dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Sopot,pomorskie

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! zaproponuj swoją cenę Kawalerka w centrum Sopotu! Mieszkanie składa się z: -salonu z w pełni wyposażonym; -kuchnia z oknem; -łazienki z wc i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł62 m² 4 414,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - blisko restauracje, markety spożywcze, centrum handlowe S1, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

774 999 zł54 m² 14 351,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54m2, na parterze z tarasem od strony zachodnio-południowej i drugim tarasem od strony wschodniej z wyjściem z dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie przy ulicy Żwirki I Wigury. Lokal znajduje się na 1. piętrze. Lokal mieści się w budynku z 1963.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Opole,opolskie

420 000 zł60 m² 6 989,52 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Batalionu "parasol" w Opolu. W pobliżu sporo miejsc parkingowych dla mieszkańców. Lokal posiada okna z dwóch stron, dzięki czemu przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł111 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Listopadzie 2023 Zlokalizowany w zielonej części dzielnicy Osobowice kameralny trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 49m2 w pełni rozkładowe, z osobną kuchnią i balkonem, blisko centrum i Uczelni Wrocławskich znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł65 m² 5 795,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne nowe mieszkanie 3 pokojowe o świetnym układzie, zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Walczaka na osiedlu Magnolia Park. Osiedle Magnolia Park to wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 127,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskim Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. Mieszkanie ma 2 pokoje, powierzchnię 36,2 m2. Znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

535 000 zł55 m² 9 814,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3-pokojowe 54,51 m2 z dużym ogrodem ok 190 m2 oraz miejscem parkingowym naziemnym. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z 2021r. przy ul. Promiennej w Markach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podjazdowa

Sosnowiec,śląskie

139 000 zł42 m² 3 341,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec, ul. Podjazdowa 13/24 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teatralne

Kraków,małopolskie

370 000 zł36 m² 10 274,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Firma bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wraz z przynależną piwnicą, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku, położone na Osiedlu Teatralnym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 192 400 zł116 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Witaj! Jeśli od dawna szukasz ekskluzywnego apartamentu w ścisłym centrum Wrocławia, ale żadna z ofert nie spełniła Twoich oczekiwań, mam mieszkanie idealne dla Ciebie! Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

221 900 zł31 m² 7 158,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest kawalerka usytuowana na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 30m2 i przeszło generalny remont w trakcie którego wymieniono instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł38 m² 11 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zachęcam państwa do zapoznania się Z ofertą mieszkania na Mokotowie w otoczeniu trzech parków - Arkadią, morskie Oko, łazienki Królewskie. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

584 999 zł48 m² 12 101,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana kamienica-daszyńskiego/3pok!centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni48,33 M2, mieszkanie znajduje się w cztero piętrowej, odrestaurowanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

685 000 zł42 m² 16 506 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,50 m2 z dużym balkonem na Salwatorze w Rezydencji Emaus. Mieszkanie składa się Z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Brzozówka

Brzozówka,małopolskie

725 000 zł99 m² 7 294 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Więcej informacji: martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

342 000 zł28 m² 12 214,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie jednopokojowe o metrażu 38 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Pradnik Biały. Mieszkanie o metrażu 28 m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł46 m² 9 676 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1907r., zlokalizowanej na wrocławskich Karłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

419 000 zł38 m² 11 173 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Olsza - Śródmieście przy ulicy Młyńskiej, pilotów w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - salon z dużym oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł56 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

4 pokojowe mieszkanie czeka na twoją rodzinę. Nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie na ul. Skwierzyńskiej, usytuowane na IV piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

684 000 zł79 m² 8 691,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe o powierzchni 78,7 m ,1 piętro w bloku z 2008 roku- ząbki, centrum, ul. Wiosenna. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2008roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 856,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

IP Properties oferuje na sprzedaż w pełni wyposażone, przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Mokotowie! Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, ulokowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

379 900 zł44 m² 8 731,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winiarach - ul. Urbanowska. Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 43,51 m2 składa się z: pokoju dziennego - ok. 15,47 m2 kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

379 900 zł47 m² 8 117,52 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach- os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku. Lokal usytułowany niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł47 m² 7 824,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Wildzie - ul. Rolna. Mieszkanie dostępna od zaraz. Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 47,29 m2 składa się z: salonu - 18,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

464 000 zł48 m² 9 567,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

0% Prowizji :) Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Grunwaldzie - ul. Promienista. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2007 roku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzięgielowa

Poznań,wielkopolskie

899 900 zł128 m² 7 053,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam ofertę czteropokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Naramowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku dwulokalowym. Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 127,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

457 000 zł56 m² 8 161 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajduje się na wysokim parterze 4- piętrowego bloku. Lokal po kapitalnym remoncie łącznie z wymianą okien, instalacją elektryczną oraz hydrauliczną. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie na spokojnym osiedlu. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Funkcjonalne mieszkanie składa się: - salonu (19m2); - dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł30 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku zlokalizowane na warszawskim Bródnie ul. Ogińskiego. Blok z odnowioną elewacją. Na osiedlu dużo zieleni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

653 551 zł70 m² 9 289,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Krótki termin wydania Idealne Dla rodziny mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł85 m² 17 680,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy państwa na wycieczkę do "tuluzy"! Ciekawa oferta apartamentu o nazwie " Tuluza" znajdującego się w Kamienicy "onyksowej " na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "sadyba orłowska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze czemu spodobało mi się to mieszkanie od kiedy tylko je zobaczyłem Mieszkanie: 2 pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do szybkiej sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, do remontu, zlokalizowane na tyłach Domów Towarowych Centrum, w wieżowcu na tzw. Ścianie Wschodniej (pasaż Wiecha) Mieszkanie w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

464 000 zł58 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje plus osobna kuchnia Z oknem! Z przyjemnością prezentuję mieszkanie znajdujące się przy ulicy Marii Zientary Malewskiej na Zielonej Górce. Blok wzniesiony w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

422 900 zł47 m² 8 997,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Szczecin,zachodniopomorskie

442 000 zł57 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie, w kamienicy po kompleksowym remoncie (klatka,dach instalacje, ocieplenie). W mieszkaniu wymieniono instalację elektryczną.Ogrzewanie i ciepła woda z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł117 m² 5 788,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz rodzinnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Chcesz od podstaw zaprojektować oraz wyremontować własne M? A może poszukujesz nieruchomości pod inwestycje? Strzał w dziesiątkę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Wołomin,mazowieckie

679 320 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Świetna lokalizacja kamienica z adresem przy Rynku. Budynek z historią z lat 30tych xxw. całkowicie odbudowany od podstaw, na planach oryginalnych w roku 2012. Elegancka elewacja, jak.