dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł18 m² 19 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Przedstawiam Państwu kawalerkę w przedwojennej zabytkowej kamienicy z 1932 r. w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie dla singla, pary lub pod inwestycje dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Letnia

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł49 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie dwa jasne pokoje. Powierzchnia użytkowa 49.21m2. Mieszkanie w dobrym stanie, zadbane do zamieszkania. Kuchnia umeblowana i w pełni wyposażona: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 037 100 zł74 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

657 270 zł73 m² 9 001,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

256 000 zł38 m² 6 755 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwań idealnego miejsca dla swojej rodziny? Chcesz czerpać comiesięczny zysk z długoterminowego wynajmu? Trafiłeś idealnie! Koniecznie zapoznaj się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

649 000 zł60 m² 10 817 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł47 m² 9 137,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z dużym tarasem n Jakubskim Przedmieściu przy ul. Antczaka. Mieszkanie 2 - pokojowe w bloku trzypiętrowym z windą na 2 piętrze o powierzchni 46,95 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

463 800 zł31 m² 15 087,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

510 000 zł49 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowy apartament w budynku z 2007roku, z windą, w lokalizacji Mistrzejowice. Mieszkanie po odświeżeniu i generalnym remoncie kuchni, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Kielce,świętokrzyskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe, w cichej i pięknej okolicy. Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Oferujemy dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

637 436 zł44 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów komunikacyjnych. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumniska

Tarnów,małopolskie

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, znajdujące się w Tarnowie na ulicy Gumniska w bliskiej odległości od parku Sanguszków, sklepów, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio od dewelopera _bez prowizji_wysoki standard! W ofercie mieszkania 2-pokojowe 34-40 m2 - oraz 3-4 pokojowe od 52-62 m2 (parter z ogródkiem do 160 m i piętra z balkonami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

756 200 zł88 m² 8 593 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

453 000 zł57 m² 7 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w prestiżowej lokalizacji! Nowa adaptacja poddasza przy ul. Felczaka przy Jasnych Błoniach, z widokiem na panoramę Szczecina w odrestaurowanej kamienicy z ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

595 000 zł98 m² 6 060 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja Oferta dewelopera - prowizja 0% Apartamenty w zabudowie szeregowej ( czworaki ) z ogrodem od 200m2. Parter: - salon z kuchnią, - toaleta - przedpokój Piętro: - trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł26 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Polecam do sprzedaży kawalerkę po generalnym remoncie położoną w Poznaniu na os. Kosmonautów. Blok po termomodernizacji. Do mieszkania przynależy piwnica. To dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczy Dół

Warszawa,mazowieckie

2 267 700 zł122 m² 18 662,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki. Salon z aneksem 41,95 mkw. Dwie garderoby i dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie 43m2 przy Porcie Praskim- gruntownie wyremontowane w 2021r. wykończone w wysokim standardzie. 2 miejsca parkingowe za bramą (bezpłatne). Piwnica należąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł53 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zależy Ci na dobrej inwestycji pod wynajem? A może planujesz zamieszkać w najlepszej lokalizacji na Pradze Południe? Nie chcesz bawić się w remont i problemowe ekipy? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

332 500 zł34 m² 9 866 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

670 000 zł60 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spokojna lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych, - dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami Trójmiasta, - przytulne mieszkanie niewymagające nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja!. **** biuro ładna willa prezentuje**** lux oferta, okazja! metro stokłosy. Zakup tylko za gotówkę!. Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

320 000 zł68 m² 4 700,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie przy Parku Miejskim Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Bytom, ul. Batorego przy parku Miejskim Kachla. Lokal składa się z: - oddzielnej, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

266 000 zł45 m² 5 924,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe dwupokojowe na sprzedaż! bliskie okolice szpitala, uczelni. Przedstawiamy na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wieżowcu blisko centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokitki

Rokitki,pomorskie

218 100 zł34 m² 6 412,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. ***1,3 km do stacji pkp Rokitki Tczewskie *** zaledwie 2km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tarninów. Położone na parterze w niskiej kamienicy. Składa się z jednego dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

496 700 zł35 m² 14 191 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Prosimy pytać o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

331 000 zł33 m² 10 030 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wielka akcja rabatowa - zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie płacisz podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 079 200 zł74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

416 376 zł58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie wolne mieszkanie dostępne w nowej inwestycji na ul. Staroniwskiej w Rzeszowie! Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej sumie 57,83m2 składa się z: - przedpokój 7,91m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

487 000 zł44 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

472 500 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra Słodowiec. Pokój dzienny z wejściem do widnej i oddzielnej kuchni, ustawną sypialnia z oknem balkonowym, łazienka z wanną przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Łódź,łódzkie

290 000 zł42 m² 6 836,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M 3 zlokalizowane w Łodzi, dzielnica Polesie, osiedle Retkinia ul. Popiełuszki. Nieruchomość dobrze skomunikowana z każdą częścią Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

575 000 zł53 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 53m2 z klimatyzacją. Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze 11-sto piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

485 000 zł55 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł44 m² 14 269,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna lub kontakt telefoniczny co: mieszkanie 45m gdzie: warszawa, wawer, anin za ile: 635 000 od kiedy: od zaraz - Mieszkanie z wyposażoną kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

888 995 zł68 m² 13 092,70 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Premium apartament luxusowe Jesionowa 4 pokoje lux! polecamy na sprzedaż wykończone w bardzo wysokim standardzie, klimatyzowane, z balkonem 4 osobne pokoje , Kuchnia z jadalnią , 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

527 952 zł47 m² 11 233 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W lokalu została przeprowadzona inwentaryzacja, plan znajduje się w zdjęciach oferty. Mieszkanie na Szczęśliwicach, na ul. Białobrzeskiej. Do Parku Szczęśliwickiego i pętli autobusowej jest.