dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena tylko 239.000zł TYLKO TERAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 w Kłodzku. Położone na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

316 600 zł36 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

704 000 zł77 m² 9 116,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Ogród 37m2! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77,22mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł74 m² 10 146,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestrzeń, dwa poziomy (dzienna/sypialna) i dwa spore balkony. 74,41 m2 i bardzo niski czynsz. Dwustronne mieszkanie, położone na os. Zielone III dewelopera Dekpol mieści się na III/IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubala

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Wspaniałe mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i trasem na położone na parterze nowego budynku na Osiedlu Orzechowym. Nieruchomość o pow. 36 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Bardzo ciekawy rozkład z ekspozycją okien na trzy strony świata. Pokój dzienny z balkonem, dwie ustawne sypialnie, widna kuchnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

437 633 zł51 m² 8 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży nieruchomości developerskich, poleca inwestycję w Poznaniu, naramowice. W ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania: zakup bez pcc i prowizji Termin oddania: III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania z ogrodem w otoczeniu zieleni. Nowy czterorodzinny budynek znajduje się na osiedlu Europejskim - szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

486 000 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice gotowy budynek! Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

716 800 zł59 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 826,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkania aktualnie dwupokojowe o powierzchni 47,01m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich , zielonych Bielanach, przy ul. Staffa. Pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Świerzawa,dolnośląskie

175 000 zł74 m² 2 368,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 73,90m2 w centrum Świerzawy. Mieszkanie po częściowym remoncie pomieszczeń i wymienionymi instalacjami. Ogrzewanie piecem co. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz przestronnego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw atuty: - przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł58 m² 7 409,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas w biurze! Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Łyskowskiego na Rubinkowie. Nieruchomość bardzo zadbana, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze. Do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z korytarza. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

284 649 zł25 m² 11 363,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Extra okazja! Kawalerka o powierzchni 25m2 z balkonem na Jagodnie. Nieruchomość można wykorzystać inwestycyjnie lub będzie idealnym mieszkaniem dla singla, studenta lub osoby pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

579 000 zł47 m² 12 419,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,62m2 od strony południowo-zachodniej z widokiem na zieleń. Mieszkanie zlokalizowane od wewnętrznej strony osiedla , dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

489 301 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,89 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

280 000 zł39 m² 7 094 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest cesja umowy developerskiej lokalu mieszkalnego znajdującego się w Pile, przy ulicy Konstancji. Powierzchnia 39,47 m 2. Oddanie kluczy przełom czerwca/ lipca. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

558 900 zł37 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Corte Verona 40m2 lux Apartament ?premium - Centrum Polecamy apartament w Corte Verona przy ul. Grabiszyńskiej , na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 36,33 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przytulne mieszkanie na osiedlu Piaski przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w budynku z windą. w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

485 450 zł66 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Krakowska ul. Technologiczna. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

320 390 zł28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice termin realizacji- zakończenia budowy sierpień tego roku! Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł52 m² 13,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne na warszawskiej Woli. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - korytarz - piwnica Mieszkanie z dużym balkonem, po generalnym remoncie w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 179 800 zł76 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

755 100 zł45 m² 16 599 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Piła,wielkopolskie

353 000 zł83 m² 4 253,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo przestronne mieszkanie, 4 pokojowe na sprzedaż na osiedlu Górnym. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górnym najbardziej pożądanym przez klientów. W pobliży znajdują się: sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

446 800 zł52 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł51 m² 8 682,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Krzyki - Książe/ Lux/ 2 pokoje Krzyki Tramwaj Komunikacja! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje ul Opolska .Okna skierowane na południowy zachód, wychodzą na podwórze - dużo zieleni (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę 4-pokojowego mieszkania, mieszkanie o powierzchni ok. 60,8m 2 znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisacza

Gryfino,zachodniopomorskie

240 000 zł45 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pok położone na I piętrze przy ul Flisaczej , blisko gdk. Większy pokój tworzy " serce mieszkania". Z niego jest wejscie do sypialni, jak i do kuchni. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie w Śródmieściu na 14 piętrze z pięknym widokiem oraz miejscem parkingowym. Chętnych do zobaczenia mieszkania zapraszam do kontaktu. Dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z dużym balkonem osiedle mokre Zlokalizowane na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku z cegły. Lokal wymaga remontu. Powierzchnia 49 m2 składa się z: - kuchni z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł93 m² 17 193,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, przepięknie położone 4 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Kasztanowej, z widokiem na Park przy Bażantarni. Mieszkanie na 3 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

798 000 zł128 m² 6 248,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 105,26 m2 położone na parterze budynku wielorodzinnego w zielonej, cichej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł46 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,5m2 położone w cichej lokalizacji centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

423 900 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! młode bielawy - nowa inwestycja Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań przy ul. Szczecińskiej 25 brak podatku 2% pcc bez prowizji dla biura * kameralny dwupiętrowy budynek * tylko 16 mieszkań *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

364 000 zł39 m² 9 269,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Cicha. Mieszkanie usytuowane jest na dziewiątym piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

349 000 zł32 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu małego, 2 -pokojowego mieszkania o pow.32m2 na 1 piętrze z windą w nowoczesnym bloku z 2010 roku w os. Kurdwanów Nowy przy ul. Bojki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł69 m² 7 787,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy, w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa przy ul. Architektów o powierzchni 68,70 m2. Apartament z trzema dużymi.