dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

1 099 900 zł75 m² 14 665,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z panoramicznym widokiem na Ostrów Tumski | Centrum Poznania | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Szosa Okrężna w Toruniu, na popularnym osiedlu Bielany. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł57,12 m² 4 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter | Mieszkaj bez barier Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj. Apartament w pełni wyposażony i przygotowany do wynajmu. Sprzedam apartament nad morzem na drugim piętrze w Dziwnowie zaledwie 600 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 726 zł51,89 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,80 m² 5 193,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mały dom z ogrodem 524 m w cenie mieszkania - Nowa Wieś Przywidzka Jeśli marzysz o własnym kawałku zieleni, ale nie chcesz wydawać fortuny na dom - ta oferta może być idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu nowoczesny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Z salonu jest wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38,90 m² 5 912,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 38,9 m | Ruda Śląska, ul. Zabrzańska | 230 000 zł Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m , zlokalizowane na parterze w 2-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 779 zł66,90 m² 13 419,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Targi nieruchomości nadmorskich w Warszawie w prosperhouse trwają Kto by o tym nie marzył. student, kierowca w zatłoczonym mieście czy pracownik niedoceniany przez pracodawcę.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2003 roku (bez windy) na spokojnym i cenionym Osiedlu Słoneczny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 776 zł28,80 m² 13 846,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: jarosław Biegański tel.   Mieszkanie dwupokojowe na Biskupinie! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Biskupin. W budynku z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,35 m² 14 323,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy ulicy Leskiego na Jasieniu. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 247 zł43,13 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł65,20 m² 9 194,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na parterze, w bloku z 2013 roku, o solidnej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Jasnej w Toruniu! Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł128,10 m² 4 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Bezczynszowe mieszkania z ogródkami - także dla Obcokrajowców! W cenie otrzymujesz: prywatny ogród, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 765 zł60,62 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł65 m² 7 353,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone przy ulicy Jaworowej w Lubinie, na osiedlu Polne. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 185 zł38,15 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł76 m² 3 144,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja mieszkanie położone na 1 piętrze budynku sześciolokalowym. Dom kryty dachówka ,klatka schodowa czysta , mieszkanie bezczynszowe! w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł90,29 m² 3 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 4 pokoje - Bytom, ul. Janasa 4. Przedstawiamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,29 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy w spokojnej dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł71,50 m² 7 762,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5 m (nie wliczając balkonu), usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku przy ul. Sikorskiego 3 w Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł26 m² 15 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m położona na spokojnym osiedlu, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,90 m² 15 565,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie mieści się przy ul. Smoczej, w 10cio piętrowym bloku, na 6tym piętrze (dwie windy).

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,50 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Home Space prezentuje mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze budynku przy ul. Kosynierów. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł104,08 m² 19 206,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam na na dzień otwarty w najbliższą środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie ul. Lazurowa 11a / Bemowo apartament gotowy do zamieszkania / 5 pokoi/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,18 m² 7 805,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Chorzowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 372 zł54,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja W duchu nownoczesności - oddana do użytku! komfortowy apartament 3 pokojowy Z garderobą O pow. 54,28 m2! Z balkonem O pow 3,1 m2! doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,36 m² 8 175,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żyj wygodnie - blok z windą i dużą loggią z widokiem na zieleń Piła, zielona Dolina Szukasz mieszkania w niezwykle lubianej lokalizacji w Pile? 2 pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Centrum. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 190 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Warszawa | wola | ul. Giełdowa | apartament 2 pok. Wynajem | taras | metro Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość na sprzedaż w pięknej inwestycji przy ul. Giełdowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł121,19 m² 5 363,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 121 m znajduje się na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy na bydgoskim Okolu. Lokal wymaga remontu, jednak jego stan pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł62,57 m² 9 988,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,57 m , położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Zaułek Rogaziński 6, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,15 m² 22 906,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 26 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42 m² 13 309,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność biura. Budynek znajduje się w idealnej lokalizacji - bliski dostęp do komunikacji a jednocześnie sąsiedztwo parków i morza zapewnia komfort życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł43,11 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do Borkowa Łostowickiego, bezpośrednio przylegającego do dzielnicy Gdańsk Południe. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości - 200m do supermarketu, 200 m do przystanku autobusu ztm.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaprezentowania mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem, mieszczące się w poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie to ma 59m2 i składa się z 2 pokoi,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij