dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

595 175 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowy apartament o powierzchni 74,49 m2 w centrum Mierzyna. Inwestycja składa się z ośmiu apartamentów i do każdego przynależy jedno miejsce parkingowe: powierzchnie od 59,94m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Źródłowa

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł20 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Żródłowej w Kielcach.Składa się z widnego pokoju, jasnej kuchni w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

364 000 zł78 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 Dąbrowa Górnicza Mydlice - ul. Legionów Polskich - do remontu, własnej aranżacji Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 78 mkw , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

600 039 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż mieszkania z rynku pierwotnego na warszawskiej Białołęce. Poniższe ogłoszenie dotyczy mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60m2 z balkonem. Piętro 5/8 jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

House Team Nieruchomości poleca na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Wyżyny. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 52,80 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk przymorze. Blisko morza Z przyjemnością prezentuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańsk - Przymorze. Mieszczące się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł36 m² 8 963,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Zapraszam wszystkie biura do współpracy Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania na Wrzosach. Mieszkanie 3 - pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania z potencjałem? Do własnej aranżacji ? To świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł35 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z pięknym widokiem! Otoczenie nieruchomości: gądów- zielona dzielnica na zachodzie Wrocławia. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żużela

Żużela,opolskie

35 000 zł54 m² 650,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w miejscowości Żużela. Lokal mieści się na parterze budynku i składa z trzech pomieszczeń do adaptacji. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Tarnobrzeg,podkarpackie

310 000 zł48 m² 6 404,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1-ym piętrze. Budynek jest ocieplony, coroczne zwroty za ogrzewanie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środula

Sosnowiec,śląskie

358 700 zł63 m² 5 657,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Osoba do kontaktu: tel. Oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest - przestrzenne trzypokojowe mieszkanie - na ładnie zagospodarowanym osiedlu "zielonym" osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

435 000 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji! Pachnące nowością mieszkanie gotowe do wykończenia. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w III-piętrowym budynku z 2022 roku przy ul. Gustawa Morcinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł38 m² 9 946,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Twój Agent Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37,7 m2 zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie. Opis Nieruchomość znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Będzin,śląskie

269 000 zł59 m² 4 567,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Będzin Syberka - ul. Narutowicza - do remontu / własnej aranżacji Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 58,90 m2 położone na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Mieszkanie jest przestronne i wykończone w wysokim standardzie - Salon z aneksem - 34,44 m2 - Pokój 1 - 13,58 m2 - Pokój 2 - 12,69 m2 - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

410 656 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 50,08 m2 w Szczecinie-Dąbiu. Budynek 4-kondygnacyjny o zróżnicowanych powierzchniach mieszkalnych. Standard deweloperski. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł64 m² 9 952,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie na Sadybie =rozkład= Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchni 63,8 m.kw. znajduje się oddzielna kuchnia z oknem, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

819 158 zł71 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bałuty

Łódź,łódzkie

615 000 zł69 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oaza spokoju, ukojenie dla duszy, odpoczynek dla ciała. Tak właśnie czujesz się przekraczając próg tego mieszkania. Stonowane kolory , spójność działań w aranżacji wnętrza, to sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

496 789 zł56 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży Dwustronne Mieszkanie w Sobótce W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Ruda Śląska,śląskie

209 900 zł44 m² 4 770,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe na Halembie! Dlaczego warto je kupić? - 2 niezależne pokoje - balkon - osobna kuchnia z oknem - mieszkanie do własnej aranżacji - 2 piętro w ocieplonym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek Mieszkaniowy

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania na Targówku Mieszkaniowym, blisko metra, na skraju Zacisza 3 pokoje - 60,9m2 Cena za całość: 609.000zł Mieszkanie mieści się na 8piętrze w jednoklatkowym budynku 10-piętrowym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł105 m² 13 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy nieruchomość znajdującą się w Gdańsku w dzielnicy Oliwa. Powierzchnia w księdze wieczystej wynosi 99 mkw, natomiast z przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

307 000 zł37 m² 8 297 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Uroczysko ul. Marszałkowska Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty Z widokiem na jezioro - bezpośrednio od dewelopera sprzedaż W inwestycji jerzyn 32 - bez podatku pcc W sprzedaży 18 mieszkań W widokiem na jezioro wiecej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Augustów,podlaskie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie położone w Augustowie przy ulicy Obr. Westerplatte. Wyposażenie jest w cenie mieszkania. Pomieszczenia: salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, korytarz, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

1 313 000 zł66 m² 19 795 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nietuzinkowe mieszkanie w sercu Żoliborza. Pokój dzienny, duża sypialnia, widna kuchnia, łazienka z oknem, oddzielne wc oraz przedpokój. Możliwość zrobienia trzech pokoi lub dużego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

515 430 zł75 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro az nieruchomości , ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż ,położone na 1 piętrze, przy ulicy Podwale - bardzo cicha i spokojna okolica, miejsce parkingowe przed.