dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spełnij marzenie o apartamencie w górach! Perłowa Przystań to inwestycja premium położona w jednej z najpiękniejszych części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Turystycznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am13 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 120 zł52,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W cenę mieszkania jest wliczone miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,36 m² 8 212,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 52 m2 położone na IV piętrze w wieżowcu przy ulicy Okrzei 10 w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prokocim, na Kozłówce, ul. Okólna - 52m2 / 3 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,20 m² 6 592,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

<b>2 oddzielne pokoje do remontu | 40,2 m | Łódź Dąbrowa, przy Rondzie Broniewskiego</b><br/>chcesz urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak lubisz od A do Z i nie przepłacać za.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,94 m² 7 617,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,94 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z windą o powierzchni 45 m2 znajdujące się w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. jasne.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł47,90 m² 6 951,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz miejsca, gdzie rano nie budzi Cię tupot nóg sąsiada z dziesiątego piętra, a po świeże bułki do piekarni możesz wyskoczyć niemal w piżamie? Mieszkanie przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedaż-2 atrakcyjne , rozkładowe pokoje Centrum. Mieszkanie z miłym klimatem położone na drugim piętrze w kamienicy przy spokojnej ulicy w Centrum miasta. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 358 zł73,26 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To może być Twoje miejsce w Beskidach! Przedmiotem oferty jest przestronny apartament o powierzchnia całkowitej 73,26 m2 wraz z antresolą. O inwestycji: nowoczesny kompleks, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 000 zł41,07 m² 13 903,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - ogólnodostępny parking, promocyjna cena na miejsce w hali garażowej Zakończenie budowy w tym miesiącu Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyposażony, gotowy do zamieszkania apartament 2-pokojowy o powierzchni 46 m , położony w nowoczesnym budynku Turkus przy ul. Gryfa Pomorskiego 80 w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 839 zł39,01 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży piękną, klimatyczną kawalerkę w cichej części Powiśla. 30m2 - przedpokój, pokój z balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia widna). Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,7 m2, położone na parterze kamienicy w miejscowości Cedynia przy ul. ulicy Fryderyka Chopina. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,50 m² 6 395,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Szukasz przytulnego mieszkania które łączy ze sobą świetną lokalizację i realne możliwości aranżacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie mieszczące się przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: bronowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł69,72 m² 6 454,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. Atuty nieruchomości - ogródek idealny do wypoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,66 m² 28 932,70 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w budynku Platinum Towers budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 20 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71,75 m² 8 348,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Top oferta! Niesamowite mieszkanie tylko u mnie. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun oferty: małgorzata łabisz Chcesz korzystać z uroków spokojnego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł39 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwa pokoje w Sosnowcu przy ul. Urbanowicza łazienka po generalnym remoncie rok temu, reszta do remontu - okna plastikowe - miejskie ogrzewanie - 1 piętro z balkonem czynsz 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,43 m² 12 697,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: do sprzedaży lokal położony w Wieliszewie przy ul. Porucznika Ryszarda Gubały na terenie osiedla Natura 2. Miejsce jest świetnie skomunikowane i położone. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł81,35 m² 14 320,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Starym Mieście. - lokalizacja w samym centrum miasta, - jedno mieszkanie na piętrze - unikalny widok z okien, - ekspozycja dwustronna wschód\.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Wczasowa 58 m 400 m od plaży 2. piętro Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł66,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ta oferta to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,95 m² 5 138,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: okazja! oferta na wyłączność. Dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania przytulne, zadbane 2 pokojow e mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł55,91 m² 6 510,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie duże, widne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze niskiego bloku w Łabędach. Dużo światła, ekspozycja okien pokoi na południe. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

884 582 zł68,39 m² 12 934,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,39 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 38m2 znajdujące się w Olsztynku przy ul. Kościuszki 5. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku I piętrowym- czterorodzinnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł78 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wileliczka - 66 m2 mieszkania + 12 m2 antresola (strych) - balkon - miejsce postojowe! Do zaoferowania mamy mieszkanie położone na pierwszym piętrze i poddaszu budynku wielorodzinnego z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż jasne i wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,40 m2, położone na 3 piętrze zadbanego bloku na zamkniętym osiedlu w Szczecinie. Dwa rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł48 m² 10 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,3 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w bloku z 1976 r. na dzielnicy Wieniawa. Mieszkanie jest do odświeżenia /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 549 zł45,27 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij