dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Czubach. Usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z połowy lat 80-tych. Mieszkanie odświeżone z umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Budynek mieszkalny W zabudowie bliźniaczej mrowino gmina Rokietnica osiedle kameralne mieszkanie Z ogródkiem 4 pokoje (salon na parterze i 3 pokoje na piętrze ) 94 M2, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 098 520 zł95 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy wyjątkowo ładne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie 95,11 m2 na dzielnice Wilanów Zawady w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 95,11 m2 znajduje się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Częstochowa,śląskie

179 900 zł30 m² 5 996,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 mkw usytuowane na trzecim piętrze w centrum Częstochowy przy ulicy Kordeckiego. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł58 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! do zamieszkania październik/listopad 2022 r.! Polecam 3-pokojowe, ok 58m2 bardzo funkcjonalne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w nowo budowanym bloku w centrum miasta: Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

662 376 zł64 m² 10 398,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

458 900 zł51 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

599 000 zł61 m² 9 835,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie z loggią na 1 piętrze Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum miasta Piły. Nieruchomość o powierzchni 60,90 m 2 znajdująca się w bloku, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łapy

Łapy,podlaskie

255 000 zł49 m² 5 256,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

*** 2 niezależne pokoje na I wygodnym piętrze W niskim bloku *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania w Łapach. Miasteczko położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

560 000 zł71 m² 7 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze. Mieszkanie o łącznej powierzchni 70,78 m2 jest wykończone "pod klucz" z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Łódź,łódzkie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37mkw, zlokalizowane przy ul. Emilii Plater na łódzkich Bałutach. Lokal usytuowany w bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł33 m² 10 030,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościową kawalerkę, mieszczącą się na wysokim parterze w budynku wniesionym w niskiej zabudowie, znajdującym się w rewelacyjnej kondycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

821 000 zł67 m² 12 332,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sobocińskiego

Katowice,śląskie

399 900 zł35 m² 11 425,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Sobocińskiego. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w dzielnicy Piotrowice na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł23 m² 18 922,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowocześnie urządzona kawalerka zlokalizowana w Śródmieściu, na warszawskim Muranowie - jednym z najbardziej zielonych. a przy tym najlepiej skomunikowanych z finansowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł38 m² 11 888,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche, z widokiem na panoramę miasta, dwupokojowe mieszkanie, na 8 piętrze budynku przy ul. Wołoskiej/ róg Woronicza Rozkładowe, z ekspozycją okien - zachód/południe, oddzielna kuchnia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Elbląg, mieszkanie po remoncie na sprzedaż, położone na dzielnicy Zawada w Elblągu - ul. Szarych Szeregów 10 wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

888 999 zł69 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Premium apartament -luxusowe gotowy biznes Jesionowa 4 pokoje lux! polecamy na sprzedaż wykończone w bardzo wysokim standardzie, klimatyzowane, z balkonem 4 osobne pokoje , Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł34 m² 11 370,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

34,30 m2 / 2 pokoje + balkon + piwnica / Popowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z wielkiej płyty z lat 80 tych. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surzyńskiego

Kościan,wielkopolskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż małe mieszkanie dwupokojowe w Kościanie przy ul. Surzyńskiego 4 i Bernardyńskiej. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na parterze. Dzięki 2 dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

466 000 zł55 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, wykończone "pod klucz" mieszkanie nieopodal centrum Góry Kalwarii. Bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowego bloku w Górze Kalwarii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł41 m² 24 634 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jaktorowska przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 41 m2, którą składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

770 000 zł86 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

4-pokojowe mieszkanie z tarasem na I piętrze. Mieszkanie o pow. 86 m 2 w nowym budownictwie. Opis: - salon z aneksem kuchennym połączony z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Piła,wielkopolskie

239 000 zł41 m² 5 786,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na 1 pietrze Mieszkanie o pow 41,30 m 2 , z jasnym i przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz funkcjonalną, dużą łazienką plus osobną sypialnią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

358 644 zł54 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu w Kielanówce. Jako kolejny etap już zrealizowanego osiedla mieszkaniowego będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł106 m² 3 311,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Otti oferują przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,70m2 położone na I piętrze i zarazem ostatnim w 15-rodzinnym budynku w okolicach zajezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w jednym z pięciu budynków na nowoczesnym osiedlu o wysokim standardzie - inwestycja Osiedle Fi. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł59 m² 12 226,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na Ursynowie na 2 piętrze (bez windy) w budynku 4-kondygnacyjnym, usytuowane w znakomitym punkcie. Bardzo ciche, w drugiej linii zabudowy. Z każdego okna widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

455 000 zł48 m² 9 479 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

384 000 zł37 m² 10 361,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz * Miejsce postojowe gratis Idealne na start mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł71 m² 20 394 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament trzypokojowy na gdańskim Śródmieściu przy ul. Szafarnia! Prestiżowa lokalizacja tuż przy gdańskiej marinie! Szafarnia w okresie letnim tętni życiem. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

562 574 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł66 m² 6 686,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest pięknie wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Fordonie na spokojnym osiedlu. Budynek z lat 90-tych świeżo po ociepleniu w świetnym stanie. Blok czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Chełm

Gdańsk,pomorskie

354 500 zł36 m² 9 752,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję mieszkanie na osiedlu w Gdańsku. - harmonijnie zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe z dostępem do 30 m ogrodu. - monitoring zewnętrzny - Fotowoltaika - Zadaszone stanowiska dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlouszka

Opole,opolskie

499 000 zł81 m² 6 137,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Expander prezentuje dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia mieszkanie wynosi 81,3m2 a ogródka ok. 75m2. Wysoki standard lokalu i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł67 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament W zabudowie szeregowej piętro 66,70 m2 powierzchni użytkowej * 4 pokoje * poddasze * 2 miejsca postojowe * stan deweloperski układ pomieszczeń: piętro : - schody 3,20 m2 - korytarz 4,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

587 000 zł83 m² 7 080,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji! bez pcc! Marki to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości aglomeracji warszawskiej. Świetne połączenie z centrum stolicy, bogata infrastruktura, wiele ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł44 m² 8 177,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane na I-szym piętrze w niskim, ocieplonym budynku. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje (z większego wyjście na zbudowany balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Leyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

208 000 zł23 m² 9 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie- kawalerkę o powierzchni 23,05m2 znajdującą się w Olsztynie przy ul.Leyka 11. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w budynku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe spółdzielczo- własnościowe mieszkanie położone w samym centrum Przymorza z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o powierzchni.