dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

315 000 zł28,60 m² 11 013,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy lsm, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szukasz miejsca, które łączy prestiż historycznej dzielnicy z funkcjonalnością? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Olszewskiego, sercu.

Szczegóły ogłoszenia

614 040 zł51,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. Ksm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,90 m² 7 306,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł32,87 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z charakterem, które nie wymaga żadnych nakładów? Oferuję wyjątkowo zadbane, wysokie (3,2 m!) mieszkanie o powierzchni 32,87 m , położone w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,91 m² 8 446,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w Sejnach przy ul. Pogodniej. Powierzchnia: 50.91 m2 Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka, przedpokój, balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44 m² 19 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Ścisłe centrum krakowa | zabytkowa kamienica Z windą | idealne pod najem lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie w sercu Białogardu - idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130,70 m² 11 476,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Lokalizacja: zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 562 zł39,50 m² 14 672,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5m2 - 2 pokojowe z balkonem. Mieszkanie posiada ustawny salon o powierzchni aż 20,80m2, sypialnie 10,32m2, ponad to przestronną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł62 m² 8 806,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z potencjałem/super lokalizacja/rejon prz Do sprzedania mieszkanie o pow. 61,70 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego na III piętrze w niskim bloku z cegły z lat 50-tych. Dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 050 zł36,50 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego w tej inwestycji *** Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł54,74 m² 17 902,81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowoczesnym rytmie pragi-południe, gdzie codzienność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 660 zł28,42 m² 653 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Luksusowe apartamenty z widokiem na Zalew Zegrzyński i prywatną mariną dla łodzi. Miejsce, które oferuje komfort wypoczynku przez cały rok. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m , gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie położone jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł31,12 m² 4 816,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki znajdującej się przy ulicy Orlej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59 m² 6 508 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul.OBOŹNA, Zamość, woj. lubelskie Lokalizacja wyśmienita pod względem bliskości sklepów, szkoły, przedszkola, wszelakich usług, przystanków komunikacji miejskiej, kilka minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł51,30 m² 8 187,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł78 m² 11 012,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem i mieszkanie, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń. To 4-pokojowe mieszkanie na Morenie to idealne miejsce dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,68 m² 10 307,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór czerwiec 2026 roku. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 39,58 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł46 m² 25 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 270 zł50,80 m² 9 473,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 50,80 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł98,92 m² 6 945,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 999 zł38,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł79,12 m² 13 397,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2% pcc 0% prowizji od kupującego Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - na Targówku. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Środkowe przeurocze 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Emilii Gierczak! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Odkryj Swój Miejsce w Sercu Olkusza Mieszkanie, które Pokochasz od Pierwszego Wejrzenia! Zapomnij o kompromisach! Prezentujemy wyjątkową perłę na olkuskim rynku nieruchomości mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł74,90 m² 7 610,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9 m (ok 80 m2 po podłodze), położone na 2. piętrze w niskim budynku w miejscowości Święta.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstwia Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie, położone w zupełnie nowym budynku z 2025 roku na Pradze-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,01 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 54,01 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Turystycznej 14.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,51 m² 5 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz małego mieszkania w Kłobucku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Kłobucku przy ulicy 11 listopada o powierzchni użytkowej 37,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 615 zł87,44 m² 18 899,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin zakończenia 2026-12- 31 Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska - Apartament przy ul. Morelowej to.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,95 m² 6 868,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone w kamienicy przy ulicy Mazowieckiej w Bydgoszczy. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,69 m² 9 462,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w centrum Szczecin, przy ulicy Małopolskiej, bezpośrednio przy Wałach Chrobrego, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72,83 m² 11 808,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij