dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

441 300 zł44,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44.13 m2. Lokalizacja:Franciszka Loefflera. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

374 490 zł39,42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,42 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

376 295 zł39,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,61 m kw. z oknami od strony północo - wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów 16a

Centrum Konstantynów Łódzki

375 915 zł39,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 39,57 m kw. z oknami od strony wschodniej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu, mieszkanie idealnie nadające się na inwestycje zlokalizowane w Piława Górna, ulica Jana Kilińskiego. Lokalizacja: piława.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł62,85 m² 6 205,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny, świeżo wyremontowany o powierzchni 62,85 m2 w Bornem Sulinowie zaledwie 50m od jeziora Pile. Mieszkanie dwustronne położone na pierwszym piętrze, niewątpliwą zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Grupacdf oferuje do sprzedaży wyjątkowe, niezwykle jasne mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Zientary-Malewskiej 61 w Olsztynie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe przy parku A. Fredry - 10 min spacerem od plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko Centrum miasta i blisko plaży. Idealna lokalizacja - do plaży tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 007 zł99,67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 118 zł56,14 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł58,07 m² 8 610,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Najładniejsze z najtańszych! 8610 pln/m2 za piękne mieszkanie z komórką lokatorską! Takich cen już nie ma w Kielcach. - odświeżone - Naprawdę zadbane - W świetnym stanie -.

Szczegóły ogłoszenia

3 139 000 zł173 m² 18 144,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy apartament Premium o powierzchni 173 m przy Alei Wilanowskiej (mokotów, warszawa) na chronionym osiedlu ze stałą ochroną. Budynek ma butikowy charakter tylko 9 mieszkań, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,72 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne mieszkanie gotowe do zamieszkania - Pszów, ul. Tadeusza Kościuszki Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,7 m?, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł33,93 m² 4 126,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pszowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,70 m² 10 518,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze w niskim budynku i składa się z salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Strzelców 28

Prądnik Czerwony Kraków

499 000 zł28,10 m² 17 758,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców 28

Prądnik Czerwony Kraków

670 887 zł41,67 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców 28

Prądnik Czerwony Kraków

688 336 zł39,11 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,10 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul.Bratysławskiej w dzielnicy Karolew. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł46,54 m² 20 197,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Stylowy apartament W centrum poznania - realne zdjęcia. Centrum miasta | Cytadela | blisko Warty | ostatnie piętro | standard premium | Apartament | Design | Garaż podziemny | Klimatyzacja Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł92,13 m² 12 482,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Umów się na prezentację i zobacz potencjał tego miejsca na żywo | Bez prowizji __ Apartament premium z ogrodem przy Lesie Łagiewnickim | 92 m | 4 pokoje | 2 łazienki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł124,80 m² 6 810,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Aktualnie mieszkanie jest wykorzystywane pod wynajem krótkoterminowy. Atutem mieszkania z pewnością jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,94 m² 6 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dawno, dawno temu, w sercu Zgierza, pośród szumu drzew i radosnego gwaru tętniącej życiem okolicy, a zarazem spokojnej stał sobie pewien czteropiętrowy zamek z wielkiej płyty. Na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł89,41 m² 3 914,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedaży przestronne, ładnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł48 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 zlokalizowane w spokojnej części miasta (ul. Urzędnicza 9a), idealne dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł67,36 m² 5 611,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą: - z piękną, jasną, nowoczesną łazienką po remoncie - Otwartą kuchnią na salon - Dużym, przestronnym salonem - Dwa pokoje są do zrobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam przestronne, jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 8. piętrze bloku z 2015 roku z widokiem na Jana Kazimierza (z salonu i sypialni) oraz na patio (z.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,50 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 położony na II piętrze w zadbanym bloku z cegły. Klatka schodowa ogrodzona, furtka otwierana domofonem. Dobre miejsce do zamieszkania rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 66 m w centrum Wrocławia cisza od podwórza + potencjał 5 minut do dworca, a w mieszkaniu cisza jak na obrzeżach. 66 m po remoncie + gotowiec pod najem albo wygodne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,80 m² 8 044,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, świetna lokalizacja, szybki dojazd a4/dtś. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

639 900 zł57 m² 11 226,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Jasne, widne, ekspozycja wschód-zachód, (świeżo cyklinowany parkiet, malowanie) - 1 piętro, mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł52 m² 7 826,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. Lokal ma ok. 51,4 m , balkon, piwnicę, nową kuchnię z agd i jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz mieszkania, po generalnym remoncie o wysokim standardzie z ogródkiem do którego możesz wprowadzić się od razu w przytulnej i spokojnej okolicy! O mieszkaniu: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł40 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Kontakt:   Lokalizacja: 3,7 km do centrum- dojazd do centrum: 13 min samochodem 4 min. spacerem do przystanku tramwajowego 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2011 roku w Kobyłce rejon Zalaska. Nieruchomość idealna dla rodzin lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m (ok. 85 m po podłodze), zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu wybudowanym w 2011 roku w Kobyłce rejon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym Centrum miasta przy ul.Kościuszki! Atuty : -37m2 powierzchni - do własnej aranżacji - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł72,84 m² 14 264,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,84m.kw. - po generalnym remoncie w 2019 roku. trzy niezależne pokoje o pow. 24, 15 i 12m.kw., kuchnia z wyjściem na balkon, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł38 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku w Radlinie przy ul. Wieczorka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,60 m² 16 139,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka Gdańsk Oliwa, ul. Karpacka Na sprzedaż kawalerka (31 m ) z pięknym widokiem na morze oraz panoramę Gdańska. - pokój dzienny 17 m z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,16 m² 6 285,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na zewnątrz ludzie, autobusy i samochody, hałasy, spaliny? A po powrocie do domu zamykasz wreszcie za sobą drzwi, otula Cię spokój i przyjemna atmosfera tego przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł64,60 m² 3 080,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Blok: - jednopiętrowy - widna klatka schodowa Mieszkanie: - na pierwszym piętrze - widne, ciepłe i przestronne o powierzchni 64,60 m2 - 3 pokoje - Kuchnia - łazienka - Toaleta - Mały balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przestronne,wyremontowane mieszkanie w jednej z najpiękniejszych kamienic w mieście. W mieszkaniu są dwa osobne pokoje oraz kuchnia z pokojem dziennym. Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł102 m² 12 539,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie, bezpośrednio od pierwszego właściciela, w którym przestrzeń i światło słonecznych promieni przez cały dzień, pomagają się wyciszyć, uspokoić po dniach.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,45 m² 5 674,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam serdecznie nieduże, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie z co miejskim i balkonem do remontu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wieżowca po termomodernizacji. Dzielnica Zatorze,.