dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł63 m² 6 054,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Powróciło z rezerwacji mieszkanie z zadaszonym tarasem w prestiżowej inwestycji Bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Praska

Kraków,małopolskie

690 000 zł44 m² 15 681,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym tuż przy Wiśle i terenach zielonych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł40 m² 9 381,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum/2pok./ Grabiszyńska 39m2 Tramwaj Lux! Na sprzedaż mieszkanie 38 m2 przy ul. Spiżowej (boczna ul. Grabiszyńskiej). Do mieszkania przynależy pomieszczenia piwniczne. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

471 000 zł29 m² 16 241 zł/m²

 

Piętro:14/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

klucze do odbioru! Zjawiskowy apartament tuż obok centrum 29m+17m przeszklonego balkonu klimatyzacja w całym budynku, klub fitness spa. W strefie handlowej restauracje kawiarnie sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł47 m² 9 724,58 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum miasta. Wyposażone, z balkonem oraz przynależną piwnicą. Media miejskie, wyposażenie (wszystko poza tv), piękne zachody słońca mieszkanie salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

315 421 zł21 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Nie chcesz zajmować się remontem czy najmem? Chcesz gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heliosa

Kowale,pomorskie

1 199 000 zł115 m² 10 426,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Doskonałe mieszkanie dla rodziny lub pod dalszy wynajem! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona blisko centrum miasta, na granicy gminy Kolbudy i Gdańska. Lokalizacja: - centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł18 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Obryta

Obryta,zachodniopomorskie

75 000 zł80 m² 938 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość położona w Obrycie o pow. 80 m2 wraz z ogrodem do kapitalnego remontu. Wejście do mieszkania znajduje się od podwórza. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł55 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 - pokojowe w świetnej lokalizacji - okolice Kościuszki. Idealne pod wynajem, blisko przystanki komunikacji miejskiej, świetny rejon, blisko do Centrum. Krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

367 000 zł33 m² 11 121,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście osiedle Biskupin na parterze w jednopiętrowej kamienicy z lat trzydziestych. Kamienica odnowiona , dach nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Targ,małopolskie

593 640 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,84m2. + balkon 5m2. Stan deweloperski. Nowy Targ, ul. Partyzantów. Bez prowizji I podatku pcc. Lokalizacja: ul. Partyzantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zegrze Południowe,mazowieckie

320 000 zł37 m² 8 579,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zegrzu Południowym w gminie Nieporęt pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

370 599 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu w Kielanówce. Jako kolejny etap już zrealizowanego osiedla mieszkaniowego będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

477 782 zł46 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

367 000 zł26 m² 14 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Мы также говорим на русском! Czy marzysz o inwestycji w zielonej i spokojnej okolicy a do tego w wyższym standardzie? Jeżeli tak, to jest to inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł79 m² 20 886,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie 79 m2 w spokojnej okolicy na Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - aneksu kuchennego połączonego z salonem (z wyjściem na taras) - garderoby - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

309 000 zł64 m² 4 828,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*rezerwacja* Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na os. Jagiellońskim przy ul. Olimpijskiej w Środzie Wielkopolskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł42 m² 10 481,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na Popowicach. Idealne pod wynajem, blisko tramwaj, dobry dojazd w każdy rejon miasta. Funkcjonalny układ! Krótko o nieruchomości: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł31 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Tylko w Unique Partners Nieruchomości Zachęcam Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na Starej Ochocie w pobliży Placu Narutowicza. Jesteś zainteresowany ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł48 m² 12 136,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie Z bardzo dobrą komunikacją , dwupokojowe, zlokalizowane na 5piętrze w budynku 10piętrowym. Gdańsk zaspa. Cicha i spokojna okolica! Spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

403 000 zł54 m² 7 507,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze w bardzo kameralnej inwestycji na osiedlu Bukówka. W skład apartamentu wchodzą : -sypialnia 9,31M2 -sypialnia 11,04M2 -pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

464 000 zł32 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Krzyki - piękne 2 pokoje Lux z garażem Winda! Polecam na sprzedaż owe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31,66 m2 przy ulicy Drabika Osiedle Zielona Toskania Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. de Rosse

Jastrzębia Góra,pomorskie

388 534 zł33 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Kameralna inwestycja De Rosse Residence zlokalizowana została w malowniczym otoczeniu zieleni, w Jastrzębiej Górze położona tylko 450 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

343 000 zł30 m² 11 433,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 30,10 mkw w centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na parterze w wieżowcu 10 piętrowym z windą z widokiem na zielony park. 100 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Gdańsk,pomorskie

519 900 zł62 m² 8 385,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobna łazienką, ubikacja oraz kuchnia. Mieści się na 4 piętrze bloku w Gdańsku Nowym Porcie mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł33 m² 11 853 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia. W pełni wyposażone. Zakup pod inwestycje - na wynajem. Mam przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

712 000 zł106 m² 6 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie przy ul. Lwowskiej o powierzchni ok. 106 mkw z możliwością zrobienia kawalerek bądź urządzenia dla siebie do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł60 m² 29 840,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam: jasny, przestronny, elegancki apartament 60,32 m2, /3 pokoje + 2 Łazienki+ 2 garderoby/zlokalizowany w centrum Gdyni - w bliskiej odległości od plaży, morza. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł41 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

520 000 zł100 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonały rozkład dla rodziny Prezentuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m 2 Do lokalu przynależy duży garaż - 24 m 2 oraz komórka lokatorska na parterze - 20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Położonyna 8 piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie do odświeżenia. Na ścianach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł62 m² 8 861,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży dwupoziomowego dwu pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni całkowitej ok. 61,5 m 2 , użytkowej 57,5 m 2 zlokalizowanego na Warszewie. Usytuowane jest ono na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

598 000 zł44 m² 13 715,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ogłoszenie prywatne. Biura nieruchomości oraz pośredników zapraszam do współpracy tylko z konkretnym klientem. Piękne i nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł48 m² 12 869 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament Z własną loggią! Wyjątkowy najwyższy obiekt w Szczecinie = Nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł85 m² 10 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 4 pokojowe z 2 ogródkami: o powierzchni 85m2, z 2 ogródkami o łącznej powierzchni 129m2. Mieszkanie położone na parterze budynku Oslo z windą, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Stargard,zachodniopomorskie

315 000 zł80 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne, przestronne mieszkanie o pow. 79,8 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej dzielnicy Stargardu. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Biała

Rzeszów,podkarpackie

482 889 zł58 m² 8 335,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 57,93 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

434 403 zł47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

680 000 zł59 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta czeka na Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzka

Gdańsk,pomorskie

1 740 000 zł84 m² 20 665,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W prestiżowej lokalizacji, w centrum Gdańska, niedaleko zrewitalizowanego nabrzeża Motławy i historycznej starówki, znajduje się dwupiętrowa, pieczołowicie zrekonstruowana kamienica. To.