dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 900 zł57 m² 5 349,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Mieszkanie na sprzedaż na Kapuściskach o powierzchni 57m składające się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Lokal zadbany tani w utrzymaniu ponieważ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

876 000 zł60 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję apartament o powierzchni 60 m2 zlokalizowany przy ul. Kazimierza Wielkiego w nowo powstałej inwestycji. Mieszkanie: oferowany apartament ma powierzchnię 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

539 000 zł35 m² 15 618,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Inwestycyjne świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość Przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w wyremontowanej kamienicy. Przyjaźnie wita otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Prezentujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem. Rozkład : -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -ogródek -przynależna piwnica Nieruchomośćo pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł28 m² 9 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. ok. 28,5m2 usytuowaną na pierwszym piętrze w wysokim bloku w Śródmieściu w Szczecinie. Kawalerka o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bema

Łódź,łódzkie

710 000 zł103 m² 6 920,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży luksusowy dwupoziomowy apartament w prestiżowej lokalizacji przy ul. Bema w Łodzi Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

525 000 zł46 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Trzy pokoje po generalnym remoncie, duża piwnica - os.WANDY (NOWA HUTA) N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 46m położone na os. Wandy (nowa Huta). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane, idealne pod inwestycje, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Witolda Świadka, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

588 851 zł57 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-podgórze okolice Parku Myśliwska prowizja 0% Nowa inwestycja deweloperska to kameralny blok z windą oraz strefą wypoczynkową na dachu. W zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -praktyczny rozkład mieszkania, -w okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aniołki

Gdańsk,pomorskie

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gdańsk aniołki Na sprzedaż oferuje kawalerkę do własnej aranżacji, na parterze kamienicy w świetnie skomunikowanej dzielnicy Aniołki! Świetna lokalizacja! Dobra inwestycja! Pewny wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paproci

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł18 m² 9 889,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie, położona w cichym i spokojnym miejscu na ul. Paproci. Mieszkanie położone na parterze odnowionej kamienicy. Kuchnia w aneksie, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł51 m² 11 218,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym bloku przy ulicy Romaszewskiego. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania 50,81 m2 składają się: - przedpokój ~7.2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł50 m² 7 399,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowy dwór/inwestycja/50m2/1990/piwnica/okazja Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, 50m2 na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest słoneczne, nowe okna pcv. Okna znajdują się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż lokal z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Lokal może mieć przeznaczenie mieszkalne lub do prowadzenia działalności. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

544 999 zł41 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Port Popowice Loft 40m2 Rzeka! Polecam piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo - własnościowe o pow. 58mkw. w bloku na 9p. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz małego pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowo słoneczne w doskonałej lokalizacji mieszkanie na sprzedaż, niedaleko metro Imielin. Ciche 2 pokojowe , zlokalizowane na 2 piętrze Jasne i rozkładowe, o powierzchni 47,6m (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

345 000 zł50 m² 6 897,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

140 000 zł26 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedane Oferta z wyłącznością. Przytulna kawalerka, położona na parterze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Pomorskiej. Mieszkanie o metrażu 26m2, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja mieszkania jest naprawdę optymalna. Łączy w sobie życie w centrum Miasteczka Wilanów (siedem restauracji w samym naszym bloku, wokoło bardzo rozwinięta infrastruktura dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

299 000 zł58 m² 5 193,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 57,57m2 w Białymstoku, na os. Piasta. Lokal nieprzechodni mieści się na 4 (z 4) piętrze bloku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Racula

Zielona Góra,lubuskie

489 000 zł104 m² 4 689,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

** ostatnie 2 mieszkania ** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań dwupoziomowych na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zaledwie 5 min od centrum Zielonej Góry. 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gniezno,wielkopolskie

322 000 zł60 m² 5 366,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję do sprzedaży zadbane po remoncie mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze 60m2 ocieplonego bloku w bardzo dobrej lokalizacji os. Ustronie w Gnieźnie. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stella-Sawickiego

Kraków,małopolskie

384 000 zł29 m² 13 241 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią i loggią w Krakowie w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie składa się z - przedpokój z zabudową garderobianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł48 m² 13 612 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu z widokiem na park. Wykończone w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie w całości zaprojektowane przez architekta. 100% mebli w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł48 m² 9 374,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja/ołtaszyn/wysoka/2010/48m2/park/komunikacja Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie (~48 m2) na pierwszym piętrze w miejscowości Wysoka, przy ulicy Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

444 000 zł67 m² 6 646,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gustowne 3 pokoje! po remoncie! ul. Wazów! oferujemy państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku dwupiętrowym! układ mieszkania: na powierzchni 66,8 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Tyczyn,podkarpackie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje Osiedle Kościuszki. Bez dodatkowych kosztów 0 zł za konsultacje / bez prowizji 0 zł podatku pcc 0 zł za pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł69 m² 17 100,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,7 m2 z dwoma dużymi balkonami oraz sauną. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w idealnym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł66 m² 9 802 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze z 5 w dzielnicy Ołbin. Nieruchomość posiada balkon z południową ekspozycją. Przynależna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy idealnie zlokalizowane komunikacyjnie mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Kabaty przy ul. Ksawerego Bronikowskiego. Mieszkanie: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł47 m² 11 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku bez windy na Ursynowie przy ul. Na Uboczu 6. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47m2, która składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży przepiękne mieszkanie na Muranowie, przy ulicy Karmelickiej zaledwie 10 minut spacerem do Starego Miasta. Mieszkanie: usytuowane na 3 piętrze, o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł43 m² 6 796,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego w obrębie grodzonej inwestycji na osiedlu Osową Góra. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 000 zł56 m² 7 298,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku, osiedle Leśne. Pomieszczenia: 59,90 m 2 - 4 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie M-5 z balkonem francuskim o powierzchni 55 m.kw przy ulicy Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastów

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł48 m² 8 294,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości Eksperci oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Nieruchomość zadbana, gotowa do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

548 228 zł60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, o projektowanej powierzchni 59,59m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł34 m² 17 391 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przytulne i ciche mieszkanie na Woli (odolany) przy ulicy Jana Kazimierza. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 34,5 m2, a składa się z:.