dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł51 m² 9 295,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam Państwu do zaoferowania świetnie położone 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Powstańców Śląskich. Mieszkanie znajduje się na wysokim 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł64 m² 7 812,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie do remontu usytuowane na 3 piętrze w kamienicy, na poddaszu i posiada duży balkon, jedyny w całej kamienicy z widokiem na stadion! Mieszkanie ma 64 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

299 900 zł43 m² 6 916,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowo budowany apartamentowiec o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy ul.Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł49 m² 7 767,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Dobre Klucze prezentuje Państwu mieszkanie inwestycyjne na osiedlu Grota - Roweckiego. Nieruchomość o powierzchni 48,92 m2 usytuowana na trzecim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł63 m² 6 948,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję rozkładowe 3 pokoje z balkonem w niskim bloku na 2 piętrze os. Kasztanowe. Powierzchnia mieszkania to 63,18 m2 a w jej skład wchodzą: - duży salon, z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł28 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: kawalerka w nowym budownictwie! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

791 090 zł66 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z balkonem 66,20 m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy trzypokojowy apartament na Jakubskim Przedmieściu. Parametry nieruchomości Ponadczasowy apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

304 590 zł55 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkania w Ostrzeszowie kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Ostrzeszowie przy ul. Sobierajskiego , w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Renesansowa

Radom,mazowieckie

350 000 zł62 m² 5 683 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie, położone w Radomiu/osiedle Południe przy ulicy Renesansowej. Lokal mieszkalny usytuowany na 4 piętrze w budynku. Powierzchnia lokalu wynosi 61,59 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł64 m² 6 640,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł27 m² 15 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Brak opłaty pcc. Jednopokojowe mieszkanie położone zaledwie kilkaset metrów od morza i piaszczystej plaży. Pełna infrastruktura, komunikacja miejska oraz bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dobre Klucze przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 na osiedlu Baranówka Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany Wrocławskie

Wrocław,dolnośląskie

817 000 zł76 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ok. Wrocław 75m2 Bielany wr.3 pokoje LUX! POlecamy bardzo atrakcyjne mieszkanie, jasne i przestronne na południu Wrocławia - Bielany Wrocławskie, osiedle Arkadia. 75 m2, dwupoziomowe, 3 balkony, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

245 000 zł17 m² 14 394,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament Spa w Kołobrzegu Wykończony! Apartamenty w Kołobrzegu to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest w spokojnej zachodniej części Kołobrzegu. Niedalekie odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

2 890 000 zł92 m² 31 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Partament 92,34 m2 przy plaży z widokiem na morze w Sopocie ul. Parkowa z miejscem parkingowym na posesji. Apartament położony jest na I piętrze w 3-piętrowej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

125 000 zł39 m² 3 213,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 1 i ostatnim piętrze małej kamienicy w centrum miasta. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł60 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Okazja! super oferta! Zapraszam na prezentację, słonecznego, rozkładowego, dwustronnego mieszkania położonego na 2 piętrze w budynku z lat 70 tych z nową windą. Lokalizacja: wrocław >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

313 389 zł59 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Kup bez prowizji! Mieszkanie o pow. 59,130 m2, położone w kamienicy przy ul.Traugutta, os. Plany, w samym Centrum Radomia. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

333 000 zł60 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w okazyjnej cenie na Wrocławskim Sępolnie-Zalesiu. niski parter, ekspozycja południowo-wschodnia, powierzchnia 60 m , wysokość 275 cm, trzy pokoje, odrębna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł110 m² 22 718,20 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż Apartament wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany w najbardziej rozwijającej się części Warszawy dzielnicy Wola Apartament : -przestronny salon z widokiem na centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 501 zł36 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Centrum nowy blok Rozkład 2013 Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 idealne pod wynajem. Ze względu na lokalizację i układ mieszkania ( 2 odrębne pokoje ) mieszkanie cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

798 000 zł40 m² 19 732,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę w modnej dzielnicy Zabłocie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w apartamentowcu Riverside od strony Akademii Frycza Modrzewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Wstydliwego

Wieliczka,małopolskie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do Sprzedania Trzypokojowe Mieszkanie! Mieszkanie 52m2 powierzchni całkowitej, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch osobnych sypialni oraz łazienki. Mieszkanie posiada duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościelna Droga

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 099 000 zł110 m² 9 990,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie: dom Jednorodzinny - bliźniak, skierowany na północ, zachód i południe, wykonany z pustaków ceramicznych porotherm, ocieplony styropianem o grubości 20 cm, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł53 m² 7 996,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,15 m2 usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

584 900 zł60 m² 9 797,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska! Gotowe! Dla inwestora lub rodziny! Główne atuty nieruchomości: bliskość szkoły/przedszkola doskonała komunikacja z centrum dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

499 901 zł54 m² 9 172,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne 54m2 okazja 2008 Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł48 m² 11 869,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, o powierzchni 47,6m2. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rogalińskiej 23b (gdańsk Chełm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

559 393 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! (M.3.1) Mieszkanie położone na III - piętrze w bloku - apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł41 m² 10 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Księdza Józefa Jałowego Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Nowy Targ,małopolskie

584 800 zł69 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,80m2. + balkon 6m2. Stan deweloperski. Nowy Targ, ul. Partyzantów. Bez prowizji I podatku pcc. Lokalizacja: ul. Partyzantów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Opole,opolskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przestawiamy Państwu 2 pokojowe atrakcyjne mieszkanie w przy ul. Tatrzańskiej w Opolu. Oferta idealna dla inwestorów. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł61 m² 6 188,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga okazja! Tylko w naszym biurze mieszkanie w cenie 380000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Wieliczka,małopolskie

389 000 zł40 m² 9 749,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania: dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Władysława Jagiełły. W dzielnicy Krzyszkowice w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na IV piętrze w budynku z windą z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Górsk,kujawsko-pomorskie

247 000 zł47 m² 5 244,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Cena do negocjacji! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu w Górsku Lokal znajduje się na 1 piętrze, jego powierzchnia wynosi 47,1 m i sklada się z: * 2 pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

190 000 zł31 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę, zlokalizowaną na 3 piętrze sześciopiętrowego bloku przy ul. Kopernika w Gliwicach. Mieszkanie posiada duży balkon, jest dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

528 000 zł54 m² 9 869,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne, słoneczne mieszkanie we Wrzeszczu (53,22 m kw.) znajdujące się na 1-piętrze 3-piętrowego budynku. Lokalizacja: -> Plaża w Brzeźnie - 3 przystanki tramwajowe -> Politechnika Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł24 m² 14 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty Idealna kawalerka z antresolą pod wynajem Otoczenie nieruchomości: - cicha i spokojna uliczka w centrum miasta- dogodnie skomunikowana z każdą wrocławską uczelnią. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

717 999 zł66 m² 10 911,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manhattan / 15 piętro - grunwald / 3 pokoje! polecam topowej Lokalizacji Wrocławia 3 pokojowe mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim. 15 piętro w 15 piętrowym budynku z niesamowitym, jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

736 320 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską bulwarów wiślanych mieszkanie 2 pokojowe Z osobną kuchnią - dzielnica stare podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

498 088 zł43 m² 11 670,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prime Property zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego, 42,68 m2 w rozwijającej się dynamicznie okolicy-Prądnik Biały: dobra komunikacja umożliwia szybkie dotarcie do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij