dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 205 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania o powierzchni 59,10 m , położone na 6 piętrze z 10. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 968 zł27,47 m² 10 191,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, łazienką oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 628 zł40,36 m² 9 257,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 024 zł54,48 m² 8 021,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania typu logo z aneksem kuchennym, dwiema sypialniami, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Linea w Buku. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

484 999 zł54,36 m² 8 921,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku z 2007 r w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł62,40 m² 2 804,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie 3 pokoje, podwórko, piwnica, parking Zaledwie 15 minut od Legnicy, 30.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,47 m² 10 842,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Taras 50 m | Nowy Blok 2023 | Lublin, ul. Różana Twoja prywatna strefa relaksu w sercu miasta z gotową wizualizacją wnętrz! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle setek.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

687 360 zł40,22 m² 17 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Promocja - 10 mieszkań Z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

998 593 zł72,89 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokojów, łazienki, wc oraz trzech balkonów. Promocja - 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

667 602 zł38,39 m² 17 390 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania, w którym najważniejsze prace zostały już wykonane? Prezentujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł83,15 m² 3 547,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny, położony na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 55,35 mkw., z przynależnym garażem o powierzchni 27,8 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ul. Platynowa 6, pomiędzy rondem onz a Placem Zawiszy, bliska Wola 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. 48 m2 salon z rozkładaną sofą (ok. 16 m2), sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 979 zł31,11 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów? To jedna z tych ofert, które znikają najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 581 zł51,93 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Semiramis w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 892 zł81,46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Semiramis w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 856 zł48,94 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Semiramis w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł67,47 m² 12 879,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 000 zł59,59 m² 15 505,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne, środkowe mieszkanie w nowej inwestycji Zakątek Dolistówka przy ul. Andrukiewicza 17. Lokal jest całkowicie nowy, nigdy niezamieszkały i gotowy do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,50 m2 znajdujące się na 4 piętrze przy ulicy Dywizjonu 303, osiedle Kościuszki w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł76 m² 10 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Witam Tu firma Mieszkania Marzeń! Mamy do zaoferowania nowy atrakcyjny apartament w sercu gór u styku Doliny Zimnika i Doliny Twardorzeczki, o powierzchni 76 m wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 848 zł49,30 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera promocja! prawdziwa okazja! pozostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł32,92 m² 18 803,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 32,92 m2 na poddaszu przy ul. Felicjanek 17 w Krakowie na Starym Mieście. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł165 m² 37 272,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Mennica Residence przy ulicy Grzybowskiej 43a. Budynek znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,50 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od sklepów, szkół, przedszkoli i z.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz. Lokal po gruntownym remoncie i odświeżeniu. 49m2+balkon+piwnica 2 pokoje, osobna jasna kuchnia z nowymi meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bielany, będące częścią Dzielnicy VII Zwierzyniec, to jedna z najbardziej unikalnych i prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych Krakowa - sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł74,90 m² 6 275,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46 m² 16 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam jasne, przytulne i ciche mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na Żeraniu w pobliżu ul. Modlińskiej, co stanowi dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34 m² 17 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży 34 metrowej kawalerki, zlokalizowane przy ul. Królewskiej 5 tuż przy Placu Inwalidów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 to studio.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą na osiedlu Centrum E w Krakowie-Nowej Hucie. Nieruchomości Arkadia prezentują dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,30 m² 11 424,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaż małe dwupokojowe mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Narutowicza. Budynek położony w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku, w ciszy przy Parku Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł106,30 m² 5 174,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,51 m² 14 266,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 59,51 m , Kraków, ul. Adama Staszczyka Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny nr 38 położony na III (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Adama Staszczyka 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 809 390 zł54,83 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Vis A vis Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Port Praski, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,80 m² 7 255,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Opole, śródmieście, ul. Ozimska 75,8 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,8 m, położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł82,13 m² 7 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 62,13m (powierzchnia użytkowa 62,13m , po podłodze powierzchnia 82,13m ) z dużym tarasem (około 50m ) położone na 3. piętrze w bloku z 2019 roku. Budynek posiada windę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja. Bezpośrednio mieszkanie 53 m2 na 1. piętrze w bloku z 2008 roku. Jest winda. 3- pokoje z balkonem. Piwnica. Czynsz: 600 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 500 zł41,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich, gotowe w stanie deweloperskim, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze dwunastopiętrowego budynku położonego przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,65 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie. Oferta dotyczy segmentu środkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy | 109,40 m | widok na stoczniowe żurawie | Śródmieście Gdańska To oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż metrażu dla miłośników kamienic,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł32 m² 25 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Oferujemy państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście tuż koło Galerii Krakowskiej, teatru Słowackiego w okolicy ul. Radziwiłłowskiej, ul. Zamenhofa. Mieszkanie.