dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

348 000 zł41 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkania w cenie 289.000 zł! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

561 000 zł66 m² 8 453,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,36 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł41 m² 11 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przestronne, zadbane mieszkanie. Duży ustawny pokój z balkonem, oddzielna widna kuchnia , przedpokój z dużą szafą w zabudowie. Na podłogach panele i terakota, łazienka wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M25 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 3 pokojowe O powierzchni 49,95m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł38 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania na Osiedlu Na Skarpie. Mieszkanie na parterze we wieżowcu o powierzchni 37,6 mkw. W jego skład wchodzi: salon z przejściem do kuchni, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 54 m2, 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym 29,4 m, sypialnia 10,1 m, garderoba 3,7 m, hall 4,8 m, łazienka 6,3 m, duży balkon. Nieopodal linia tramwajowa 2 i 17, oraz pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

502 361 zł64 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m19 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

437 976 zł55 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m18 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

402 300 zł27 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę na granicy Żoliborza i Bielan przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie gotowe do zamieszkania w każdej chwili! Mieszkanie: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł73 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w znakomitej lokalizacji na Śródmieściu. W pobliżu Wydział uw, park Tołpy, tramwaj. Idealnie sprawdzi się jako inwestycja lub dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł49 m² 11 877,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku, zlokalizowane przy ul. Korotyńskiego / ul. Urbanistów w Warszawie (ochota). Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł49 m² 15 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w apartamentowcu z 2020 roku-Warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki. Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

559 999 zł63 m² 8 917,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Okazja bez prowizji! lublin - czuby- os. Błonie - ul. Herbowa! po generalnym remoncie! Na sprzedaż unikatowe trzy pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2018r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Lublin,lubelskie

352 240 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M50 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,60 m2 + Ogródek 74m2. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hery

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł63 m² 10 223,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe, gdańsk Osowa! Dzielnica ciesząca się spokojem, ale również idealnym dojazdem do każdej części Trójmiasta. Idealne dla rodziny, pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł58 m² 8 304,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 przy ul. Suwalskiej na Bródnie. W skład mieszkania wchodzi: salon (16 m2), sypialnia I (10 m2), sypialnia II (9 m2), sypialnia III (6,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Zakopane,małopolskie

939 000 zł47 m² 20 029,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie Z pięknym widokiem na tatry! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w centrum Zakopanego, w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. Pow. mieszkania to 46.88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Pieńsk

Pieńsk,dolnośląskie

145 000 zł30 m² 4 906,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka, pow. 29,55 m2, II piętro, po remoncie, piwnica, komórka lokatorska, pieńsk Na sprzedaż słoneczne, przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29,55 m2, położone na ostatnim, II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł33 m² 13 682,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie (smart house+videodomofon). Warszawa-Praga Południe, inwestycja Robyga - Praga Arte. System smart house - inteligentny system sterowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia na Piaskowej Górze 2 pokoje kuchnia. łazienka wc przedpokój balkon nieruchomość słoneczna na wysokim parterze pod oknami teren zielony, w oknach rolety antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: czteropokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Idealne dla Inwestora Skład lokalu: mieszkanie składa się z czterech pokoi(pierwotnie były trzy, największy z nich został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł39 m² 11 398,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję Państwu: mieszkanie 2 pokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Rafała Wojaczka znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie po remoncie- 3 pokojowe o powierzchni 64m2 usytuowane na 9 piętrze w budynku 10 piętrowym z lat 70-tych na Pradze Północ przy ul. al.Tysiąclecia w Warszawie. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł59 m² 12 494 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie przy al. Waszyngtona Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 58,91 m2, na którą składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł57 m² 11 408,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na mokotowie W pobliżu metra wilanowska - 5 min. na pieszo - 500 m. * sgh - 18 min. ( tramwaj 10,14,35,74, autobus 200, 174) * sggw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

420 966 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M30 B4 bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. Wszystkie szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m2 w inwestycji Young City, tuż koło planowanej stacji metra Chrzanów. Lokal znajduje się na 4 piętrze, okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

408 980 zł31 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe latem 2024 Kameralna Inwestycja łącząca nowoczesne budownictwo z tradycyjnym klimatem.Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Dmochowskiego

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł20 m² 20 019,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie położone w centrum Warszawy. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w pełni wyposażone i umeblowane w bardzo wysokim standardzie (wszystkie meble robione na wymiar), drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Słupsk,pomorskie

499 000 zł51 m² 9 770,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 3-pokojowy Z balkonem W nowoczesnym bloku Z windą, 1 miejsce W garażu, 1 komórka piwnica Dlaczego to mieszkanie: super lokalizacja, bardzo blisko tereny rekreacyjne: park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta

Rybnik,śląskie

225 000 zł47 m² 4 795,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Mieszkanie 2 Pokojowe na 2 Piętrze w Centrum Rybnika Zaledwie 750m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł62 m² 10 932,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,11 m2,Tarchomin. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym bloku. Składa się z salonu z aneksem i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m . Położone jest na parterze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Rewelacyjne mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł69 m² 11 277,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń idealne pod wynajem. Mieszkanie składa się z 3 słonecznych pokoi. Salon o wielkości 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

556 750 zł53 m² 10 451,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,27m2 w nowo powstającej inwestycji w pobliżu pętli Mały Płaszów. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł78 m² 10 255 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie Do zaoferowania mamy mieszkanie w bardzo przystepnej cenie, 4 pokojowe (3 sypialnie), w pełni urządzone, gotowe do wprowadzenia budynek Blok z 1982r. odnowiony, czysty, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

920 000 zł69 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zarerzerwowane* oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny gotowy do zamieszkania zaprojektowany i urządzony w nowoczesnym stylu na nowo budującym się osiedlu w Kołobrzegu mazowiecka park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

763 000 zł52 m² 14 815,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pok., ul. Międzynarodowa, saska Kępa, praga Południe. Mieszkanie W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym i elegancką zabudową kuchenną, - dwa pokoje (sypialnie), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł125 m² 13 040 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Budynek Budynek 2-piętrowy wybudowany w 1992 roku. Nie ma windy. W budynku znajdują się dwa mieszkania, po jednym na piętrze i parterze. Oferowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze.