dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka położona w odrestaurowanej kamienicy położonej 5 minut od centrum. Sprzedaż z wykończeniem pod klucz, z ogrzewaniem infrared (elektryczne panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 907 zł35 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

392 400 zł54 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 500 zł51 m² 7 337 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

306 673 zł35 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

316 600 zł36 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

770 472 zł66 m² 11 603,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kalcytowa

Kielce,świętokrzyskie

319 000 zł54 m² 5 907 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 54m2 przy ul. Kalcytowej os. Podkarczówka. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku Z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

378 995 zł41 m² 9 266,38 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum/2pok./ Grabiszyńska- 39m2 Tramwaj Lux! Na sprzedaż mieszkanie 38 m2 przy ul. Spiżowej (boczna ul. Grabiszyńskiej). Do mieszkania przynależy pomieszczenia piwniczne. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Klaudia, westa Home Gotowa do wprowadzenia nieruchomość w świetnie zlokalizowanej okolicy czeka na nowego właściciela. Mieszkanie znajduje się w zdecydowanie najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na 2 piętrze niskiego budynku przy ul. Sikorskiego w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnię 60 m2 (licząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Gliwice,śląskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Czajki w Gliwicach. W mieszkaniu aktualnie jest przeprowadzany generalny remont, który obejmuje następujące prace: - wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 2-pokojowe po kapitalnym remoncie mieszkanie usytuowane na parterze w bloku na Kapuściskach Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie do wprowadzenia bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

389 000 zł44 m² 8 832,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na ul. Zachodniej (białystok, nowe Miasto). Mieszkanie dwustronne mieści się na parterze 4-piętrowego budynku z 2013 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mościce

Tarnów,małopolskie

299 000 zł36 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów - Mościce ul. Ks. Indyka 10 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36m2, po kompletnym remoncie. Lokal zlokalizowany jest w bloku z cegły, ocieplonym , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Byszewo

Byszewo,kujawsko-pomorskie

210 000 zł133 m² 1 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Dom (w tym 2 mieszkania na 4 kondygn.) z ziemią w Byszewie gmina Koronowo. Lewa strona, pełna własność, osobna księga wieczysta, bez obciążeń hipotecznych - możliwość uzyskania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł83 m² 15 180,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Starym Mokotowie , dwustronne, wysokość 3m, orientacja okien południe i północ .Mieszkanie jest do kapitalnego remontu po częściowej wymianie instalacji. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania! nowe budownictwo dwu kondygnacyjne! dobre pod inwestycje/wynajem! Gorąco polecam mieszkanie położone 5km od granicy Wrocławia, w zacisznej i pięknej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

614 805 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Wakacyjna ta cenowa 8500zł/ma na wszystkie mieszkania. Inwestycja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 800 zł45 m² 6 853,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie blisko umk! Przedmiotem oferty jest ładne mieszkanie zlokalizowane w pożądanej lokalizacji idealnej dla rodziny z dziećmi. Budynek 11 piętrowy z windami, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

625 000 zł54 m² 11 510,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękne 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe 54,29 m2 w dzielnicy Krowodrza, prądnik Biały, kameralne osiedle - okolice: ul. Stawowa, sosnowiecka, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł37 m² 7 581,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Błonie. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne i ciche. W skład mieszkania wchodzi: - pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

359 000 zł43 m² 8 300,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Отличный вариант для покупки иностранцами, так как в данной форме собственности (spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu) не.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł47 m² 17,94 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego w inwestycji Mangalia. Mieszkanie zostało kompletnie wykończone 6 miesięcy temu, sprzedawane z racji wyjazdu Właścicieli za granicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Diamentowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przyszedłem przyjąć mieszkanie do sprzedaży, prawie nic o nim nie wiedziałem. Już po chwili byłem nim zauroczony. Czy można wymarzyć więcej niż własne lokum urządzone w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

630 378 zł64 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny Mieszkanie w Miejskiej Willi W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

420 000 zł82 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mrozów miejscowość położona ok. 8 km czyli ok. 10 minut jazdy samochodem na zachód od Wrocławia. Uwaga! W Mrozowie sprawnie funkcjonuje przystanek pkp dzięki czemu w ciągu 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 210,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do odświeżenia / remontu - 3-pok. + kuchnia, pow. 47 m2 - Świetna Lokalizacja blisko Centrum Praskie koneser - Praga Północ Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł49 m² 13 709 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu piękne bardzo przytulne mieszkanie w stylu loftowym w samym centrum Wrzeszcza. 3pokojowy loft. Możliwość przebicia się na strych i uzyskanie dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

654 900 zł54 m² 12 127,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54m2 plus 7 metrowa piwnica w niskim kameralnym budynku z lat 60-tych przy ul. Jana Krysta. Pokoje 17, 12 i 10 m2, kuchnia osobna 9m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł45 m² 12 266,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Polecamy jasne 3 pokojowe blisko Parku Łazienki Królewskie Budynek z 1966, rama H 10 lat temu kapitalny remont Winda, balkon, piwnica Sypialnia od podwórka, cicha Mieszkanie przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

750 100 zł58 m² 12 886,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy tym elegancki wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na parterze (52 mkw) z ogródkiem usytuowane na kameralnym osiedlu w pobliżu ul. Grabiszyńskiej. miejsce postojowe, jasna, duża kuchnia, ogród ok. 30 m2 mieszkanie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

2 790 000 zł160 m² 17 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Oferta na wylaczność Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow 722 m2 zabudowana zabudowana budynkiem jednorodzinnym o pow ok. 160 m2 usytuowana przy ul. Kołobrzeskiej 10 (przymorze). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł34 m² 14 833,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu tuż obok Rynku, dzielnica- stare Miasto. W okolicy znajduje się Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

525 000 zł61 m² 8 607 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie znajduje się w kameralnym bloku blisko Ronda Piastowskiego. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki i osobnej toalety. Z największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mogielnica

Mogielnica,mazowieckie

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze kamienicy z 1900 roku. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju. Dużym atutem jest wysokość lokalu 3m, a także fakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł78 m² 12,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku przy ulicy Pilotów w samym centrum Zaspy. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę.