dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

650 000 zł44 m² 14 942,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży niepowtarzalne mieszkanie na przedostatnim piętrze z widokiem na niższą zabudowę i teren zielony. Mieszkanie 43,31m2 w budowanej inwestycji Bronowicka 5. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł34 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na sprzedaż M3 o powierzchni 34,1m2 na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu z windą. Nieruchomość zarządzana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Poznań,wielkopolskie

753 000 zł55 m² 13 740,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, mam na imię. Pomogę Państwu bezpiecznie kupić nieruchomości. Działam na rynku kilka lat, zamknęłam wiele transakcji i dzięki temu dobrze Wam doradzę :) Mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł82 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na parterze, 4 pokoje ( 81,58m2), z 2 balkonami w kameralnej, nowej kamienicy dwupiętrowej. Położone w kompleksie budynków zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł40 m² 10 886,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania pod wynajem W cichej okolicy? atuty: - bliski dojazd do obwodnicy (5 min) - bliski dojazd do centrum (15 min) - ładny widok z balkonu - przed budynkiem miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 039 700 zł123 m² 16 526,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki. Salon z aneksem 41,16 mkw. Dwie garderoby i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Wrocław,dolnośląskie

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie w inwestycji Otyńska4 o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.5): - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

449 000 zł37 m² 12 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie okolice bonarki prowizja 0% Nowy etap cieszącej się ogromnym zainteresowaniem inwestycji sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 467,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 54,5 m2 znajdujące się na wysokim parterze przy ul.Meissnera. Bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie położone w sąsiedztwie planowanej 3 linii metra. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkoza

Gliwice,śląskie

279 000 zł48 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Gliwice, os. Sikornik, 3 pokoje do własnej aranżacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

434 300 zł43 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena promocyjna 414354zł, oszczędzasz aż 68 246 zł. W cenie: mieszkanie, miejsce postojowe w hali garażowej, smart home Basic, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Budynek świeżo po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

292 000 zł48 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na Oś. Jagiellońskim Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 225 300 zł118 m² 18 892,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Mokotowie. Polecam komfortowy apartament dla Twojej rodziny lub na kancelarię/biuro. Salon 29,16 mkw. Kuchnia 13,47 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

331 000 zł48 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na 3 piętrze, które znajduje się w Świdnicy na Zawiszowie Przytulne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł73 m² 3 767,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie przy ul. Wolności W jeleniej górze Oferuje Państwu do zakupu bardzo ładne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ul.Wolności.Mieszkanie rozkładowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

356 000 zł62 m² 5 788,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego,trzypokojowego mieszkania z balkonem, w budynku na Osiedlu Słonecznym w Zielonej Górze. **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

509 000 zł57 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję zadbane mieszkanie z dwoma balkonami. Nieruchomość o powierzchni 57,40 m2 znajduje się na wysokim parterze trzy piętrowego bloku przy ulicy Wilczyńskiego 2C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chomiczówka

Warszawa,mazowieckie

611 300 zł57 m² 10 781,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne mieszkanie z balkonem na Chomiczówce! Mieszkanie dwustronne, rozkładowe i dobrze doświetlone. Ekspozycja okien na północ oraz wschód. W skład lokalu wchodzi: - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

849 900 zł57 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne mieszkanie pokoje na Żoliborzu Nieruchomość położna jest w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Żoliborza wytyczonej rzez ulice Krasińskiego /broniewskiego/popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości Do sprzedania posiadam bardzo fajne oraz duże mieszkanie - ponad 68m2 + balkon. Nieruchomość składa się z dwóch osobnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

516 563 zł48 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Numer oferty: op053-rz oraz podatku pcc. Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 179,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atutem Parku Skandynawia jest lokalizacja wszystko jest tu na wyciągnięcie ręki. Blisko są sklepy, żłobki, szkoły i przedszkola, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia, park trampolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

419 999 zł39 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lux Piękne Ołtaszyn 2 pok. z garażem! Polecamy do sprzedania urokliwe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym o powierzchni 38m + 8m balkon. Mieszkanie położone na Ołtaszynie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy na sprzedaż piękne i bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Palisadowej w Wałbrzychu w Nowym Apartamentowcu. Mieszkanie o pow. 55m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 685 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Warszawa-Włochy zlokalizowane przy ul. Krańcowej. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną i monitoringiem. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela. Proszę agencje O kontakt tylko Z konkretnym klientem. Przedstawiam Państwu świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na ul. Duża Góra obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

599 900 zł99 m² 6 059,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 (po podlodze 99m2) usytuowane w podwrocławskim Smolcu (ul. Topolowa). Budynek wybudowany jest w 2016 roku, ostatnie w szeregu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Rybnik,śląskie

169 000 zł47 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w naszym biurze - Zadzwoń i koniecznie umów się na prezentację - Zapraszamy. Mieszkanie z ogromnym potencjałem, dużym tarasem oraz pięknym widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł41 m² 16 097,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

DO zamiany: pełna własność, okna na wschód, budynek z 2008 r, ciche, przed oknami zieleń, pokój 18,5 m2 z aneksem kuchennym-pełneagd, kuchnia gazowo-elektryczna, sypialnia 10 m2,podłoga-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Piła,wielkopolskie

749 000 zł83 m² 9 001,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartament , wykończony i wyposażony na najwyższym poziomie. Zlokalizowany na Osiedlu Górnym w doskonałym sąsiedztwie terenów zielonych. Całkowicie umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

330 000 zł64 m² 5 196,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, po generalnym remoncie! Dostępne w krótkim terminie czasu! Mieszkania 4-pokojowe obecnie są bardzo poszukiwane! Prestige Nieruchomości prezentuje ustawne, jasne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł86 m² 10 375,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ołtaszyn/premium/ 4pokoje /2016r/lux/85m2! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w cichej okolice. Nowy Blok 2016r Słoneczny Ołtaszyn -premium - osiedle zamknięte. Obok park z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

489 995 zł54 m² 9 073,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn / Wysoka lux Premium 53m2/2pok Polecamy na sprzedaż Mieszkanie o metrażu 52m2, usytuowane na 2 piętrze składa się z : przestronnego salonu z aneksem sporej sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

349 861 zł38 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 413 000 zł83 m² 17 005,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim. Nabywca może dokonać aranżacji wnętrz do własnych potrzeb. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, pokoju dziennego z półotwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczników

Tarnowskie Góry,śląskie

219 000 zł41 m² 5 318,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,18m zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul. Słoneczników. Mieszk anie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

427 000 zł60 m² 7 116,67 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie na Oś. Armii Krajowej w Opolu. Rozkład: -3 pokoje -kuchnia -przestronny przedpokój -łazienka z wc -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

1 140 000 zł76 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzy oddzielne pokoje, ogródek, ul.PRZEMYSŁOWA, ZABŁOCIE (GARDEN RESIDENCE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76.5 m2 położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

270 000 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz mieszania do kapitalnego remontu o pow. ok 40 m, w optymalnej cenie, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

581 200 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania kraków-podgórze Okolice Parku Myśliwska prowizja 0% Nowa inwestycja deweloperska to kameralny czteropiętrowy blok z windą. W zaprojektowanym w nowoczesnej stylistyce.