dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

533 600 zł48 m² 11 117 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

566 130 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,80 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł78 m² 10 472,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli poszukujesz mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk, suchanino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bonin

Bonin,zachodniopomorskie

149 000 zł53 m² 2 827,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,70 m2 położone w miejscowości Bonin k. Koszalina. Odległość od morza 20 km! Mieszkanie dwustronne położone na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

755 100 zł69 m² 10 913 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: łukasz Wojciechowski telefon Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie o planowanej powierzchni 69,19 m2. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 4,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł39 m² 9 181,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 39 m2 przy Placu Kromera ul. Aleja Kromera znajdującego się na trzecim piętrze. Okna mieszkanie wychodzą na podwórko z południowym nasłonecznieniem. 2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 43 m zlokalizowane w Fordonie, na osiedlu Bohaterów. Atrakcyjna cena. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

672 800 zł25 m² 26 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

569 900 zł78 m² 7 306,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 78 m2 wraz z komórką o pow. 2,5 m2. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w ocieplonym bloku pięciopiętrowym z 1991r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł65 m² 13 125,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W pełni umeblowane i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,14 m2 znajduje się przy ul. Włodarzewskiej w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego słynącego m.in. ze stoku narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

337 000 zł52 m² 6 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, ciepłe, nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, kilka minut do dworca pkp i pks oraz ul. Sienkiewicza. - dwie ustawne sypialnie, - salon - kuchnia - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodeckiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł68 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Salon z balkonem, oddzielna i widna kuchnia, dwie sypialnie (większa z balkonem), dwie łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

***słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji*** 3 pokojowe widna kuchnia wspaniałe widoki na zieleń dobrze rozwinięta infrastruktura w pobliżu Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

399 000 zł55 m² 7 265,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecam serdecznie luksusowy, nieduży apartament zlokalizowany W śródmieściu, rejon alei majowej. Doskonała lokalizacja, dobry dojazd, wszędzie blisko. Mieszkanie znajduje się w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

275 000 zł35 m² 7 801,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum na ulicy Marii Konopnickiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Wysoki stoczek. Idealne pod inwestycję oraz dla rodziny z dzieckiem. Okolica cicha i spokojna z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego w bloku z lat 80 tych na parterze. Lokalizacja : Wrocław > fabryczna>nowy Dwór> Strzegomska Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł55 m² 7 129,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Makler poleca mieszkanie 3 pokojowe na Wzgórzu Wolności o powierzchni 55,4m2. Nieruchomość składa się : - 3 niezależne pokoje o powierzchni odpowiednio 16, 11 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Antoniuk

Białystok,podlaskie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 56m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk. Lokal mieści się na 1 piętrze (z 4) bloku z 1968 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł54 m² 11 869,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na Jagodnie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na chronionym i spokojnym osiedlu. Jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą o walorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

625 333 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis "oferta na wyłączność" Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,90 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. Lokal usytuowany na wysokim parterze w nowszym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł54 m² 8 953,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie w zielonej i zadbanej okolicy. Mieszkanie o łącznej powierzchni 53,50 m2, znajdujące się na 1 piętrze - 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zawsze marzyłeś o mieszkaniu w najlepszej dzielnicy Warszawy? Czy chcesz, żyć w okolicy gdzie jest cicho i zielono? Chcesz mieszkać w świetnie skomunikowanym miejscu? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Białystok,podlaskie

289 000 zł46 m² 6 215,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana do 02.2022 ROKU Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46m2 położone jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

536 800 zł32 m² 16 775 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Prosimy pytać o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

895 000 zł137 m² 6 551,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Biuro Dobry Adres Nieruchomości mam przyjemność zaoferować do sprzedaży atrakcyjny 5 pokojowy apartament położony na 3 kondygnacjach, stanowiących pion niskiego budynku wielorodzinnego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

383 548 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona,spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 25.24m2 *Sypialnia 12.11m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł24 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1705

Na sprzedaż prezentujemy Państwu słoneczną oraz ustawną kawalerkę, w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

515 000 zł67 m² 7 632 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Skórzewo,wielkopolskie

480 000 zł50 m² 9 626,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Skórzewie, na ulicy Poznańskiej. Lokal wymaga delikatnego odświeżenia, gotowy do wprowadzenia, bez ponoszenia wygórowanych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

299 000 zł28 m² 10 856,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Metraż 27.54 m2- jest to powierzchnia użytkowa. Mieszkania składa sie z przedpokoju, łazienki, salonu z aneksem kuchennym. Lokal posiada również balkon 2.61m2. Budynek zostanie wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą zlokalizowane w Legionowie. Blok zadbany, nowa, cicha winda, domofon. Lokal z kw, bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł49 m² 5 434,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu pięknego dwupokojowego mieszkania na Górzyskowie. Wyjątkowa okazja - wyjątkowa cena Mieszkanie o powierzchni ok. 49m2 mieści się na parterze kameralnego budynku. Kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł62 m² 11 850,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie warszawa, ul. Wyki Prezentowane mieszkanie o metrażu 61,6 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchnii - łazienki - przedpokoju Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bohaterów Powstania Warszawskiego

Chojnów,dolnośląskie

395 580 zł69 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż 3 etapu inwestycji "zielone tarasy" przy ul. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Chojnowie! W maju promocja - M.POSTOJOWE GRATIS! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NAJNOWSZĄ OFERTĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł54 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

widne i jasne dwupokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Derby 16. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego kameralnego bloku. Blok, jak i całe osiedle zadbane, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

364 000 zł53 m² 6 867,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 53,00 m2 | ul. Świadka | os. Nowe Miasto Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 53,00 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

227 160 zł26 m² 8 572 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin realizacji: i kwartał 2022 Liczba pokoi: 3 Cena: 227 160,00 pln Powierzchnia: 25,24 m2 Piętro: 4 Osiedle jest nnowoczesnym osiedlem położonym.