dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować piękne, czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Wawrze o powierzchni 75 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł66 m² 8 880,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe 66,1m2 dwustronne, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, kuchnia, salon z balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł30 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną 30 metrową kawalerkę po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w bloku przy ulicy Ogińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

298 000 zł64 m² 4 662 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,55m2 usytuowane na II piętrze. Mieszkanie o łącznej powierzchni 63,92m2 (mieszkanie 55,55m2, pomieszczenie piwniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecznicza

Łódź,łódzkie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam,na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ulicy Leczniczej 1/7 dwa pokoje kuchnia łazienka oraz przedpokój.Doatepne od zaraz,wszelkich informacji udzielę telefonicznie   Piotr,podana kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotarbińskiego

Zabrze,śląskie

239 000 zł52 m² 4 552,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam! Oferta prywatna, chwilowo bez pośrednika, czyli całkowity koszt zakupu mieszkania obniżony o ok. 8.800 PLN. Mieszkanie własnościowe z kw, z zasobów Zabrzańskiej Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanko z 2011r. w swietnej lokalizacji, mieszkanie jednostronne z oknami na patio (plac zabaw), jedno wejscie do budynku, 24h sympatyczna ochrona (obsada bez zmian od 5 lat, ewenement!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

815 900 zł64 m² 12 748,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokoje dla rodziny - od dewelopera, bez podatku pcc Mieszkanie 4- pokojowe: - salon z aneksem - balkon - prawie 5 m2 - 3 sypialnie - łazienka - miejsce postojowe - 2 szt. dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł110 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów w otoczeniu parków i zieleni. Mieszkanie składa się z: - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

484 200 zł46 m² 10 590,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Otoczenie pełne zieleni i liczne tereny rekreacyjne Idealne na start mieszkanie na Pilczycach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Stargard,zachodniopomorskie

391 755 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowo budowane mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł48 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Ostatnie 2 pokoje 48 m2 w tym budynku! Apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Korzystny rozkład mieszkania ( rzut w galerii ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy o Wał Pomorski

Tarnów,małopolskie

304 999 zł48 m² 6 354,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położonę w spokojnej okolicy, gdzie do wszystkiego jest blisko. Mieszkanie idealnie rozłożonę pod względem pokoi dla małej rodziny którzy potrzebują 3 pokoje (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

350 421 zł41 m² 8 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Oferta promocyjna ważna do 29.09 W ofercie mieszkania od 27m2- 101m2. Partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł76 m² 5 794,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowość! tylko U nas! wyjątkowa oferta! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkania z ogródkami w nowo powstającej inwestycji na obrzeżach Lubina przy ul. Szafirowej- kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł97 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Duże mieszkanie podzielone na dwa niezależne wuwa II Sprzedam lokal mieszkalny podzielony na dwa niezależne mieszkania 45m2 i 52m2. Idealne pod wynajem lub dla osoby która chce opiekować się swoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

299 735 zł31 m² 9 669 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Oferta promocyjna ważna do 25 lipca! rabat 34 000 pln W ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem , położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Opolu w samym Centrum miasta ( róg ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł49 m² 9 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowego 49,17 m2, w pełni rozkładowe z dużym balkonem. Okna plastikowe, budynek po termomodernizacji. Możliwość zrobienia 3-ego pokoju w łatwy sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

294 700 zł30 m² 9 823 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Cena katalogowa 330 700 pln Cena promocyjna 294 700 pln rabat 36 000 pln Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów

Lublin,lubelskie

629 000 zł68 m² 9 220,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjna oferta sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania, z fantastycznym i bardzo ciekawym układem pomieszczeń w super lokalizacji! Prezentowana nieruchomość składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

350 326 zł37 m² 9 453 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajewskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 505 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Rafała Krajewskiego. Mieszkanie z piękną historią, klimatem oraz przepięknym otoczeniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł38 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe po remoncie znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Skrzetusko. Pomieszczenia: 38 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

354 734 zł41 m² 8 652 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe Mieszkanie Od Dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Promocja do 29.09, Kup w najlepszej cenie! W ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł92 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie wśród zieleni- osiedle Aleja Parkowa 91,6 m2. Mieszkanie dwustronne, wykończone, na jednym z najpiękniejszych osiedli Grodziska. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

464 700 zł52 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 40 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

342 900 zł37 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 30 000zł! Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. 2pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

305 600 zł28 m² 11 113 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 26 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warcisława I

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł80 m² 8 726,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80,1m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z 2011 roku. Na powierzchnię mieszkania składają się: - 2 sypialnie: jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

352 179 zł38 m² 9 268 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe Mieszkanie Od Dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Oferta promocyjna do 28.09 W ofercie mieszkania od 35m2- 60m2. Partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł52 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

449 000 zł44 m² 10 129 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy!do sprzedaży atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

393 106 zł51 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Oferta promocyjna ważna do 29 lipca W ofercie mieszkania od 27m2- 101m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

326 000 zł37 m² 8 716,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Piastów Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze, bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł47 m² 6 013 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro lotus Nieruchomości prezentuję: 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie 47,4 m2 na 7 piętrze w bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie bardzo czyste i schludne, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

448 800 zł55 m² 8 088 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe Mieszkanie Od Dewelopera bez pcc, bez prowizji - nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji osiedla. Oferta promocyjna ważna do 29.09 W ofercie mieszkania od 27m2- 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł48 m² 4 111,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Świdnicy o pow. 48m2 usytuowane na drugim piętrze budynku z cegły. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju, okna pcv,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij