dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

382 700 zł31 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł40 m² 8 928,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowy, słoneczny 2 pokojowy apartament znajdujący się w Stargardzie. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym układzie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

541 723 zł59 m² 9 163,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru! W nadmorskiej dzielnicy Gdyni, tylko 2 km od Bałtyku, w sąsiedztwie lasu, z bogatą infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum miasta zarówno samochodem trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 749 000 zł183 m² 9 557 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

W skrócie: wawer, anin | idealne dla rodziny | spokojna i zielona okolica | bezczynszowy apartament | powierzchnia użytkowa 170 m2 | piękna zielona działka 3051 m2 | 6 pokoi | 2 balkony | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

685 700 zł95 m² 7 249,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Opis Piękne dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem, tuż przy granicy Wrocławia. Gotowe do wejścia. W skład mieszkania wchodzi: poziom I -salon z wyjściem na balkon 23,76 m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

386 802 zł51 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

407 000 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na Biskupinie. Niski blok blisko pętli tramwajowej. Mieszkanie inwestycyjne, szybki dojazd na pl. Grunwaldzki. Krótko o mieszkaniu: - metraż wynosi 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

350 256 zł38 m² 9 300,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle blisko Politechniki Poznańskiej i Centrum Miasta - gotowe na listopad 2022 3 min od przystanku tramwajowego 5 min od Centrum Handlowego Posnania dużo zieleni i tras rowerowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Bytom,śląskie

399 000 zł71 m² 5 603,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie w bloku po termomodernizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy Bytom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 24 Marca

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł43 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - parking dla mieszkańców, - możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza ue, bez pozwolenia, również na kredyt hipoteczny, - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

395 000 zł32 m² 12 343,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Sopocie. Mieszkanie mieści się przy ulicy Kolberga w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W mieszkaniu o powierzchni 31,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Paproci

Szczecin,zachodniopomorskie

181 000 zł18 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka , w cichym, spokojnym miejscu. Mieszkanie usytuowane na parterze w świeżo odnowionej kamienicy. Kuchnia w formie aneksie z lodówką ,płytą elektryczną ,pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie doskonałe na start, sprawdzi się także jako inwestycja. Składa się z: 1. salonu połączonego z cienmą kuchnią (powierzchnia około 19 mkw.) 2. sypialni (powierzchnia ok. 12 mkw.) 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu nowe mieszkanie z winda, składające się z 2 pokoi (19m/10m) aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość kupienia miejsca parkingowego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

197 000 zł38 m² 5 198 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje na Zana do zaaranżowania prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 37,9 m2 mieści się 1500 metrów pieszo od al. Nmp. Dużym atutem mieszkania jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł47 m² 6 602,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46,8 m2, położone na 4 piętrze niskiego ocieplonego budynku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój z zabudowanym balkonem od strony zachodniej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Karola Miarki w Bielsku Białej. Nieruchomość bardzo atrakcyjna pod kątem inwestycyjnym,- doskonała do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

233 690 zł22 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

356 900 zł42 m² 8 487,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera - cesja brak prowizji brak pcc Mieszkanie dwupokojowe o pow. 42 m2. znajdujące się na I piętrze nowego budynku. Dodatkowo balkon. Gratis smart home system. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł83 m² 11 433,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja informacje: przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m2 zlokalizowany na Warszawskich Włochach przy Alejach Jerozolimskich na zamkniętym osiedlu Floryda. Opis : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

229 000 zł32 m² 7 178,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Przytulne mieszkanie idealne na start dla młodych ludzi lub jako inwestycja pod dalszy wynajem. Znajduje się w bloku na zielonym osiedlu Słoneczny Stok. W pobliżu znajdują się wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

229 924 zł27 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Żyrardowie w samym centrum miasta - to miejsce, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni lokal. Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł39 m² 9 485,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 38,9m2. Dwustronne (pn.-pd.), rozkładowe z osobną kuchnią z oknem i dużą piwnicą. Położone na 4 piętrze w 4-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł148 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferuję Dwupoziomowe mieszkanie z możliwością podzielenia na 2 mniejsze. Powierzchnia dolnego poziomu : 106,6 m2, górnego (bez skosów i do czynszu): 41,6 m2 , rzeczywista ok. 80 m2. Tak więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 722,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Ujeścisku, przy ulicy Słoneczna Dolina. Mieszkanie bardzo ciche, z pięknym widokiem na zieleń. Atuty nieruchomości: - idealne dla rodziny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

529 000 zł50 m² 10 565 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

458 630 zł66 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostanie wolne mieszkanie. Nowa inwestycja w Świdnicy przy Parku Młodzieżowym. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Nowoczesna zabudowa. Winda. Zapraszamy do kontaktu. odbiór koniec 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

599 000 zł68 m² 8 770,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 68,3m2 z balkonem, ul. ks. Piotra Ściegiennego , rejon Prokocim. Budynek z 1980 roku z windą. Mieszkanie po remoncie kapitalnym w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Barzkowice

Barzkowice,zachodniopomorskie

149 000 zł53 m² 2 791,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 53,38 m2, znajdujące się 1 piętrze dwupiętrowego bloku w miejscowości Barzkowice, w odległości 20 km od Stargardu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

374 000 zł59 m² 6 347,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % pcc - zakup z rynku pierwotnego. 0% prowizji - wynagrodzenie biura w całości pokrywa deweloper. [2a] Etap III. Koniecznie zapytaj o aktualne upusty i promocje! Dziś proponuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

587 001 zł74 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

335 265 zł64 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie wykonane przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i cichej okolicy w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Płaszów

Kraków,małopolskie

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie, lokalizacja Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jacka

Kraków,małopolskie

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow.32m2 w przepięknej części Krakowa jaką bez wątpienia jest Zakrzówek. To miejsce rekreacji i wypoczynku, ciche i zielone i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość położona w rozwiniętej części dzielnicy Zaspa z pełnym zapleczem usługowo-handlowym. Blisko przystanek autobusowy, szkoła. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 84m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

864 000 zł58 m² 14 896,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentowac nowe, pięknie wykonczone 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Łopuszańska 55, warszawa na 4 piętrze w nowym budynku z windą. (Deweloper Victoria Dom, osiedle Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł47 m² 9 074 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Aurora przy ul.Barcza 50K (budynek Fortuna) Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

512 400 zł51 m² 10 047 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

399 000 zł46 m² 8 674 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny widok na panoramę całego Krakowa i góry. Znakomity układ dwustronny, mieszkanie dwustronne południowo północne. Na południe salon z loggią a na północ jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia