dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł49 m² 9 616,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia Pod klucz Rozkładowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

518 900 zł53 m² 9 791 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeźnica

Brzeźnica,podkarpackie

316 925 zł72 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkań na sprzedaż w Brzeźnicy przy ul. Słonecznej! opis osiedla - Brzeźnica ul. Słoneczna Mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja obejmuje 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

330 000 zł26 m² 12 609,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku (około 1970) , ul. Celarowska, prądnik Czerwony. Budynek bardzo dobrze zlokalizowany pod względem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze na Górnym Przedmieściu. Cena podlega negocjacji. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 67,50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Lubsko,lubuskie

199 000 zł49 m² 4 044,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,2m2 położone na 1 piętrze bloku dwu piętrowego przy ul. Przemysłowej 41 w Lubsku. Mieszkanie rozkładowe z balkonem-logia, pokojem gościnnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł49 m² 14 723,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Jest takie miejsce po prawej stronie Wisły, tuż przy ul. Małej na Pradze. Właśnie tutaj, w tym cichym i spokojnym punkcie, znajduje się wyjątkowy lokal, który mam przyjemność Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł88 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest nieruchomość usytuowana na zamkniętym terenie nowoczesnych budynków w najbardziej pożądanej lokalizacji na osiedlu bartodzieje! Apartamentowiec wybudowany w 2015 przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciekawego mieszkania na Szwederowie przy Rondzie Kujawskim. Usytuowane na I piętrze w budynku VIII piętrowym budynku, łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kup to mieszkanie na kredyt - bez wkładu własnego! więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jedocześnie w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł52 m² 9 266,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

444 000 zł36 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

180 000 zł49 m² 3 640,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie M3 na Przemysława na pierwszym piętrze! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

279 000 zł34 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Najważniejsze informacje ul. Osiedle Sienkiewicza 11, wieliczka Do remontu Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (bez kw) Powierzchnia mieszkania: 34.50m2 Pokoje: 2 Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł47 m² 8 368,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne, bardzo ustawne i atrakcyjnie położone mieszkanie na poznańskich Ratajach (osiedle Rzeczypospolitej; 4/4piętro; spokojna, zielona okolica). Lokalizacja osiedla i budynku zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie 3 pokojowe na ul. Króla Augusta W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64m2 z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Proponujemy Państwu nowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na granicy z Wieliczką. Mieszkanie 4 pokojowe ( 3 sypialnie + salon z aneksem) w Wieliczce - Czarnochowicach. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

609 900 zł62 m² 9 837 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł39 m² 10 716 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji: popowice (ulica Bobrza). Idealne dla pary jako mieszkanie na start lub dla inwestora pod wynajem. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

580 905 zł89 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Neonowa Point 3 Maja 15 Mieszkanie numer 3! Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 89,37 m2 w wspaniałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

582 908 zł68 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne Mieszkanie dla Rodziny W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł52 m² 6 891,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Tylko dla klientów gotówkowych. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 52 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku na os. Bukowym w Szczecinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

541 500 zł30 m² 17 771,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na prestiżowym osiedlu z mnóstwem udogodnień i wielu wygód! Żyj pełnią życia- zaledwie 2km od Centrum Warszawy. Mieszkanie typu studio 30,47 m2 z balkonem Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! okazja! okazja! Polecam do sprzedaży przepiękną kawalerkę 25,5 m2, usytuowana na IV piętrze w bloku na osiedlu Szwederowo. Cena mieszkania po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł90 m² 8 331,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Atuty : - Przestronne i słoneczne wnętrze, - duża otwarta kuchnia z oknem, - 3 niezależne sypialnie, - 2 łazienki, - duży balkon (ok. 12m2), - kameralne osiedle z niską zabudową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Kraków,małopolskie

390 500 zł37 m² 10 508,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera, dostępne bez prowizji oraz bez 2% pcc, inwestycja położona w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu przystanek mpk oraz planowana trasa tramwajowa (górka Narodowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł79 m² 8 456,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: lipa piotrowska/bazyliową Metraż: 79,11m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 1/3, blok z 2014roku Informacje dodatkowe: dwa balkony, ostatnia linia zabudowy dostępne: do uzgodnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

609 151 zł57 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

359 000 zł85 m² 4 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta przedaży dwupoziomowego mieszkania w okolicach centrum. Mieszkanie o powierzchni 85,32 m2(po podłodze 103m2) usytuowane jest na trzecim piętrze, dobrze utrzymanej kamienicy. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł45 m² 10 117,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rozkład Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, hol wejściowy, balkon. Bardzo dobry rozkład, możliwość wydzielenia 3 pokoju. Standard Mieszkanie w stanie deweloperskim, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

556 600 zł29 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń 0 % pcc 0 % prowizji Nowa Inwestycja w Centrum Gdyni. Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

899 415 zł50 m² 18 133 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

339 392 zł53 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bezpośrednio z deweloperem Prestiżowa inwestycja w przedsprzedażowych cenach Bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeźnica

Brzeźnica,podkarpackie

279 756 zł74 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu nową inwestycję mieszkań na sprzedaż w Brzeźnicy przy ul. Słonecznej! Doskonały dojazd do Dębicy, pustkowa lub na autostradę A4 opis osiedla - Brzeźnica ul. Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł63 m² 7 456 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura. Polecam serdecznie ładne, 3 pokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji na os. Tysiąclecia, raptem 10 minut spacerem od jez. Malta i 3 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

226 260 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Parkowe to miejsce dla całej rodziny, tutaj spędzisz najlepsze chwile swojego życia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 093 000 zł109 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż apartament czteropokojowy. Mieszkanie Słoneczne na granicy Bemowa i Żoliborza. Powierzchnia użytkowa to 109,3 m2, ale po podłogach jest 122 m2. Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 376 000 zł86 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowy apartament na Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Salon połączony z widną otwartą kuchnią, ogromny taras -15,8m2, dwie sypialnie , łazienka z wanną , w przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

783 000 zł50 m² 15 505 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W kilku słowach: przestronne dwupokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu Nowe Bielany tuż obok stacji metra Młociny. Dokładny opis: jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł59 m² 9 049,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż, bardzo jasne, słoneczne, 3 pok. mieszkanie z dużym tarasem (50m2) w odległości 100 m od Parku Brochowskiego na Południowo Wschodniej części Wrocławia. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij