dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

729 900 zł55 m² 13 261,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hit!/3pok./33m2 TARAS/Ochrona/ok.Przyjaźni! Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rodzinnej we Wrocławiu (dzielnica Krzyki) o powierzchni 55,04 m2. Wyjątkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

224 500 zł34 m² 6 613 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja- mieszkanie na nowy osiedlu Osiedle urokliwie położone, na wyniesieniu, z widokiem na sady i pola, jednocześnie blisko niezbędna infrastruktura. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Harcerska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 44 m2, i piętro, w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 17 m2, z wyjściem na taras o pow. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

503 900 zł42 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Zapytaj o 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

189 000 zł25 m² 7 455,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa kameralna inwestycja w Koszalinie blisko centrum miast "zielone Wzgórze". Łącznie 34 lokale w otoczeniu zieleni na wzniesieniu w budynku 2 kondygnacyjnym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

548 500 zł43 m² 12 756 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

771 450 zł70 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Neseberskiej. Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie: powierzchnia: 69,50m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 4 Loggia: 6m2 Czynsz: 680zł Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

295 000 zł56 m² 5 221,24 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Bytom

Ruda Śląska,śląskie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

419 400 zł29 m² 14 462 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 000 zł37 m² 7 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler poleca Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na osiedlu Błonie Mieszkanie mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. W okolicy znajdują się liczne sklepy, targowisko miejskie,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

459 900 zł97 m² 4 741,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 500m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Warszawa,mazowieckie

649 900 zł52 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dala od zgiełku miasta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocianowska

Lubin,dolnośląskie

355 000 zł72 m² 4 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu ładne mieszkanie 3 pokojowe 72 m2, z 2 pomieszczeniami przynależnymi - piwnica i strych. w kamienicy, po remoncie elewacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

459 000 zł71 m² 6 464,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 71 mkw usytuowane na parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon - trzy pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biziela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł32 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł64 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania z widokiem na Park Grabiszyński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 891,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r Mieszkanie w budynku nr 4 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

429 700 zł30 m² 14 323 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

506 400 zł40 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

298 450 zł32 m² 9 411,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem Bez prowizji, bez podatku pcc Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 31,71 m2 z w stanie deweloperskim na osiedlu Drabinianka zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

429 700 zł29 m² 14 621 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja T. Kościuszki

Łódź,łódzkie

296 000 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 40,10m2 zlokalizowane w wieżowcu na 2 piętrze Mieszkanie z pełnym wyposażeniem, idealne pod wynajem lub do zamieszkania Okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Zabrze,śląskie

102 000 zł50 m² 2 023,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze ul. Kopalniana 49/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, spiżarki oraz przedsionka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokoje Z kuchnią , toaleta łazienka razem , balkon , po generalnym remoncie W roku 2004 łącznie Z wymianą okien na plastikowe oraz Z wymienioną elektryką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

266 700 zł56 m² 4 762,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł62 m² 14 391 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne i funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w IX piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

339 000 zł46 m² 7 417,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowa niższa cena - 339 000! Biuro bb-Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe, przytulne, bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 na ul. Okrzei na Zatorzu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł69 m² 4 636,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnym i doskonale rozwiniętym punkcie Fordonu - Os. Nad Wisłą. Budynek: nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Władysławowo,pomorskie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe, do generalnego remontu mieszczące się na poddaszu kamienicy Sonata z 1938 roku ul. Spokojna 14, władysławowo. Mieszkanie znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńców

Dąbrowa Górnicza,śląskie

300 300 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedania mieszkania zlokalizowane na osiedlu " Wiśniowe Sady". Oferowane nieruchomości tworzą kompleks 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z garażami* oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł47 m² 8 453,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, słoneczne i przestronne, po remoncie. Idealne dla osób, którym zależy na zamieszkaniu na spokojnym osiedlu, z widokiem na zieleń, blisko sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Aleja Hallera - Grabiszyn Mieszkanie położone jest na parterze w bloku mieszkalnym z 1992 roku. Całkowita powierzchnia wynosi 61 m2. Doświetlone, przestronne oraz gotowe do wprowadzenia. Zadbano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

506 400 zł40 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

182 000 zł37 m² 4 866,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy z 1900 roku, na pierwszym piętrze w centrum Torunia. Standard mieszkania: - mieszkanie jednostronne od południowej strony świata, - okna pcv - są docieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament w wyjątkowym kompleksie wypoczynkowym " Osada Śnieżka " Biuro Traczyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, funkcjonalny i komfortowym 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 029 875 zł82 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022