dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

218 500 zł34 m² 6 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. Posiadam również większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

307 999 zł35 m² 8 745 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Gdańsk,pomorskie

859 999 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Miejsce znane każdemu , miejsce, do którego wyrusza każdy turysta, miejsce, w którym życie tętni całą dobę, miejsce, przepełnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

400 880 zł51 m² 7 814 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł62 m² 12 725,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zaspa 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na 10 piętrze. Okna na dwie strony z pięknym widokiem na zatokę i lasy oliwskie. Nieruchomość: mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

304 500 zł35 m² 8 685 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

229 500 zł37 m² 6 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. Posiadam również mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

316 600 zł36 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 182 201 zł209 m² 19 996 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowy apartament na ostatnim 26 piętrze z widokiem na Panoramę miasta. Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 420 zł54 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

308 192 zł35 m² 8 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

220 500 zł34 m² 6 483 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

388 506 zł51 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2, zlokalizowane na 8 piętrze wieżowca na Rubinkowie. Mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe. Południowa ekspozycja okien, piękny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

307 961 zł35 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

487 000 zł64 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

414 002 zł30 m² 13 791 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Ostatnie mieszkanie 30m2! Zapraszam do prezentacji! ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

308 192 zł35 m² 8 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

865 001 zł87 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

510 000 zł53 m² 9 568,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na wyższym parterze w atrakcyjnej dzielnicy Ponikwoda, przy ul. Tomasza Strzembosza 3a. Blok monitorowany z windą, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

450 598 zł58 m² 7 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

306 673 zł35 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sławin

Lublin,lubelskie

381 000 zł43 m² 8 795,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zlokalizowane w dzielnicy Sławin w sąsiedztwie Górek Czechowskich oraz Ogrodu Botanicznego w Lublinie. Usytuowane na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

316 600 zł36 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

289 503 zł50 m² 5 754 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. W ofercie lokale 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

306 673 zł35 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 400 zł54 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł68 m² 8 458,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla pośrednika! wynagrodzenie to pokrywa sprzedający! Polecamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu w bloku położonym na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 200 zł61 m² 9 877 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

703 002 zł71 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 500 zł51 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

475 813 zł64 m² 7 437 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

926 113 zł91 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

365 002 zł48 m² 7 603 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł47 m² 14 209,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

46,80 / 2 pokoje + balkon 10m2 / Kępa Mieszczańska Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m2. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 6 pietrze jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni rozkładowe mieszkanie 53 m2, 3-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią oraz dużym 6 m2 balkonem typu loggia. Zlokalizowane jest w samym centrum Legionowa przy ulicy Siwińskiego. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

587 000 zł74 m² 7 932 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022