dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 042 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bądkowskiego

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania blisko centrum? idealnie trafiłeś! atuty: - możliwość kupna przez osoby z zagranicy - Cisza i spokój - kameralna okolica - W pełni wyposażone mieszkanie - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

449 028 zł71 m² 6 319 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena W przedsprzedaży - oferta ograniczona czasowo transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Gdynia,pomorskie

518 650 zł28 m² 18 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń 0 % pcc 0 % prowizji Nowa Inwestycja w Centrum Gdyni. Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł53 m² 24 459,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie dla wielbicieli starych, stylowych wnętrz. Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Mokotowskiej, w klimatycznej, stylowej kamienicy z 1904 roku. Kamienica kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, przy ulicy Bernarda Pretficza. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, blisko Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł85 m² 11 282,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie do remontu blisko Obozowej, wola Ściany i sufity; wykonane gładzie gipsowe i pomalowane, reszta do remontu. Dwustronne północ- południe, widok na lasek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kielce,świętokrzyskie

529 000 zł74 m² 7 100,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na os. Ślichowice o powierzchni 74,5 m2 w pięknej lokalizacji. Na 74.5 m jego powierzchni składają się: - 3 pokoje (salon, 2 sypialnie), - kuchnia połączona z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

2 624 000 zł128 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament o powierzchni 128 m2 zlokalizowany na Warszawskiej Woli wybudowany przez metropoint. Mieszkanie ulokowane w apartamentowcu oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł104 m² 23 650,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

We speak pl/ua/ru/en | exclusive offer | Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament o niestandardowej wysokości 3,35m z tarasem o powierzchni ponad 30m2, zlokalizowany w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy ulicy Witolińskiej 8 - Praga Południe. Mieszkanie: stan do remontu/odświeżenia. - salon z wyjściem na balkon - widok na panoramę Warszawy - 2 ustawne pokoje, idealne na sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

Konin,wielkopolskie

169 000 zł32 m² 5 232,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2- pokojowe na ul. Zakole. Mieszkanie ( 32,3 m2), ma dwa oddzielne pokoje, kuchnię, łazienkę z wanna i wc oraz przedpokój. Usytuowane jest na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

435 600 zł35 m² 12 499,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta na podgórzu 1 pokój, metraż 34,85 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł91 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękny Apartament 4 pokoje (z możliwością aranżacji nawet na 5 pokoi) + 2 Duże Tarasy + Widokowy Taras na 18 piętrze Budynku Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie w kamienicy 1950r. w Centrum Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni 38m2. położona jest przy ulicy Pomorska. Wymarzona lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone w dzielnicy Borek ze względu na swój układ jest idealnym wyborem dla rodziny z dzieckiem. Lokalizacja: wrocław, borek, al. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Najbardziej pożądana lokalizacja w Lublinie! Czuby, ul. Bursztynowa. Dostępne od zaraz! Mieszkanie z księgą wieczystą, o powierzchni 59 m2, usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

489 301 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 44,89 m2, usytuowane na Wildzie, w bliskiej odległości od Starego Miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

653 551 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W realizacji 10.2022/ Mieszkanie 3pokojowe/ 69,96m2/ogród/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach i w cenie mieszkania minimum jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gądów Mały

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 633 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż w pełni rozkładowe, przestronną kawalerę, w świetnym układzie, w najlepszej części Gądowa, z windą z "poziomu 0" We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł66 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66m2 położone na wysokim parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Małeckiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

448 990 zł60 m² 7 524,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj- 3 pokoje 59m2/piwnica! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Felin

Lublin,lubelskie

355 000 zł49 m² 7 258,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas! Ciekawa oferta dla osób poszukujących swojego lokum lub inwestycyjnie. Nowe, świeże mieszkanie w stanie deweloperskim położone na Felinie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

519 000 zł34 m² 15 091,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera w wyjątkowej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

379 000 zł58 m² 6 512,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z loggią Os. Górne ul. Złota Mieszkanie o pow. 58,20 m 2 Opis: salon o pow. 17,60 m 2 z wyjściem na loggię. Kuchnia o pow. 8,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

499 999 zł50 m² 9 995,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przed Państwem wyjątkowa oferta nieruchomości, znajdującej się na jednej z najbardziej pożądanych wśród kupujących dzielnic Lublina - Węglinku (ul. Kryształowa). To 3-pokojowe (50.02 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Julianów

Julianów,mazowieckie

465 000 zł40 m² 11 535,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Cichej Łąki na pograniczu julianowa i piaseczna Piękne osiedle blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

414 230 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł75 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne świeżo wyremontowane rozkładowe mieszkanie w starej części Piaskowej Góry. 3 pokoje Kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój Ogrzewanie co gazowe (piec dwufunkcyjny) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

792 000 zł83 m² 9 507,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 84 m2 w pięknej kamienicy kamienicy przy ul. Matejki 3 w Poznaniu. Mieszkanie o niekonwencjonalnym układzie i niebanalnym stylu, dla osób chcących podkreślić swoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, zaledwie 150 metrów od gumed? Idealnie trafiłeś! atuty: - wspaniała lokalizacja obok gumedu, - przystanek autobusowy oddalony o 200 metrów, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł27 m² 11 852 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania kawalerka do remontu o powierzchni 27m2 znajdująca się na Bródbie pry ulicy Bolesławickiej 22. Lokal mieści się na 3.piętrze w 10.piętrowym bloku z winda z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie tamtejszego rynku, dla osoby, która chce mieć wszędzie blisko - po bułki, do apteki, czy na spacer do parku. Pokrótce: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw usytuowane w budynku z 2022 r. na ul. Jodłowickiej. To prawdziwe zdjęcia - nie wizualizacje :) bez podatku pcc, 20 minut do Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł45 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

*** rezerwacja do 30.10. 2022r *** na sprzedaż Słoneczne, cieple mieszkanie na Osiedlu Staszica. 45,4 m2, ul. Matejki 3 pokojowe Szczegóły oferty: - mieszkanie położone na drugim piętrze wieżowca (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

.Piekne 2 pokoje Silownia Słoneczne Stablowice Komfortowe, całkowicie umeblowane i wyposażone w agd, mieszkanie położone na terenie osiedla Słoneczne Stabłowice usytuowanego w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertę kierujemy do wszystkich szukających dobrej nieruchomości, do zamieszkania lub na inwestycję. Dzielnica Rataje, niski blok i układ niezależny to zachęca do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 554,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie położone w zielonej części Partynic. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 55, 90 mkw., składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

997 059 zł72 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/72,12M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.