dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

400 000 zł43 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | nowe budownictwo | inpro | miejsce postojowe lokalizacja: nieruchomość położona jest na nowo powstałym osiedlu w jednej z najprężniej rozwijającej się części Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł39 m² 18 971,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mam do zaoferowania mieszkanie w znakomitej lokalizacji o łącznej powierzchni użytkowej 75 m2. Idealnie nada się pod wynajem krótkoterminowy (np. Airbnb), dla studentów lub dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł38 m² 9 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Dwupokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

429 000 zł37 m² 11 585,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów 67 w Krakowie! Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł53 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze w 10 piętrowym budynku z dwoma windami. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju, balkonu oraz łazienki z wc. Drzwi antywłamaniowe Gerda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

433 000 zł45 m² 9 622 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie na Botaniku przy ul. Relaksowej, znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie w pełni wyposażone, niski czynsz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witolda

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł65 m² 7 531,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! nowa cena 489000 pln! Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna pod inwestycje na wynajem (dla studentów). W bliskiej odległości wyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

289 564 zł18 m² 16 368,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prestiżowa nieruchomość, pożądana lokalizacja, kompleksowa modernizacja z dbałością o detale czynią Piekary Residence bardzo dobrą lokatę kapitału inwestycyjnego. Poznań, centrum, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, zlokalizowane na osiedlu Wyżyny Usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna transakcja bezpośrednio z deweloperem Powróciło z rezerwacji - ostatnie mieszkanie w prestiżowej inwestycji Bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

409 965 zł36 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - prądnik Biały blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

479 310 zł49 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,16m w pobliżu nadrzecznych terenów Warty na nowo powstałej inwestycji składającej się z 6 budynków wielorodzinnych w okolicy Ronda Starołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

275 000 zł63 m² 4 352,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem na czwartym piętrze z windą. Dostępne od zaraz. Bardzo dobry rozkład: - duży salon - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - toaleta Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

467 500 zł54 m² 8 712,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru! Zakup bez podatku pcc i prowizji od kupującego. Mieszkanie do wykończenia, kompaktowe 3 pokoje blisko Śródmieścia Gdańska! Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

298 000 zł30 m² 9 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka samo Centrum przy Centralu. Kawalerka w samym centrum przy ulicy Skłodowskiej. Umiejscowienie przy Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

729 000 zł69 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 47 m , zlokalizowany na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji, w pobliżu pętli autobusowej, skąd można dojechać w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Czyste i zadbane 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm przy ul Głębokiej- w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych ( umcs, politechnika Lub, up - 5 minut na piechotę), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł70 m² 11 001 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg075-rz oraz podatku pcc. Przedstawiam Państwu inwestycję od dewelopera na Starym Mieście przy Odrze, gdzie przenikają się dwa światy- łagodna natura i tętniące życiem miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkrywców

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł107 m² 9 335,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Najbardziej pożądana lokalizacja W mieście Serdecznie polecam ofertę luksusowego, 3-pokojowego apartamentu w wyjątkowym miejscu na mapie miasta - w pobliżu Parku Grabiszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

406 670 zł42 m² 9 618 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kiełczów/wilczyce, północno-wschodnie obrzeża Wrocławia - Psiego Pola. Do sprzedaży nowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie bez wyposażenia kuchni. Jest tu pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

594 948 zł69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 594 948 zł Inwestycja składa się z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Budynki są 7 kondygnacyjne z windami oraz z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł49 m² 13 639,20 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m , 12 piętro w 16-piętrowym budynku z 1970 roku-Warszawa, powiśle, ul. Fabryczna. Mieszkanie w stanie do remontu Wszystko do wymiany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

569 000 zł39 m² 14 412,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w nowym budownictwie. Powierzchnia mieszkania to 39,48m2 i znajduje się na parterze 9-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

279 180 zł40 m² 6 989,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży,komfortowe,klimatyczne i kameralne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na drugim piętrze w całkowicie odbudowanej kamienicy.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

284 130 zł27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Kawalerka na Sołtysowicach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

295 500 zł22 m² 13 530,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -balkonu Apartament wykończony pod klucz- w salonie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

508 116 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację - bez prowizji oraz podatku pcc, mieszkanie deweloperskie. Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie (nr 15_6) znajdujące się w kameralnej zabudowie. Lokal o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

424 000 zł40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, przy ul. Przemyskiej, gdańsk Ujeścisko. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł53 m² 15 530,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z 2008 roku. Trzy oddzielne pokoje - możliwość zaaranżowania 3 pokoi (w tym jeden z kuchnią) lub 2 pokoi z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł29 m² 19 895,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała lokalizacja - tuż przy stacji metra! Nowoczesny apartamentowiec zaprojektowany przez znanego architekta oferuje ponad czasową elegancję i znakomite położenie. Ustawną i jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumiankowa

Białystok,podlaskie

420 000 zł61 m² 6 851,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,3 m2 w Białymstoku, na os. Zielone Wzgórza. Lokal nieprzechodni mieści się na 4 (z 4) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze I

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima przedstawia Państwu mieszkanie na osiedlu Zabobrze I w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 34 m znajduje się na IV piętrze w 4-piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł69 m² 14 492,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojową nieruchomość na warszawskim Gocławiu, która usytuowana jest na 4-tym piętrze w budynku z 2016 roku, tuż obok Jeziorka Gocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bulwarowa

Kraków,małopolskie

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,4 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2015 roku. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królewska

Łódź,łódzkie

500 000 zł58 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjna cena *** Idealna lokata w czasie postępującej inflacji Sprzedam mieszkanie z dużym balkonem w dwupiętrowym apartamentowcu "królewska Park" oddanym do użytku 2015r. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Knurów

Knurów,śląskie

358 340 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w Knurowie,składające się z salonu z aneksem kuchennym jednego pokoju,przedpokoju oraz łazienki w stanie deweloperskim zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorzowska

Brzozowiec,lubuskie

180 000 zł93 m² 1 939,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest bezczynszowy czteropokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany w poniemieckim domu dwurodzinnym w miejscowości Brzozowiec, gm. Deszczno. Lokal o powierzchni 92,8 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kielce,świętokrzyskie

329 000 zł42 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42m2 ul Konarskiego os ksm W skład którego wchodzą - 2 pokoje - widna kuchnia -łazienka z prysznicem -przynależy piwnica Lokal na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

455 000 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży dwupokojowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Kazimierza Wielkiego w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie o powierzchni 35 m2.