dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

299 000 zł31 m² 9 507,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Chcesz oszczędzić czas na remoncie i wprowadzić się do gotowego mieszkania? Szukasz kawalerki w Luboniu ? Strzał w dziesiątkę! Luboń to miasto leżące nad przełomem Warty, pod samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

210 000 zł20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym bloku 4-piętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kilińskiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

357 149 zł38 m² 9 416 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Zadzwoń - zapytaj! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Specjalne rabaty dla inwestorów. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Zwycięstwa

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł78 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie/lokal użytkowy w stylowej kamienicy zlokalizowany w doskonałym miejscu tuż przy Trakcie Konnym w sąsiedztwie uck ( Akademii Medycznej) w Gdańsku. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

299 022 zł53 m² 5 631,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz apartamentu dla Rodziny, dostępnego od zaraz z pięknym, zielonym ogrodem, altanką, w której miło spędzisz czas oraz garażem? Jeżeli tak, ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł68 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na parterze w cztero kondygnacyjnym amartamentowcu, o wielkości 68,11m2, położone w okolicy ul. Wierzyńskiego. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

759 000 zł115 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej ok. 115 m + ok. 20 m poddasza do zagospodarowania w Świdnicy. Cena 6600 zł za m = 759.000 zł Dopłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

619 000 zł109 m² 5 694,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym i wyjątkowym osiedlu, domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł75 m² 6 151,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nie zwlekaj, nie czekaj aż się sprzeda i zarezerwuj już dziś transakcja bezpośrednio Z deweloperem Bez prowizji, bez podatku, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

859 900 zł74 m² 11 620,30 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne Ołtaszyn 73m2 lux 3 pokoje 2018r! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73m2 przy ul. Gerberowej (ołtaszyn) zlokalizowanym na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł44 m² 10 269,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na spokojnych i rodzinnych Wojszycach. Nie masz czasu na prezentacje, nie ma problemu, zobacz prezentacje video mieszkania: znajdź ją na youtube.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

373 000 zł61 m² 6 074,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w naszym biurze apartament na I piętrze z ogródkiem w cenie 373000 zł bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czechowicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie 74 m2 + bonusy na Warszewskiej Pradze z miejscem garażowym oraz zielona strefą relaksu. Mieszkanie dwustronne znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł50 m² 7 609,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Szuwarów na toruńskich Stawkach. Mieszkanie to znajduję się na parterze budynku z 2020 roku, na nowym, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

700 000 zł62 m² 11 365,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, trzypokojowe mieszkanie Z bardzo dużym balkonem oraz miejscem postojowym W garażu podziemnym przy al.29 LISTOPADA (ŚRÓDMIEŚCIE). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

347 000 zł76 m² 4 583,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Idealne mieszkanie pod inwestycje na wynajem! Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania o pow. użytkowej 75,70m2 wraz z przynależną piwnicą o pow. 5,50m2 znajdującego się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świętochłowice,śląskie

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,duży potencjał! 1 piętro! Powierzchnia mieszkania to 47 m2 + piwnica 7m2 świętochłowice przy ul. Korfantego / blisko do Chorzowa , Katowic, gliwic oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł36 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w jedynej takiej lokalizacji w mieście na Wałach Chrobrego! Spokojna okolica, w koło parki i treny spacerowe, miejsce do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wojcieszyce

Wojcieszyce,lubuskie

150 000 zł35 m² 4 297,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja oferty! Przedstawiamy państwu w ofercie dwupokojowe mieszkanie na parterze w dwupiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 34,90 m2 na które składają się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na warszawskich Bielanach z ogromnym potencjałem czeka na nowego właściciela! Nieruchomość znajduje na 1 piętrze w niskim kameralnym budynku przy ul. Przy Agorze. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Opole,opolskie

430 000 zł74 m² 5 790,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Jeśli szukasz dużego, jasnego trzy pokojowego mieszkania w Śródmieściu, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 995 zł38 m² 11 599,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wrocław - smolec / 2 pokoje z balkonem + parking Polecam na sprzedaż- 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Smolcu. Mieszkanie jest środkowe w bloku, ciepłe z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania położoną na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie 3 - pokojowe w pełnym rozkładzie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

490 500 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci podatku pcc! Świetnie wykończone i urządzone, podwyższony standard, mieszkanie w budynku czteropiętrowym, 45 m2, 2 pokoje, loggia, miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł34 m² 12 199,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Nieruchomość o powierzchni 33,61 m2 mieści się przy ul. Rogowskiej 48, na ostatnim piętrze, z którego roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł46 m² 10 525,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, idealne pod wynajem lub dla rodziny - 46.08 m2 w centrum Wrocławia przy ul. Ołowianej na Grabiszynie. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

206 000 zł45 m² 4 587,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Mieszkanie poniżej ceny rynkowej Przestronne Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Armii Krajowej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morszyńska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Okazja, obniżona cena 870000zł. Zapraszam do obejrzenia ciekawej nieruchomości mieszczącej się przy ul. Morszyńskiej, na Sadybie, przy cichej, ślepej uliczce, tuż przy Jeziorku Czerniakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

458 850 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w kameralnej dzielnicy miasta. Mieszkanie 4 pokojowe, 66,50 m2, w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 377,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, w odległości 3.87km od centrum miasta (w linii prostej), zaledwie 350m od stacji metra Racławicka - 4 min. spacerem. =rozkład= Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kormoran

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

297 000 zł39 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie 39 m2, składa się z salonu, mniejszego pokoju, kuchni, łazienki i wc. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł39 m² 24 871,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament przy ul. Hallera w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz o pow.: 49,37m2. Nieruchomość cechuje najwyższy standard wykończenia. Wysokość lokalu to 2,70m. Do mieszkania przynależy piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł57 m² 10 583 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja. Pomysł aranżacji przy ofercie. Żoliborz - przy parku sady Żoliborskie, blisko stacja metro marymont. Do teatru komedia w Parku Żołnierzy "żywiciela" dojdziemy w 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł52 m² 9 544,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na najwyższym piętrze 3-kondygnacyjnego bloku, o powierzchni ponad 53m2, w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Wiślinka,pomorskie

892 365 zł33 m² 27 406,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w okolicy Wyspy Sobieszewskiej! Idealna dla miłośników żeglarstwa i otwartych wód, a także wielbicieli spokoju oraz przyrody. Mieszkanie: 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

355 000 zł62 m² 5 725,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje 3 pokojowe mieszkanie dla Inwestorów. Rozkład : -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój Mieszkanie o ciekawym układzie z otwartą kuchnią, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zasole

Oświęcim,małopolskie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oświęcim - osiedle Zasole. Mieszkanie trzy pokojowe, jasne /jeden z pokoi z balkonem/ kuchnia, łazienka, osobno wc, o łącznej powierzchni 48m2. Mieszkanie w spokojnej okolicy na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Łódź,łódzkie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku w cichej okolicy przy ul. Zbożowej w Łodzi. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

718 000 zł36 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży ładną kawalerkę z balkonem na ul. Poniatowskiego. Duże okna drewniane na szerokości całego mieszkania, balkon od strony południowej z widokiem na zieleń Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

290 000 zł20 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu! lux/apartamenty/spa! Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

467 352 zł65 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowy blok przy ul. Lisiej. Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, o pow. 64,91 m2, usytuowane na III piętrze VI-piętrowego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij