dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukają Państwo idealnej inwestycji? Mamy dla Państwa wyjątkową ofertę dwóch dwupoziomowych mieszkań (na jednej księdze wieczystej), znajdujących się w kamienicy zlokalizowanej na toruńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

584 100 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 5-pokojowe inwestycyjne mieszkanie w niskim bloku na Os. Wichrowe Wzgórza na poznańskich Winogradach. Lokal o powierzchnia prawie 65 mkw składa się z 5 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

574 312 zł58 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu kameralną inwestycję jednego z czołowych deweloperów na rynku wrocławskim. Osiedle niskich budynków w zabudowie wielorodzinnej zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł38 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m ,2 piętro w 10-piętrowym budynku z windą-Warszawa, praga-Południe, ul. Garwolińska. Budynek po całkowitym remoncie, 2 windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

1 003 387 zł70 m² 14 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy etap przedsprzedaż 4 etap osiedla Kilku etapowe osiedle w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Projekt kładzie nacisk na wygodę, ekologię i komfortową jakość życia mieszkańców, stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł51 m² 19 755 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: wola- dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej części miasta. Mieszkanie znajduje się 2 minuty do dużych sklepów spożywczych, 5 minut do Galerii Handlowej, 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta. Gotowe mieszkanie , umeblowane. Można przejąc najemcę. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc i przedpokój, położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie położone w Śródmieściu Południowym, w sąsiedztwie place: konstytucji i Zbawiciela, 3 pokoje, po remoncie w dobrym standardzie, zaaranżowane nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł35 m² 10 115,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji na Chełmie. Atuty: - potencjał inwestycyjny, - przestronna i słoneczna, - świetna lokalizacja, - bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polowa

Łomża,podlaskie

290 000 zł46 m² 6 277,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz 3 - pokojowego przestronnego mieszkania w centrum Łomży? W takim razie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuje Państwu na sprzedaż przytulne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

435 000 zł41 m² 10 610 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.41m2 na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym z cegły z lat 60-tych w os. Na Stoku w Nowej Hucie. Spokojna,zielona okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł36 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ul Raciborskiego os Ślichowice W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje - kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Loka na parterze w 4 piętrowym bloku zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

405 720 zł41 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w sprzedaży! Osiedle Ambro to nowoczesna inwestycja, która powstanie przy ul. Świętokrzyskiej w gdańskich Łostowicach. Projekt obejmuje trzy budynki wielorodzinne z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

180 000 zł36 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja cenowa! Mieszkanie idealne na start. Doskonale zlokalizowane i doświetlone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie jest dwustronne, posiada balkon i piwnicę. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

479 000 zł74 m² 6 505,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Lokal mieszkalny Z ogrodem W domu dwu lokalowym na kameralnym osiedlu Oferta bezpośrednia od dewelopera. Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w domu jednorodzinnym dwulokalowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

349 000 zł50 m² 6 927,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,38 m położone na II piętrze budynku z 2019 r. przy ul. Tylnej 4 w Sianowie (7 km od Koszalina). Mieszkanie ma zaledwie niecałe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

609 151 zł57 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zależy Ci na dobrej inwestycji pod wynajem? A może planujesz zamieszkać w najlepszej lokalizacji na Pradze Południe? Nie chcesz bawić się w remont i problemowe ekipy? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

495 448 zł36 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

We speak English! Contact the agent to find out more details about this offer. Green Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

703 002 zł71 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

455 000 zł66 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie atrakcyjnie położoną nieruchomość. Ścisłe centrum, stare miasto, przedwojenna kamienica. Budynek jest zadbany, ocieplony, dach po remoncie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

553 000 zł37 m² 14 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bardzo ładne mieszkanie na warszawskiej Woli. W skład nieruchomości wchodzi: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - balkon - piwnica Bardzo dobra komunikacja. Bliskość II linii metra. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie! Nieduże mieszkanie dwu - pokojowe o powierzchni 31,00 m2 usytuowane na II piętrze. Za oknami zielony skwer dzielący bloki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Położone na szczytowym piętrze w niskim 3-pietrowym bloku z cegły. Dzielnica lsm - spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

399 000 zł84 m² 4 776,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie piękne, nietuzinkowe ( w Księdze Wieczystej lokal ujęty jako niemieszkalny - istnieje możliwość przekształcenia przez obecnego właściciela na lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

169 000 zł48 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,11m mieszczące się w Piekarach Śląskich przy ul. M.C. Skłodowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

453 989 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice gotowy budynek! kup I zamieszkaj! Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30.