dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

506 198 zł33 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal Al. Pokoju IV. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - pokój dziecięcy - przedpokój - kuchnia - łazienka - wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Broniewskiego 101, bielany, piaski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł72 m² 12 135,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Powiślu, położone w cichej i zielonej okolicy, z ładnym widokiem. Zlokalizowane na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Kameralne osiedle sąsiadujące z Akademią Wychowania Fizycznego i Lasem Bielańskim wybudowane w latach 60-tych przez Nauczycielską sm Mieszkanie 3-pokojowe, 2-stronne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na ulicy Pelczara w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swoszowice

Kraków,małopolskie

455 000 zł55 m² 8 239,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy bardzo ładne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,22m2 (wg Księgi Wieczystej, w metrażu zawarta jest piwnica). Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł44 m² 12 384,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,33 m2 położone na parterze budynku 4 piętrowego. W inwestycji optima przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Monte Cassino

Częstochowa,śląskie

379 375 zł62 m² 6 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne widne mieszkanie na 1-wszym piętrze 4-piętrowego bloku prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,ul.Boh.Monte Casino MIESZKANIE Lokal spółdzielczy własnościowy z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 60m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecamy jako inwestycję ze względu na świetny punkt komunikacyjny - 500 m do stacji metra Marymont Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medyczna

Piła,wielkopolskie

265 000 zł48 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym, ulica Medyczna. Doskonały układ - 3 osobne ustawne pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. 3 osobne pokoje doskonały układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Wałcz,zachodniopomorskie

349 000 zł194 m² 1 800,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 193,79 m2 ( całkowita - 258 m2 ) w Centrum Wałcza. Mieszkanie przestronne i jasne usytuowane na 1 piętrze kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Katowice,śląskie

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w skład którego wchodzą: - salon z aneksem - 2 sypialnie - przedpokój - łazienka, wc Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

575 000 zł55 m² 10 397,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

0% Prowizji. Przedstawiam na sprzedaż świeżo odremontowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Płaszowskiej. Lokal znajduje się na parterze (z IV), ma powierzchnię 55,3 m2 i składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł66 m² 4 961,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym i niezwykle przestronnym dwupokojowym mieszkaniem w bydgoskiej dzielnicy muzycznej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

294 000 zł41 m² 7 091,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest cesja umowy developerskiej lokalu mieszkalnego znajdującego się w Pile, przy ulicy Konstancji. Oddanie kluczy wrzesień br. Mieszkanie 2 pokojowe składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł36 m² 11 126,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Narożne, dwupokojowe, mieszkanie o pow. 36,4m2. Wrocław Sępolno- ul. Edwarda Dembowskiego 130. Mieszkanie doskonałe dla pary osób pracujących,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł46 m² 14 425,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ciche, 2- pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze budynku przy ul. Mozarta, blisko stacji metro-Służew (4.min). Rozkładowe, z ekspozycją okien na wschód.Widna odzielna kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Rakowiec

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

- tylko w Unique Partners Nieruchomości - zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na Ochocie Rakowiec W pobliżu uniwersytetu medycznego - 15 min. na pieszo. Jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Opole,opolskie

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękne 3 pokoje w nowym budownictwie. Rozkład : -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -pralnia -przedpokój -mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł35 m² 10 268,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o pow. 35 m.kw. usytuowane na parterze w budynku oddanym do użytku w 2010r. Na piętrze znajdują się 3 mieszkania. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

784 000 zł77 m² 10 168,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie okolice bonarki prowizja 0% promocja : rabat 25tys.! Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

520 000 zł52 m² 9 912,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe , ścisłe centrum Gdyni. W maju wymieniono piony wodne, obecnie będzie dostępna ciepła woda miejska( junkersy do demontażu), już zamontowano licznik do wody ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 098 000 zł117 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na osiedlu Ołbin, przy jednej z bocznych ulic Jedności Narodowej. W najbliższej okolicy -ostrów Tumski pieszo 10 minut, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdynia,pomorskie

575 000 zł33 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta wyłącznie u nas. 0% prowizji dla kupującego. Oak hill nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Gdyni Orłowie. Stan deweloperski, budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł48 m² 10 766 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lux 3pokoje Oltaszyn/ premium wyposażone Nowe 2022! Na sprzedaż piękne mieszkanie 48,08 m2 w nowym budynku wielorodzinnym przy ul. Iwaszkiewicza. Budynek jest częścią kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Witam, mam ma sprzedaż przestronne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie oraz znakomitej lokalizacji - idealne pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukasz małego i niedrogiego mieszkania typu studio, niedaleko Warszawy i blisko Piaseczna, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nieruchomość na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Gryfice,zachodniopomorskie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania wygodne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Gryfic. Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią , łazienką i osobnym wc. Dodatkowym atutem jest duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Wiry,wielkopolskie

225 000 zł54 m² 4 151,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ul. Leśna 29, i piętro, 3 pokoje, kuchnia z oknem, 54,2 m2 + garaż + warsztat, zamykane podwórko. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa połoz ona w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow. 49 m2 położone na 3 piętrze w bloku (zabrze - centrum - południe) Mieszkanie jest do remontu. Osiedle otoczone jest zielenią. Łatwy dojazd do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

389 000 zł64 m² 6 116,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny - blisko lasu. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w otoczeniu przyrody to ta nieruchomość z pewnością jest warta Twojej uwagi. Mieszkając tutaj możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krótka

Bogatynia,dolnośląskie

210 000 zł60 m² 3 471,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1820

3 pok., pow. 60,50 m2, i i II piętro, wyposażone, ogródek z grillem, wiata na samochód, pomieszczenie gospodarcze, bogatynia Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Białystok,podlaskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Bezpośrednio od Właściciela - Mieszkanie posiada 3 ustawne w pokoje tym salon z Aneksem Kuchennym. Łazienka, kuchnia - wszystko jest nowe na gwarancji nigdy nie używane - wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

598 000 zł66 m² 8 992,48 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Witam, mam na imię. Pomagam sprzedać jak i bezpiecznie kupić nieruchomości. Działam na rynku kilka lat, zamknęłam wiele transakcji i dzięki temu dobrze Wam doradzę :) Przedstawiam duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł58 m² 6 271,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy przy ul. Głowackiego. Mieszkanie o powierzchni 58,2m 2 usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1929

Tylko u nas ciche mieszkanie przy rynku Oferujemy Państwu sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 150m 2 , w zabytkowej kamienicy przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza. Nieruchomość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

479 000 zł63 m² 7 577,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 63,21 m 2, na 1-piętrze apartamentowca przy ul. Kossaka w Pile. Przestronny apartament składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Boguszowice

Rybnik,śląskie

499 412 zł61 m² 8 232,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny apartament M-4 na 1 piętrze o pow. 60,66 m2 wzniesione w Rybniku- boguszowicach z dobrze rozwiniętą infrastrukturą wokół. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł49 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2m2 zlokalizowane przy ul. Lwowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku.