dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

479 400 zł32 m² 14 865 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja - blisko morza * znakomita lokalizacja w Gdańsku * widok z okna na wyższych piętrach na Zatokę Gdańska * kilkaset metrów do morza i plaży * w otoczeniu tereny zielone Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł48 m² 9 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Wykończenie "pod klucz" od 750 zł/mkw.(przykładowa aranżacja w ofercie). Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 223,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu Reymonta w Radzyminie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, okna skierowane na zachód. Układ mieszkania: salon połączony z kuchnią z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

443 006 zł41 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Przedstawiam gotowe mieszkanie, które już czeka na nowego właściciela! Opiekun oferty: tel. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają propozycję wykończenia. Możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł80 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie dla konesera o powierzchni 80m2 usytuowane w pięknej, odrestaurowanej kamienicy tuż obok Placu Grunwaldzkiego w zacisznej uliczce. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, cichego i jasnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie, w pobliżu metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

507 000 zł35 m² 14 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Gdańsk śródmieście Na sprzedaż oferujemy kawalerkę znajdującą się w z centrum Gdańska - Śródmieście. Idealne lokum pod inwestycje! nadaje się dla rodziny jak I pod wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

235 000 zł44 m² 5 307 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta zarezerwowana! oferta na wyłączność! avenda Nieruchomości w Żyrardowie, tel., oferuje Państwu do sprzedaży: mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,28 m2 zlokalizowane w Żyrardowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł32 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hampton Home nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane (vis-a-vis przystanku tramwajowego Och Teatr). Okna (pcv).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

306 000 zł44 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- oferta bezpośrednia - Prowizję biura za Kupującego ponosi Sprzedający! Ostatnie 2 pokojowe mieszkania w tej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł64 m² 6 084,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ładne, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, zlokalizowane przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł77 m² 12 287 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przestronne i przytulne mieszkanie na Targówku Fabrycznym, w osiedlu zamkniętym przy ulicy Janowieckiej. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomkowskiego

Lublin,lubelskie

437 000 zł49 m² 8 991,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Wrotków przy ul. Słomkowskiego. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku. Pod budynkiem znajduje się podziemny parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł56 m² 8 374,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo dobra lokalizacja - Spokojna okolica - Pełne zaplecze handlowo-usługowe - Mieszkanie wolne od zaraz - Idealne pod inwestycję, jak i dla rodziny mieszkanie: o powierzchni 56,12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

519 000 zł72 m² 7 198,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży bardzo ciekawe 4-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji ulicy Sukiennej osiedla Przydworcowe tuż obok centrum miasta Osiedle posiada w pełni rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną oraz monitoringiem na osiedlu Rakowiec w dzielnicy Ochota. Usytuowane na 5 piętrze 11 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, przy ul. Morelowej, os. Jabłoniowa, gdańsk Jasień. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym ok. 20m2 - 2 sypialnie 8,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł56 m² 9 786 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty: tel. Do sprzedania inwestycyjne 4 pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni, przy ulicy Kruczej. Dobra propozycja inwestycyjna! otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta. Kamienica po renowacji, estetycznie utrzymana. Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się w ścisłym centrum miasta w pobliżu Urzędu Miejskiego na 2gim piętrze w bloku 4ro piętrowym. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieszyn,śląskie

425 736 zł58 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn Nowa Inwestycja! III etap już w sprzedaży Blok B Z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję Tessin Park - luksusowe osiedle zlokalizowane w Cieszynie. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 636,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż bez pośredników piękne, bezczynszowe mieszkanie z 2 tarasami (5,93m2 i 16,46m2) i dużym garażem (5x5,05m - dodatkowo 30 000). Do rozsądnych negocjacji. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł45 m² 10 117,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rozkład Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, hol wejściowy, balkon. Bardzo dobry rozkład, możliwość wydzielenia 3 pokoju. Standard Mieszkanie w stanie deweloperskim, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Legnica,dolnośląskie

599 900 zł76 m² 7 893,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu gustowny apartament na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Bielany na monitorowanym oraz ogrodzonym terenie. Budynek rodzaju: apartamentowiec rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukacie Państwo miejsca dla swojej rodziny, a przy tym ważna jest dla Was bliskość infrastruktury handlowo-usługowej potrzebnej do wygodnego funkcjonowania zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kasztanowa

Wrocław,dolnośląskie

422 045 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle kasztanowe II etap - lipiec 2022r. Mieszkanie C.2.1. Mamy przyjemność zaprezentować kontynuację inwestycji w Św. Katarzynie - osiedle kasztanowe Przy ul. Kasztanowej i Zacharzyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

759 000 zł38 m² 19 791,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2- pokojowy (38.35m2) apartament zlokalizowany w nowo budowanej Inwestycji na ul. Kościuszki. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł35 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Z dobrym dojazdem do centrum? - ta oferta jest idealna dla ciebie! atuty: - jasne mieszkanie - Pełne zaplecze handlowo-usługowe (w najbliższej okolicy sklepy Merkus, LIDL,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

542 184 zł55 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1921

Lokal mieszkalny w Centrum Poznania, rynek Łazarski. Doskonała lokalizacja dla inwestycji wynajmu! Biuro sprzedaży dewelopera, poleca: na sprzedaż lokal mieszkalny w kamienicy, poddasze: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

424 120 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

190 000 zł31 m² 6 070,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: kawalerka z balkonem na osiedlu ksm. Idealna propozycja na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,3 m2, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

335 000 zł34 m² 9 958 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z miejscem na zabudowę garderobianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

415 000 zł50 m² 8 373,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,56m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, toalety oraz dużego korytarza. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

541 468 zł60 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z balkonem przy Lasku Kuźnickim dział deweloperski Opiekun Oferty telefon 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 60,23m2 położone jest na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Łódź,łódzkie

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zakupu pięknego, widnego mieszkania przy samym Parku Staromiejskim w okolicy Starego Rynku w Łodzi przy ul. Bojowników Getta Warszawskiego 12. Do oglądania i zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie + Garaż - usytuowane jest w centrum miasta, ze znakomitą lokalizacją. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania przynależy "piwnica".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł78 m² 14 935,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[Bezpośrednio] Piękne mieszkanie przy metrze i lesie Sprzedajemy nasze trzypokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować państwu widne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal po remoncie, usytuowany w cichej i zielonej (las Bielański) oraz dobrze skomunikowanej.