dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

79 991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 991 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej w pobliżu ulicy Budziwojskiej! Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,80 m² 6 903,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy Sącz, ul. Sienkiewicza | 47,8 m | wysoki parter | kamienica | piwnica 15 m + ogródek + altanka | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8 m położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł57,54 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, nowoczesny apartament Z 100-metrowym tarasem! Taras 100mkw | Widok na panoramę miasta | Garaż | 2 pokoje | Klimatyzacja | Prestiżowa lokalizacja | Z ogromną przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł84,50 m² 4 260,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogrodem i tarasem Moskorzyn, gmina Polkowice Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dojazdem do Polkowic i pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,90 m² 5 949,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł49,89 m² 16 496,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w lokalizacji pozwalającej na komfortowy dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym także.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł58,24 m² 10 817,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nadodrze w Opolu zlokalizowane na X piętrze o pow. 58,24 m2. Mieszkanie składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł76,12 m² 6 305,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze wyremontowanego budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m 2 - salon - z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł69,10 m² 14 442,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie Z 42-metrowym tarasem! 69,1 m 3 pokoje 2 miejsca W garażu komórka W cenie! warszawa białołęka Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3 pokojowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47,11 m² 13 776,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Capital Towers Residence, zlokalizowanej w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 750 zł36,30 m² 12 224,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty przy Jana Pawła II to nowy punkt na mapie Białegostoku. Kameralny blok dla tych, którzy szukają komfortu i wygody. Budynek składa się z 5 kondygnacji, na których znajduje się: 38.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,60 m² 7 629,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m , położone **blisko dworca - idealne dla osób ceniących dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł42,40 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane w Starym Jaworze przy ul. Cukrowniczej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26,67 m² 19 873 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Widokowe 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku z 2018 r., o powierzchni 27 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Zabawa. Lokal dostępny natychmiast. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 71m2 ,na parterze z bezpośrednim wejściem przez taras do zagospodarowanego ogrodu oraz garażu o powierzchni 14,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł139,12 m² 3 946,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam bardzo duże mieszkanie w Ścisłym Centrum. Na imponującą powierzchnię 139 m2 składają się tylko salon z półotwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł29,70 m² 13 804,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 29,70 m2, usytuowana na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,40 m² 12 683,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy z przyjemnością mieszkanie, które oferuje więcej niż podobne nieruchomości. Mieści się przy kameralnej ulicy Witomina, w ciekawym budynku, na zamkniętej bramą posesji. Ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament na polu golfowym zielona dolina, kalinowo / niesulice Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy i przestronny apartament o powierzchni 86,06 m z przestronnym tarasem 13,09.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł84,65 m² 8 033,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pomorskiej na osiedlu Nadodrze. Nieruchomość o łącznej powierzchni 84,65 m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,10 m² 15 133,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów). Powierzchnia: 56,10 m Piętro: 3/4 (budynek bez windy) Balkon: loggia Piwnica: 3 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,48 m² 6 839,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Podwójna okazja! Dwa mieszkania w jednej ofercie. Na sprzedaż dwa niezależne lokale mieszkalne bezczynszowe, po generalnym remoncie, zlokalizowane w dogodnej części miasta, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł52,77 m² 14 326,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł177,20 m² 33 295,71 zł/m²

 

Piętro:10/45

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: wyjątkowo rzadko pojawiające się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76,76 m² 9 510,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na drugim piętrze solidnego, poniemieckiego budynku z czerwonej cegły w centrum Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,90 m² 8 972,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta sprzedaży Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł81,18 m² 7 378,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Otwieram notes podaje Mój numer   i czekam na telefon. Kto pierwszy ten lepszy! Dlaczego? Bo to jest sztos! 81,18 m + ogródek + poddasze do własnej aranżacji + miejsce parkingowe +.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 37,5 m | nowe budownictwo | balkon | gotowe do wprowadzenia Lokalizacja Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Jar - w spokojnej, cichej i zielonej części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 48m2,składającego się z 2 kawalerek i 1 mieszkania 2 pokojowego na Wildzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł79,40 m² 7 556,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Sikorskiego. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2, zlokalizowane w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,50 m² 14 452,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny i jasny apartament z widokiem na zieleń to właśnie ta cecha wyróżnia tę ofertę spośród setek innych na Białołęce. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł67,14 m² 23 458,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 42,59 m - idealne do życia lub pod inwestycję | Łódź Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i wysoki potencjał wzrostu wartości? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,50 m² 4 554,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

** 1 pokój Z osobną kuchnią, 41,5mkw, roi 8% chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 8% w skali roku. Układ.