dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja - Gdańsk Żabianka. Blisko ergo areny/ Sopotu. Łączna powierzchnia wynosi 53 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w 10- piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł38 m² 14 987 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.Budynek z portiernią ,w budynku Żabka ,obok Biedronka ,do Hali Mirowskiej 250m.Możliwość szybkiego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

286 000 zł26 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja cenowa ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

528 538 zł66 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***oferta Z rynku pierwotnego! kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży apartamentu z tarasem położonego na piętrze domu powstającego na osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł69 m² 9 142,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 3 - pokojowego mieszkania położonego we Wrocławiu, w dzielnicy Stabłowice, przy ul. Głównej. Lokal mieszkalny (68,8 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. 2pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Lublin,lubelskie

409 000 zł49 m² 8 415,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim, ocieplonym bloku na ul. Jana Pawła 9, tuż obok Watykańskiej. Świetna infrastruktura osiedla, duży balkon, bardzo zielono, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł52 m² 9 796 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

298 000 zł64 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie 64m kw w Przemyślu ul: marcina Bielskiego (wieżowiec) 1sze piętro. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój w kształcie litery L, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 209 000 zł126 m² 17 504 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

947 100 zł82 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Twoje M Biuro Nieruchomości oferuje 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z loggią! Do zamieszkania- bez piecyka gazowego! Idealna propozycja dla Rodziny oraz pod inwestycję. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

359 000 zł29 m² 12 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera w wyjątkowej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł31 m² 14 345 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna oferta - okazja! całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszytsko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie wygląda. Rewelacyjnie położone 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

467 000 zł43 m² 10 855,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rozkład Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, hol wejściowy, balkon. Standard Mieszkanie w stanie deweloperskim, w trakcie budowy. Oddanie budynku w III kwartale 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7m2, przy ul. Tysiąclecia, w Jelitkowie. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedeciusa

Łódź,łódzkie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie do urządzenia według własnej inwencji twórczej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu i przedpokoju o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

329 000 zł29 m² 11 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Kombatantów w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie, w bliskim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. O mieszkaniu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł57 m² 8 820,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz prowizji. Budynek cechuje elegancka, ponadczasowa bryła i pięknie doświetlone wnętrze. W budynku znajdują się 4 niezależne bezczynszowe lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

190 000 zł62 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko 3040 zł/m 2. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

565 000 zł49 m² 11 490,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne 2 pokojowe Z ogródkiem I miejscem postojowym - bunscha - ruczaj N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

332 000 zł48 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość idealna jako lokata kapitału lub mieszkanie dla rodziny. Znajduje się w sercu Bydgoskiego Przedmieścia, ul. Kochanowskiego, bardzo blisko umk oraz Starówki. Składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w bloku na osiedlu Bohaterów, w Fordonie. Pomieszczenia: 52,97 m 2 - salon 15,4 m 2 , - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

986 000 zł50 m² 19 524,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 50,5m położonego na parterze gruntownie wyremontowanej, zabytkowej kamienicy przy ul. Rakowickiej. Lokal posiada witryny na ulicę. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

399 797 zł34 m² 11 625,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Baltic nova to inwestycja dla osób, które: - pragną posiadać nieruchomość blisko morza z dobrym dojazdem do Trójmiasta, - chcą mieć nieruchomość inwestycyjną w miejscu odwiedzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy Lasku Bielańskim. Na powierzchnie mieszkania (39m2) składa się pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz przedpokój a okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

405 000 zł53 m² 7 699,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie * Boboli * I piętro * nowa cegła (2004 r.) * do wprowadzenia OFERTA AKTUALNA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy klucze! Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

469 000 zł39 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

199 000 zł25 m² 7 912,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa kameralna inwestycja w Koszalinie blisko centrum miast "zielone Wzgórze". Łącznie 34 lokale w otoczeniu zieleni na wzniesieniu w budynku 2 kondygnacyjnym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

307 961 zł35 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

401 000 zł62 m² 6 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piekary

Piekary,małopolskie

455 000 zł48 m² 9 381 zł/m²