dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 355 400 zł128 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

359 100 zł40 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Spytaj o ofertę mieszkań w promocji! takiej promocji jeszcze nie było! Większe mieszkanie = większy rabat Mieszkanie w budynku gotowym! Faktycznie mieszkanie posiada większy metraż niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leśniczówka

Leśniczówka,opolskie

219 000 zł70 m² 3 144,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem i garażem! Zapraszamy Państwa do zakupu lokalu mieszkalnego o powierzchni 69,65m2 usytuowanego na pierwszym piętrze z balkonem w jednym z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w komfortowym trzypokojowym mieszkaniu? A może szukasz lokalu pod inwestycję lub wynajem? Prezentuję Ci rozkładowe 51 m2 mieszkanie na Bielanach! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława ze Skalbmierza

Kraków,małopolskie

525 000 zł50 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w cichym zakątku Olszy z widokiem na kawałek zieleni. Mieszkanie po remoncie instalacji składa się z 2-ch osobnych pokoi, niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu komfortowy apartament na Osowej Górze, z garażem w bryle budynku. Teren ogrodzony, monitorowany. Brama automatyczna na pilota, mieszkanie znajduję się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Węgliniec

Węgliniec,dolnośląskie

200 000 zł48 m² 4 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w miejscowości Węgliniec. Powierzchnia mieszkania wynosi 48.10 m2, która obejmuje dwa pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł54 m² 16 961,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień Dobry, posiadam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem w bardzo dobrej lokalizacji w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie po generalnym remoncie przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łączna

Mikołów,śląskie

440 000 zł63 m² 6 973,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament z ogródkiem w zabudowie szeregowej. Gotowy apartament w stanie deweloperskim! oraz podaku pcc. Lokalizacja: mikołów Mokre - poza strefą oddziaływania planowanych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

260 000 zł48 m² 5 431,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w Słupsku przy ul. 3 maja o pow. 47,87m2. Wejście do lokalu z klatki schodowej poprzez podwójne drzwi. W przedpokoju na podłodze wykładzina pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

444 000 zł36 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

495 000 zł62 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Czubów na ul. Dziewanny, na I piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

339 000 zł49 m² 6 876,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz kompaktowego M, blisko terenów zielonych ? Marzy Ci się jezioro kilka kroków od domu? Ale chcesz też mieszkać blisko sklepów i wygody jaką daje miasto ? Zapraszam Cię do Swarzędza - tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

846 900 zł75 m² 11 292 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

429 000 zł48 m² 8 938 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Białystok, dolina Cisow, 47.5m2, 3 pok, do zamieszkania Polecamy Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w bliskiej lokalizacji Białegostoku, tuż przy dzielnicy Pietrasze, kompleks nowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

658 700 zł83 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł24 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kawalerka położona w spokojnej, zielonej okolicy nieopodal Centrum miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 24m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

150 000 zł47 m² 3 164,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w Jastrzębiu Zdroju na ul. Marusarzówny. Nieruchomość położona na parterze w wysokim bloku. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł72 m² 3 126,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż prezentujemy Państwu ciekawe 3-pokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 57,34 m 2 zlokalizowane jest na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł35 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Мы также говорим на русском! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe, położone w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. H. Wieniawskiego- prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

638 000 zł66 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią, o powierzchni 65,95 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

462 467 zł39 m² 11 761,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera brak kosztów podatku pcc brak prowizji inwestycja zrealizowana - mieszkanie gotowe do odbioru promocja! stanowisko postojowe otrzymujesz gratis Na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

299 000 zł20 m² 14 628,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym oknem. Położony Zalewem Zegrzyńskim z bezpośrednim dostępem do jeziora i wieloma udogodnieniami. Powierzchnia apartamentu wynosi 20,44 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

414 003 zł30 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Ostatnie mieszkanie 30m2! Zapraszam do prezentacji! ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

574 690 zł41 m² 13 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMPAKTOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE - 41,27 m2 - SALON Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

630 000 zł123 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sadowa54 to najnowsza inwestycja od hbs Group. Nowoczesne i spełniające najnowsze warunki techniczne osiedle położone jest na granicy Wieliczki i Krakowa zaraz obok pięknych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

279 000 zł47 m² 5 987,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Panorama miasta Do własnej aranżacji 10 minut do Manufaktury Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

494 000 zł26 m² 18 884 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu różne propozycje nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż, budżet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

249 900 zł45 m² 5 610,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** rewelacyjne mieszkanie do wejścia **** Mieszkanie typu "powiesić kapelusz i zostać na zawsze". *** Bytom - Szombierki - 2 pokoje - po remoncie z pełnym wyposażeniem! *** Tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

590 000 zł49 m² 11 989,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami i ogrodem - grzegórzki/dąbie! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze VII-poziomowego budynku apartamentowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

594 440 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera! Bez podatku! Bez prowizji! Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Białym w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Pachońskiego. Prezentowane mieszkanie (23).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

878 100 zł76 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

90 000 zł37 m² 2 452,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla inwestorów! lokal ze złożonym stanem prawnym, zamieszkały przez najemców. Oferuję do sprzedania mieszkanie w Nowej Rudzie. Nieruchomość o powierzchni 36,7m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 560,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Granicznej. To doskonała oferta dla osób szukających gotowej nieruchomości, wykończonej w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

898 100 zł76 m² 11 817 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł29 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1875

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży perfekcyjnie usytuowanego mieszkania pod Booking i Airbnb. Nieruchomość mieści się na parterze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

497 000 zł60 m² 8 283 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja! Dzień otwarty w tą sobotę 11.06 - zadzwoń i zarezerwuj ostatni termin! Na ten dzień przygotowane specjalne niespodzianki!*** W sprzedaży posiadam 2- ostatnie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

1 543 000 zł93 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowy etap Z promocyjnym harmonogramem płatności dla pierwszych klientów! ostatnie 5 piętro, 2 balkony, oddzielne wc I garderoba! 4 etap osiedla Kilku etapowe osiedle w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

768 114 zł75 m² 10 200,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Warszawski deweloper, należący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (bezpieczny kontrahent). Buduje liczne osiedla w Warszawie i okolicy (m.in. na Mokotowie, wilanowie, ursynowie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

489 000 zł56 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

610 000 zł80 m² 7 597,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Wieliszewa o pow. 80,29 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2013 r. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie do lekkiego.