dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł27 m² 10 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa 300 m od Galerii Rzeszów. Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie z nową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

231 000 zł45 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 44,8 m2, położone na parterze w kamienicy w Bielawie! Kamienica i klatka schodowa bardzo zadbane. Planowany remont elewacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

572 800 zł52 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

601 100 zł38 m² 15 818 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Prosimy pytać o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

420 000 zł51 m² 8 285,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Bronowicach. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia użytkowa wynosi 46,79 kw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł54 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu mlecznym. Mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

667 700 zł61 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

614 100 zł54 m² 11 372 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 911 936 zł168 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu gustowne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Rozkład : -2 pokoje -kuchnia -łazienka -balkon -przynależna piwnica Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Kraków,małopolskie

623 000 zł63 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: kraków, ul. Gołaśki Cena: 623 000zł Powierzchnia: 63m2 Piętro: 3/3 Pokoje: 3 Mieszkanie znajduje się w kameralnej zabudowie na 3 piętrze, w bloku mieszkalnym z 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł90 m² 17 199 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł21 m² 18 732,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na parterze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu przy ul. Kasprowicza 20b Wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podolska

Gdynia,pomorskie

719 000 zł69 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

797 400 zł91 m² 8 763 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł70 m² 3 390,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w dwuklatkowym bloku przy ulicy Katowickiej. Mieszkanie składa się z czterech pokoi w układzie 3/1, komórki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

474 000 zł47 m² 10 085,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane 200 metrów od Politechniki Rzeszowskiej. Nieruchomość o powierzchni 47m2 usytuowana jest na 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł50 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! - promocja ograniczona czasowo Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

3 122 200 zł156 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

235 000 zł34 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mielno! Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentów w Mielnie przy ul. Lechitów. Inwestycja obejmuje 16 apartamentów o pow. od 26,8 m2 do 55,5 m2, z tarasami i ogródkami. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł26 m² 14 644,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie położone przy ulicy Podwale tuż obok centrum handlowego Renoma. Kawalerka o powierzchni 26 metrów kwadratowych znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

549 800 zł55 m² 9 937 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwigowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję Państwu kompaktowe i bardzo dobrze zagospodarowane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, na 1. piętrze inwestycji - osiedle zielone włochy przy ul. Dźwigowej 3, zrealizowanej przez "jk".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

822 800 zł69 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

315 850 zł39 m² 8 099 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

** I speak english ** - full English support within the process of buying your dream apartment / investing in house rental Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za jedyne 1.000 PLN nie przegap okazji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł47 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Chciałbyś zamieszkać w bezpiecznej i zielonej okolicy? Cisza i spokój jest dla Ciebie ważny? Poszukujesz mieszkania, które mógłbyś urządzić od A do Z wedle własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

287 000 zł45 m² 6 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W centrum piły! Powierzchnia 45,05 m 2 , Po remoncie! Mieszkanie dostępne od stycznia 2023 roku. Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pile,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikołów,śląskie

320 000 zł48 m² 6 708,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1085

Okazja 1 piętro mikołów mieszkanie M4 47,70m2 Prezentuje ofertę sprzedaży lokalu stanowiącego spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu należącego do zasobów spółdzielni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

478 000 zł45 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

704 700 zł54 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 043 000 zł76 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75,99 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2002roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wąwozowej. Na klatce schodowej znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

385 500 zł46 m² 8 384,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie przy ul. Antonowicza w Olsztynie. >Osiedle Zaciszne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń i złóż swoją propozycję Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Przymorze gotowe, bez potrzeby remontów. Atuty - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

598 600 zł56 m² 10 689 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocjana

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł98 m² 9 872,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4 - pokojowy apartament o powierzchni 97,75 m2 znajdujący się na zamkniętym osiedlu blisko Rezerwatu Łosiowe Błota, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

330 917 zł40 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Cena ważna do 30.06.2022 **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połbina

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp nieruchomość idealna pod inwestycje - wolne od zaraz link do filu: /watch?v=tk1qwiim_8q Serdecznie polecam 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 395 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Powiśle zielona okolica Śródmieścia! Prezentujemy ciekawe dwupokojowe mieszkanie 44,17m2. z widną oddzielną kuchnią. Po generalnym remoncie od podstaw! Usytuowane na 1 piętrze budynku.