. Ważnym atutem tej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

439 000 zł69 m² 6 354,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie z opcją miejsca postojowego w hali garażowej Mieszkanie o pow. 69,09m 2 na parterze w bloku Salon o pow. 23,20m 2 z wyjściem na oranżerię (5,3m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długopolska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł50 m² 11 277 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje, 49,66m2 Gaj w zacisznej lokalizacji Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2 pokojowe, pełno rozkładowe, o powierzchni 49,66m2 z balkonem skierowanym na cichy zamknięty skwer. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

850 000 zł44 m² 19 318,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson prezentuje nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Rakowickiej. Osiedle jest zlokalizowane w samym centrum Krakowa, blisko węzłów komunikacyjnych. Rozkład: salon z aneksem.