dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzeci etap inwestycji realizowany na ul. Dębickiej w Rzeszowie. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

328 650 zł46,95 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 46,95m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł54,80 m² 7 297,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,8 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 3/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: centralne (kotłownia gazowa na cały budynek).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,06 m² 8 763,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Ostatnie dostępne domy! listopadowa promocja! tylko 749000 zł Szybki termin oddania kluczy- już za miesiąc! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobre Nieruchomości prezentują funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 znajdujące się centrum Fordonu. Nieruchomość idealna dla rodzin oraz osób, które chcą urządzić wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57,50 m² 4 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 57,5 m 2 - całkowicie bezczyszowe Mieszkanie położone na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Księginic - sprzedawane wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł75,63 m² 8 052,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,63 m , położone na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł40,40 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ciepłe i przestronne jak na swój metraż, mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku z cegły, w pobliżu parku Tysiąclecia. Układ funkcjonalny: mieszkanie środkowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł35,48 m² 12 260,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem, miejsce w hali garażowej, piwnica Oferuję na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,30 m² 6 160,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 32m 2 , usytuowane na czwartym piętrze bloku na osiedlu mieszkaniowym w Ciechocinku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (10 /9.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Popiełuszki na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 934 zł55,22 m² 10 212,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł117,39 m² 10 137,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji | Gdynia Pustki Cisowskie Polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł20,69 m² 16 868,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Hot oferta! wyłącznie W pepper house! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m , położoną na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z przepięknym widokiem na góry I jaccuzi Oferuję Państwu do zakupu piękny apartament położony na II piętrze w budynku z windą i garażem podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł91,14 m² 2 194,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie w Jugowie Idealna lokalizacja. Na sprzedaż duże i przestrzenne mieszkanie do remontu w Jugowie, na ulicy Głównej o powierzchni całkowitej 91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe, przestronne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Wojska Polskiego (vis a vis Parku Michalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: * Nowe budownictwo domów szeregowych * W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna * Przestronny, funkcjonalny układ * dodatkowa przestrzeń na poddaszu do.

Szczegóły ogłoszenia

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 58,7 mkw. z balkonem. Kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek. Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie 40 m w odrestaurowanej kamienicy | Wrocław | Kamienica Szczytnicka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,20 m² 6 933,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51,2m , położonego na 3 piętrze. To idealne miejsce dla pary lub rodziny szukającej komfortu i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość natury. Lokal położony jest na 1. piętrze, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł42,17 m² 9 248,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł30,10 m² 16 943,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 853 zł67,07 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni etap inwestycji! budynek numer 4 Biuro Nieruchomości Veritas oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie + antresola na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku w którym mieści się winda.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,93 m² 19 643,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

801 000 zł56,81 m² 14 099,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024 roku, wykonanym z cegły i wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł52,40 m² 15 629,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal położony przy ul. Morska 12 w Rewalu. Lokal z niepowtarzalnym bezpośrednim widokiem na morze. Mieszkanie położone na 1 piętrze i w skład niego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,30 m² 14 604,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ochota, szczęśliwice, ulica Grójecka / Korotyńskiego - 49,3m2 / 2 pokoje + oddzielna kuchnia + Balkon + piwnica we speak english Mieszkanie do remontu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Opiekun oferty: mariusz Lesicki Tel.   Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł65,72 m² 7 151,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ul. Okulickiego 8 Tutaj kawa na balkonie smakuje jak sukces! Zapraszamy na 8. piętro wieżowca przy ul. Okulickiego 8. To nie jest zwykłe mieszkanie to Twoja nowa baza wypadowa w samym ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 101 zł84,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,40 m² 5 896,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, tysiąclecie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł81,20 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupoziomowe 81,2 m2 znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim w dogodnej lokalizacji przy ulicy Leonida Teligi. lokal jest zadbany, gotowy do wprowadzenia. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł68 m² 10 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Duże wygodne mieszkanie dla rodziny na osiedlu Wysoki Stoczek. Polecamy do obejrzenia apartament o powierzchni 68 m2 z ogromnym oszklonym balkonem, położony przy al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ciche 3 pokoje z balkonem | 59,68 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 7 | 59,68 m | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 350 zł71,50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania W43 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 41 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,86 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Budynek posiada recepcję oraz całodobową, profesjonalną ochronę. W pobliżu mieszkania mamy wszelakie.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł78,90 m² 19 518,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży! Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży: przestronne, funkcjonalne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, położone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij