dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Chwarzno

Gdynia,pomorskie

747 000 zł94 m² 7 964,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Gdyni-Chwarzno. Atuty: -osiedle na całej swojej długości sąsiaduje z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, -w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

571 095 zł44 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ważna informacja: osoby decydujące się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego nie ponoszą kosztów z tytułu pcc (podatku od czynności cywilnoprawnych) oraz brak jest prowizji dla doradcy d.s.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł41 m² 9 390,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

41 m2/ Rozkładowe 2 pokoje + balkon + piwnica /gaj Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze, budynku z wielkiej płyty z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł30 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Piątkowie na os. Stefana Batorego ( ul. Henryka Opieńskiego ). Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł51 m² 13 205 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 51,42 m2 przy ul. Hausbrandta w Gdańsku na nowoczesnym osiedlu "słoneczna Morena" cenionego dewelopera robyg. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Radom,mazowieckie

215 000 zł45 m² 4 793,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Radomia. Trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój, balkon. Mieszkanie jest do remontu. W bloku znajdują się dwie windy, monitoring, zainstalowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł83 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie dla entuzjastów niezwykłości gdańskiego Wrzeszcza. Położone w samym sercu dzielnicy w estetycznie wykończonej, niewielkiej kamienicy z lat 20. XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

445 000 zł59 m² 7 593,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Legionowej. Powierzchnia: 58,6 m2. Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta. Na powierzchnię 58 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł75 m² 14 728 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym + komórki lokatorskie inwestycja gotowa grunt we własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

215 000 zł27 m² 8 097,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam małe mieszkanie, idealne na wynajem i jako lokata kapitału! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

293 000 zł35 m² 8 347,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz ciekawej inwestycji A może coś dla siebie - zapraszamy comfort apartamenty wysoki stoczek! meg Real Estate zaprasza na prezentację 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 278 zł44 m² 7 732,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. W bezpośredniej okolicy Uniwersytetu - idealne pod wynajem / inwestycję W cenie miejsce w Hali Garażowej! Powierzchnia : 43,62 m2 Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

390 058 zł42 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym, nawiązującym do uzdrowiskowych tradycji Ciechocinka energooszczędnym budynku. W kameralnym obiekcie znajdować będą się tylko 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł44 m² 14 659,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W sprzedaży nietuzinkowa nieruchomość znajdująca się przy ul. Pohulanka, w gdańskim śródmieściu. Głównym atutem nieruchomości jest prestiżowa lokalizacja połączona z zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

270 108 zł26 m² 10 538,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona Strefa Wrocławskich Żernik Idealne na start mieszkanie na Żernikach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,mazowieckie

479 000 zł60 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie przy ulicy Nowy Świat w Siedlcach W skład 59,95 m2 wchodzi: - przestronny pokój dzienny z balkonem - sypialnia - kuchnia (możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

293 964 zł17 m² 17 343 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka z przeznaczeniem inwestycyjnym w okolicy Okęcia! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - doskonale skomunikowane - okolice lotniska Okęcie Najważniejsze informacje: 1-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

739 999 zł100 m² 7 399,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 100 m2 dwupoziomowe, do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie z dużym potencjałem, wymaga niewielkiego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł46 m² 18 904,80 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,02 m z dużą loggią. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w idealnym stanie wizualnym oraz techniczny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł47 m² 10 972,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,3 m2 na Mokotowie. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w spokojnej okolicy. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł50 m² 11 133,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m na Bemowie. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taylora

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł45 m² 12 955,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Przestronne, wykończone dwupokojowe mieszkanie 44,7 m2 w Ursusie Podstawowe informacje: mieszkanie z 2022 roku, gotowe do wprowadzenia, dostępne od ręki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,6 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie dostępne od ręki wymaga remontu lub odświeżenia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Trójstronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 69,71 m2 w cichej części dzielnicy Włochy. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł65 m² 7 653,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro Doradzamy Nieruchomości pl ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Piastów. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 385 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł62 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Loftowe mieszkanie, na ostatnim piętrze, 2 pokoje z antresolą + komórka lokatorka i miejsce parkingowe w cenie. Wrocław, psie Pole, ulica Młnarka. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł40 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego. W mieszkaniu niedawno zakończył się generalny remont polegający m. in. na: - wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Łódź,łódzkie

340 000 zł55 m² 6 137,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł34 m² 8 027,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu Leśny Zakątek. Zalety mieszkania: - jasne, słoneczne - winda - niski czynsz około 170 zł - niskie opłaty eksploatacyjne - spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

660 000 zł64 m² 10 283,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się przy ulicy Mazowieckiej W najbliższej okolicy znajdziemy punkty usługowe takie jak : -restauracje/bary, -apteki, -salony fryzjerskie/kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

269 000 zł29 m² 9 392,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera - bez podatku i bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim z terminem oddania wrzesień/ październik 2022. Mieszkanie (f53k) jest o powierzchni 28,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

234 968 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę w stanie deweloperskim, która stanowi idealną inwestycją pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romańska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł79 m² 15 172,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Warszawska Wola to w gruncie rzeczy niemal Śródmieście. Ta znana dzielnica zachwyca niesamowitą infrastrukturą, komunikacją, nowoczesnymi budynkami i piękną zielenią! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł52 m² 13 352,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Świetne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Woronicza Park. Zadbane, gotowe do wprowadzenia się Piękny widok z okna na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Głogów Małopolski,podkarpackie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Głowne atuty: - spokojna okolica z dużą ilością terenów zielonych - Niska zabudowa jednorodzinna - Osiedle z bramą wjazdową na pilota - Dwa balkony - Dwa miejsca postojowe - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

399 900 zł47 m² 8 508,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

435 120 zł91 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dobra lokalizacja! bez prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe dwupoziomowe z balkonem w stanie deweloperskim w nowym budownictwie na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

1 149 000 zł79 m² 14 544,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 6 pokojowe, 77.9m2, przygotowane pod najem krótkoterminowy. Gotowe do wprowadzenia. Sopot, ul. Bitwy pod Płowcami. Dolny Sopot, 3 min do plaży! Dwustronne (pn-wsch, pd-zach) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. W pobliżu ulice Zwycięzców oraz Francuska wraz ze swoją bogatą ofertą gastronomiczną. Blisko przystanków.