dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na spokojnym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu Trzy Wieże na Gocławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (ok. 25 m2) połączonego z aneksem kuchennym (przysłonięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

468 000 zł60 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Legionowo 60m2 - 3 pokoje: widna kuchnia; szybki termin odbioru 10 min od stacji skmki. Do dyspozycji mamy salon z widnym aneksem kuchennym o powierzchni 23m2 oraz dwie sypialnie każda po 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

271 089 zł30 m² 9 036,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje 2-pokojewe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Łostowice z pakietem antysmogowym, które znajduje się w dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest wyjściowo kawalerką , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł62 m² 18 145,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klimatyczny, cichy apartament znajdujący się w międzywojennej, wyremontowanej kamiennicy przy ul.Gdańskiej na Żoliborzu. Mieszkanie ma 62m2 i jest po generalnym remoncie. Nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie gotowe do zamieszkania czeka na nowego właściciela. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł54 m² 10 370,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gaj Piękne Mieszkanie pokoje 54m2 /2006r! Polecamy na sprzedaż mieszkanie na pięknym osiedlu Gaju przy ul. Wandy Rutkiewicz o powierzchni 53,78m2 + balkon ok. 8m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

667 000 zł67 m² 9 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem na zielonym, kameralnym osiedlu na Pilczycach. Dostępne różne układy mieszkań na wszystkich piętrach - zadzwoń i umów sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł44 m² 15 236,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania lub na inwestycje pod wynajem. Lokal przeszedł generalny remont w 2021 r. Wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne 2 pokoje z ogródkiem + 2 x parking lutynia Kontakt: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 2- pokojowego mieszkania znajdującego się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł44 m² 12 700,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche Studio 43,7 m 2 na Ursynowie ,blisko metra Natolin ,gotowe do zamieszkania. Otwarta powierzchnia z wydzieloną częścią sypialną połączoną z pokojem dziennym i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

586 000 zł56 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie pod inwestycje, które składa się z 4 oddzielnych pokoi o powierzchni 56m2. Pełny rozkład. Mieszkanie usytuowane jest nieopodal ul. Skwierzyńskiej, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

499 500 zł62 m² 8 112,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja! okazja! okazja! Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 4-pokojowe o bardzo słonecznej ekspozycji (zachód)! Mieszkanie posiada nie tylko dobrą lokalizację, ale i bardzo fajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 3-pokojowego mieszkania wykończonego w bardzo dobrym standardzie z balkonem- budynek z 2014 roku. Mieszkanie zadbane i gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł37 m² 16 738,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,98 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

489 000 zł57 m² 8 648,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doskonałe 3-pokojowe mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji Biuro Nieruchomości Property w Olsztynie zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni użytkowej 56,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 700 zł22 m² 8 556,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest kawalerka usytuowana na wysokim parterze kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 21,82 m2 i przeszło generalny remont w trakcie którego wymieniono instalacje, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

610 000 zł32 m² 19 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ciekawie zaaranżowane, dopracowane w każdym calu mieszkanie w bliskiej odległości od ścisłego centrum. Nowa inwestycja nieopodal najbardziej popularnych miejsc w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł27 m² 18 277,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie przy al. Jana Pawła II (skrzyżowanie z Grzybowską). Mieszkanie o powierzchni 26,7m2- składa się z 1 pokoju i posiada aneks kuchenny i aneks sypialniany (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

438 990 zł37 m² 11 896,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wyspa Słodowa/ Bema lux apartament 1-2okoje możliwosc 2 pokoi. Premium 2008r!mamy dla Państwa do zaoferowania piękna 36 -metrową umeblowaną kawalerkę, przy ul. Jedności Narodowej 9we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 700 zł43 m² 6 969,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 43 m 2 - salon 16 m 2 , - sypialnia 9,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł38 m² 4 722,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. 2 pokoje otwarta kuchnia łazienka z wc przedpokój z wnęką na szafę duży balkon Mieszkanie w trakcie remontu, wymienione instalacje, nowe drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

309 150 zł41 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji Termin realizacji IV kwartał 2022! Oferta dotyczy lokalu B4 / 34 Możliwość bezpłatnej rezerwacji do 7 dni Możliwość rezerwacji nieruchomości pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł54 m² 8 395,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,6 m ,1 piętro w 4-piętrowym budynku z 1992 roku-Ożarów Mazowiecki, ul. Obrońców Warszawy. Budynek ocieplony, wymienione okna na plastikowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

250 000 zł40 m² 6 203,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z miejscami parkingowymi w Pile os. Zamość Przedmiotowy lokal znajduje się na lubianym przez Pilan osiedlu Zamość. Do mieszkania przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł74 m² 9 121,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania 3-pokojowe przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnia i garderobą na Gocławiu, praga-Południe. Mieszkanie ma 74 m2 (+6 m2 balkon) i znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł38 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na Bródnie o powierzchni 38 m/2 składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki z wc oraz loggii nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł63 m² 12 127 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie, usytuowane na 2 piętrze w 10 pietrowym budynku. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Dwie oddzielne pokoje, łazienka, kuchnia z oknem otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 51 m2 (dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój). Piętro 5 z 6. Mieszkanie zadbane, zamieszkałe. Możliwa sprzedaż mieszkania umeblowanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elegancka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł78 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z garażem, położone przy ul. Eleganckiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma powierzchnie 77,56 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stegna

Stegna,pomorskie

855 450 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mam do zaoferowania jeden z kilku przepięknych apartamentów nad morzem w całorocznym kurorcie nadmorskim. Apartament wchodzi w skład kompleksu wypoczynkowego w Stegnie, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 246,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze! Mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia. Prestige Nieruchomości prezentuje środkowe, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

402 255 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku 2% pcc. Do sprzedania gotowe do odbioru mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w nowej inwestycji przy ulicy Wielickiej. Możliwość obejrzenia mieszkania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Centrum Nowy Apartament 52m2 Balkon Garaż /winda! Polecamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 52 metry we Wrocławiu przy ulicy Władysława Reymonta - na sprzedaż lub wymianę na większe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

547 800 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 usytuowane na 2 piętrze (z 3) w kameralnym budynku z 2012 r., zlokalizowane na warszawskiej Białołęce -Henryków. Budynek jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębica,podkarpackie

238 000 zł41 m² 5 778,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy państwu ostatnie mieszkanie w nowym osiedlu na ul. Budzisz w Dębicy. Istnieję jeszcze możliwość zmiany śćian dżiałowych. Mieszkanie będzie oddane we wrześniu 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł48 m² 15 078,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,75m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z windą na warszawskim Mokotowie. Teren ogrodzony, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

585 900 zł70 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis osiedla: świetna lokalizacjia, 10 minut do centrum Gdańska. W odległości zaledwie 250 m są przystanki autobusowe i tramwajowe (700 m). Rodziców zainteresuje dodatkowo bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł39 m² 8 167,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj z klimatem mieszkanie Poczuj klimat małego miasteczka 6,3 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

306 653 zł30 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie wyjściowo jako kawalerka natomiast bez problemu można wydzielić osobny pokój dzięki temu, że są dwa okna. Jest to bardzo słoneczne mieszkanie o wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł50 m² 5 358,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Głogowie na ul. Morcinka. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i Inwestorów, którzy szukają mieszkania pod wynajem. Tym bardziej.