dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Nowe

Nowe,kujawsko-pomorskie

300 000 zł180 m² 1,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży w miejscowości Bochlin gmina Nowe nowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni 180m2 Drugi dom z lat 50 który jest użytkowany Działka na której znajdują się te dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

450 598 zł58 m² 7 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

220 500 zł34 m² 6 483 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. Posiadam również większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 500 zł51 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

743 300 zł86 m² 8 637 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł61 m² 9 820 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Do sprzedania jasne 3 pokoje w zielonej okolicy, idealne dla rodziny. Trójstronna ekspozycja. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

926 113 zł91 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Białystok,podlaskie

319 000 zł43 m² 7 350,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tanio! Cena - 319.000 zł ATRAKCYJNE MIESZKANIE - do wprowadzenia - nowa cegła (1997 r.) - WYSOKI STOCZEK - idealne studentom OFERTA ZAREZERWOWANA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł78 m² 18 853,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym kameralnym bloku Na Woli. Okna na 3 strony. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią, 3 osobnych sypialni po Ok 10-12 M oraz 2 łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

509 000 zł42 m² 12 078,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania kraków - podgórze duchackie okolice Bonarki prowizja % *cena uwzględnia rabat 20tys. Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Sosnowiec,śląskie

320 000 zł70 m² 4 549 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowe, słoneczne, mieszkanie w okolicy Stawików. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Jest ono dwustronne, dzięki czemu wewnątrz jest więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rokitki

Rokitki,pomorskie

291 100 zł50 m² 5 822 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

397 400 zł51 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

292 500 zł32 m² 9 141 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

218 500 zł34 m² 6 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł50 m² 14 550,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo przyjemne, przytulne mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna (praga Południe). Doskonałe zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję pod wynajem. Wymaga jedynie delikatnego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

487 000 zł64 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Bolszewo,pomorskie

339 375 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieszczące się na I piętrze bloku dwupiętrowego w Bolszewie przy ulicy Konwaliowej. Powierzchnia 45,25 m2. Lokal jest wykończony, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

573 300 zł74 m² 7 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 510 zł51 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

365 002 zł48 m² 7 603 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 600 zł51 m² 7 392 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

406 100 zł54 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

589 000 zł88 m² 6 693,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Tychy ul. Edukacji 4 pokojowe 88m2 + piwnica i balkon -dużej kuchni z miejscem na wyspę/ stół -salonu -pokój 1 z wydzielonym miejscem na garderobę -pokój 2 -pokój 3 -łazienki -pralni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł53 m² 17 744,90 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu gustownie urządzone mieszkanie położone w samym sercu Gdańskiego Przymorza Mieszkanie utytułowane jest na 14 pietrze budynku Albatross Towers z którego to rozprzestrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł40 m² 9 713,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lux! 2 pokoje / śliczny ogródek / Lutynia Kontakt: oferta top! Piękne mieszkanie z cudownym ogródkiem! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu z 2017 r. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Dębica,podkarpackie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję Wynajęty Gotowiec Inwestycyjny, 4 pokoje o powierzchni 61,90 m2, z łazienką i osobnym wc. Mieszkanie znajduje się przy ul. Robotniczej w Dębicy na spokojnym osiedlu. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 036 500 zł64 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł37 m² 9 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum na ulicy Kochanowskiego w Rzeszowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze wysokiego budynku z 3 windami. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 000 zł50 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest dwupak inwestycyjny zlokalizowany w Śródmieściu w modernizowanej kamienicy.Zakończenie remontu planowane jest na czerwiec 2022. Świetna nieruchomość pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł111 m² 8 288,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa oferta! Piękna kamienica/4 pokoje/około 111m2/czwarte piętro/winda/ Plac Grunwaldzki/media miejskie! Ogród przed budynkiem. Zapraszam na prezentację mieszkania 4 pokojowego położonego tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

526 179 zł61 m² 8 689,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Letnica

Gdańsk,pomorskie

561 271 zł49 m² 11 485 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

1 633 000 zł142 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż na Bemowie gdzie: bemowo, ul. Radiowa, cicha okolica. Odpowiednie dla: 2-5 osób ceniących dobry dojazd do centrum Warszawy oraz komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

508 452 zł61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Komórka lokatorska w prezencie Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2