dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł22 m² 19 739,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

NA sprzedaż mieszkanie W historycznej kamienicy, w samym sercu starego mokotowa lokalizacja: świetna lokalizacja czyli skrzyżowanie ulic Ludwika Narbutta i Wiśniowej. 50m do renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

353 000 zł26 m² 13 576,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie jednopokojowe na Szczepinie. W mieszkaniu jest jeden pokój z osobną kuchnią. Do mieszkania przynależy piwnica. Dostępna jest również rowerownia. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

1 371 750 zł88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op092-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 88,50m2 Cena: 1 398 300zł Termin realizacji: 2023-09 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł103 m² 12 675,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Bronowice - słoneczne 4-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 102,56 m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku 10-piętrowym z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w pożądanej lokalizacji - Gdańsk Żabianka. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Klatka schodowa po remoncie. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 239 000 zł43 m² 28 581,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dwupokojowy apartament z widokiem na morze w obiekcie Ultra Marine w Kołobrzegu. Odległość do plaży - 20 metrów! Lokal położony na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

552 425 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe 3-pok. mieszkanie sprzedawane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Osiedle posiada świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł46 m² 10 506,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedane - podpisana umowa przedwstępna Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Ryszarda Knosały 7b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

330 000 zł67 m² 4 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje czteropokojowe mieszkanie na 2 piętrze bloku 4-piętrowego zlokalizowanego w dzielnicy Wrzosowiak. Na powierzchni 67 m2 znajduje się: salon, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

979 000 zł60 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament W juracie położenie Apartament znajduje się w Juracie przy ul. Ratibora 69, w spokojnej okolicy, w otoczeniu drzew, blisko morza i zatoki. Świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł18 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Szczecinie, po znacznym remoncie: - dzielnica Nowe Miasto, - 18,50 m2 powierzchni użytkowej, - 8 piętro (z dziesięciu), - aneks kuchenny, - wysoki blok, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł39 m² 19 220,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 (dwa niezależne pokoje + osobna kuchnia+garderoba typu walk in) urządzone w wysokim standardzie; dębowe drzwi, bardzo funkcjonalna garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

539 900 zł81 m² 6 640,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w niskiej zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia mieszkań wynosi 81,30 m2. Oprócz wysokiego standardu lokalu, świetnie zostało zagospodarowane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

338 000 zł53 m² 6 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum miasta. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

426 489 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 3-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Termin zakończenia budowy: 09.2022r. Wykończenie "pod klucz" od 750zł/mkw. (przykładowa aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł68 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe umeblowane duże mieszkanie, a jego łączna powierzchnia użytkowa 68 m2 składające się z: 1. salon z aneksem kuchennym - 32 m2 2. sypialnia - 11,9 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 999 690 zł117 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartamentu przy ul. Grzybowskiej w sąsiedztwie Placu Grzybowskiego. 4 odrębne pokoje, 2 łazienki, wc, kuchnia, przedpokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Ponadto oranżeria. W cały mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

239 900 zł18 m² 13 328 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Port

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł49 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się historycznej dzielnicy Nowy Port w Gdańsku. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 49,2m2, usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

425 000 zł58 m² 7 328 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! atrakcyjne oferty! Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 58m2 osiedle ksm. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Zagórskiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukacie dobrej inwestycji? A może dwie kawalerki w cenie 1 apartamentu? Całkowicie wykończone i wyposażone. Bez żadnego wkładu własnego. Prognozowana przychód z wynajmu każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

145 000 zł31 m² 4 619,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń i umów się na prezentację. Możesz też wcześniej zobaczyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Kawalerka w Wodzisławiu Śl. na os. Piastów - Do Zamieszkania Idealne miejsce dla małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

583 040 zł36 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. apartament zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Siechnice,dolnośląskie

568 999 zł55 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux/okazja/ogródek/3pok/2018/okolica/ Prezentujemy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie powierzchni mieszkalnej 53 m2 + 2 m2 komórki lokatorskiej. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł69 m² 12 449,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Wysoki parter, balkon francuski 2 min do metra Ursynów Widok na zieleń Świeżo po generanym remoncie do wprowadzenia, na ścianach gładzie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł58 m² 7 542,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne z dużym potencjałem w samym centrum Śródmieścia! Możliwość podzielenia na dwupak/dwie kawalerki. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

515 000 zł48 m² 10 830,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witam, prezentuję Państwu mieszkanie w wysokim standardzie na Przedmieściach - ul.Rąbieńska 60D. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni wykończony lokal prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Praska

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 (45 m2 całkowitej), położone w atrakcyjnej i unikatowej lokalizacji Starych Dębnik w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł37 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe - idealnie przystosowane dla pary lub pod wynajem. O łącznej powierzchni użytkowej 36,6m2, z balkonem 4,63m2 i podziemnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, ciche i widne mieszkanie położone na Os. Wichrowe Wzgórze (ul. Jaworskiego), 48,76 metrów kwadratowych, piętro 3 w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

669 998 zł67 m² 9 977,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Partynice / 67m2 / balkon / 3 pokoje / top! Prezentuje piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie 67 m2. Przestronne mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

806 438 zł64 m² 12 600,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z pełnym wyposażeniem. Powierzchnia mieszkania 63,75 m2 + balkon 5,75 m2 Na sprzedaż jasne, dobrze usytułowane kierunek wschodni, ustawne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 22 Lipca 1807

Kożuchów,lubuskie

31 800 zł24 m² 1 330,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 23,90 m2, położony przy ul. 22 Lipca 20a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł63 m² 12 718,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nieruchomość położona w Gdańskiej dzielnicy Piecki Migowo. Zlokalizowana na wybudowanym w 2018 roku, osiedlu "domy pod Koroną", dewelopera Allcon, składającym się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

410 000 zł47 m² 8 644,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,43 m2 w zabytkowej części Nowej Huty, przy os. Szkolnym. W bloku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niepodległości

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł65 m² 4 314,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wyłączność jest to najtańsze mieszkanie do kupienia na rynku Fordońskim w Bydgoszczy tylko 4315pln/m2 uwaga do ceny należy doliczyć nasze wynagrodzenie hit cenowy super okazja tylko fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

233 041 zł22 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

419 999 zł36 m² 11 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Top / 2 pokoje / park zachodni / 2005r. Kontakt: polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy parku zachodnim, okolice ul. Pałuckiej! Nieruchomość jest wyposażona, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 414,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Rozkładowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł36 m² 11 456,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronna i funkcjonalnie urządzona kawalerka na Kozanowie przy ul. Pałuckiej. Nowy budynek z 2005 roku w sąsiedztwie Parku Zachodniego cisza, spokój, zieleń i niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Fundament prezentuje Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60m2, usytuowane na 10 piętrze 10-piętrowego bloku w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Nowowiejskiej. W skład.