dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

843 400 zł68 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł65 m² 6 119,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam do remontu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Kaliny w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

395 820 zł44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy jasne, ciche, zieleń wokół, 3 pokojowe na Pradze Kamienica przedwojenna z 1935r , cegla Wysokość 2,75 m Ekspoazycja wschód-południe Ciche Widok na drzewa Doskonala lokalizjacja obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z charakterem zlokalizowane przy ulicy Nakielskiej. Budynek z cegły z wyremontowaną klatką schodową. Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości, chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

577 100 zł58 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

279 000 zł29 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Pyrzyce,zachodniopomorskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie własnościowe na parterze w centrum Pyrzyc przy ul. 1 maja. Powierzchnia = 51 m2: - 2 duże pokoje, z których większy można zaaranżować w taki sposób, że powstanie np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł26 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Starym Mieście, zlokalizowane w okolicy ul. Dobrej. Mieszkanie składające się z 1 pokoju, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki, a całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 246 000 zł135 m² 16 637 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament na poddaszu wilii w Konstancinie! Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135m2. Na pierwszym poziomie: salon z kominkiem, gabinet, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł47 m² 13 136,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, pięknie wykończone mieszkanie. OD zaraz Na sprzedaż jasne, starannie wykończone mieszkanie w budynku z 2019 roku przy ulicy Grabiszyńskiej. Na powierzchnię 47 mkw. składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

245 000 zł38 m² 6 413,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 38.20 m2 usytuowane na 3 pietrze w bloku wielorodzinnym. Czynsz 450zł w skład wchodzi centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 297 240 zł93 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,66m2 w pięknej kamienicy w samym sercu Szczecina do którego przynależą dwa balkony o powierzchni 9,33m2 oraz 2,23m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

399 999 zł46 m² 8 602,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Piastów 4 w Krakowie! Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł47 m² 13 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na warszawski Mokotowie Lokalizacja: wierzbno to niezwykle cicha i spokojna część Mokotowa. Otoczenie terenów rekreacyjnych (parki: dreszera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

264 000 zł25 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka - 25,1m2, ul. Małeckiego 11 , nowa elewacja. Jeśli choć przez moment marzyłeś o ciszy i spokoju w bliskiej odległości od centrum Urokliwe miejsce, na uboczu, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament z tarasem 25m2 w ścisłym centrum Wrocławia. Kompletnie wyposażony i umeblowany. Gotowy do zamieszkania od zaraz! Klucze w biurze! Opiekun oferty: zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krapkowicka

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 792,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Expander prezentuje 2-pokojowy apartament w wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 36,60m2 znajduję się w cichej i spokojnej okolicy na nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł71 m² 8 590,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle które wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzenna

Gdynia,pomorskie

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

На продажу современная, удобная 3-комнатная квартира на 4 этаже дома по улице Korzennej в идеально расположенной части.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bonarka

Kraków,małopolskie

449 000 zł37 m² 12 277 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - kraków Bonarka, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

559 000 zł46 m² 12 073 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

695 000 zł98 m² 7 121,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu z 2019r. w Kobyłce z dwoma miejscami parkingowymi. Mieszkanie na 1 piętrze (65,33 m) z poddaszem (29,61 m). Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

309 000 zł49 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

+rezerwacja+ *** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. 28 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

468 800 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

466 000 zł80 m² 5 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niedostępne. Zdecydowane osoby zapraszam do kontaktu i oglądania. Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament , stylowe mieszkanie w Gliwicach ( śródmieście , pl.Piłsudskiego, blisko Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

342 230 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle kasztanowe III etap - grudzień 2022r. Mieszkanie E.2.4. Mamy przyjemność zaprezentować kontynuację inwestycji w Św. Katarzynie - osiedle kasztanowe Przy ul. Kasztanowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biała

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł63 m² 6 054,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna transakcja bezpośrednio z deweloperem Powróciło z rezerwacji - ostatnie mieszkanie w prestiżowej inwestycji Bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

544 200 zł33 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł76 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z 2008 roku, na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu Bukowym. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł163 m² 6 131,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*bez prowizji* *bez podatku pcc* Na sprzedaż duże lokale mieszkalne z ogródkiem usytuowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej na Ołtaszynie. Dostępne są różne warianty: - garaż + 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł62 m² 17 725,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w sercu Górnego Mokotowa, w bliskiej odległości do metra oraz parku. Lokalizacja 5 minut pieszo do stacji metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica spokojna lecz sąsiadującą z centrum Warszawy 10 minut pieszo do placu Trzech Krzyży Parki i tereny rekreacyjne, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy duże dwupoziomowe mieszkanie we Wrzeszczu. Niewątpliwym atutem mieszkania jest lokalizacja - to świetne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję (roi 6,2%). Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

483 500 zł40 m² 11 938,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja! Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,50mkw z loggią o powierzchni 2,72 mkw znajdujący się na parterze. Nieruchomość sprzedawana w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

215 000 zł54 m² 3 982 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Lokal mieszkalny z kw, o pow. 53,99 m2, położony w Bornem Sulinowie w pięknej okolicy, na parterze w budynku koszarowym. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

668 000 zł41 m² 16 213,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Lokalizacja: kraków, zabłocie Powierzchnia: 41.2 m2 Liczba pokoi: 2 Kondygnacja: 3/5 Ogrzewanie: MPEC Ekspozycja: południowy wschód Czynsz: 300 zł Cena: 668 000 zł - Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł48 m² 11 541,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o wielkości 48m2 usytuowane na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym bloku mieszkalnym z lat '70 nieopodal ul. Pretficza we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

508 000 zł55 m² 9 236,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Panoramiczny widok miasta - dla tych, którzy nie mają lęku przestrzeni Nieopodal przystanku tramwajowego i autobusowego na zurbanizowanym i spokojnym osiedlu Popowice. W bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

438 500 zł56 m² 7 799,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska promocja - 438 500 zł Inwestycja powstaje w sercu Trzebnicy. Jej atutem jest bliskość infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania bez konieczności.