dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł44 m² 9 662,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,40 m , 5 piętro w 7-piętrowym bloku z 2002 roku- warszawa, tarchomin, ul. Aluzyjna. Blok znajduje się w kompleksie Dąbrówka Wiślana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł115 m² 19 548,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja/ budynek: doskonała lokalizacja na Żoliborzu na granicy Śródmieścia. Osiedle z całodobową ochroną i recepcją. Wysoka jakość wykończenia części wspólnych - drewno, kamień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 355,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tylko u nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 63,76 m 2 zlokalizowane na I piętrze niskiego bloku z 1993r. przy ul. Kurpiowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Białystok,podlaskie

299 000 zł32 m² 9 228,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie do remontu w samym centrum Białegostoku o powierzchni 32,40 m2 składa się z sypialni, salonu z wyjściem na balkon, jasnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

244 000 zł48 m² 5 121,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Lokal o powierzchni 47,64 m kw usytuowany jest na 1-piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Józefa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł26 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Idealne dla studenta na start! Plac Dominikański! Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z windą bardzo ładnie wkomponowany w otaczające zabytkowe kamienice. Ulica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

374 000 zł35 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne widokowe jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Ślicznej lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Warszawa, grenady, mieszkanie 53m2, sprzedaż. 5 minut do stacji metra- 5 minut metrem do galerii- 5 minut do Parku- 5 minut do stacji pkp- 5 minut pkp na Mazury- 5 X tak! W porządku, może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

337 900 zł54 m² 6 257,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze świetnie zlokalizowaną nieruchomością, położoną przy ulicy Nowogródzkiej. Mieszkanie: świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chełm

Chełm,lubelskie

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze,składające się z 2 pokoi,kuchni,łazienki,przedkokoju-o łącznej powierzchni 45,63 m2.Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Mława,mazowieckie

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe, osobna kuchnia, łazienka, balkon, komórka w piwnicy. Do remontu. Środkowe mieszkanie, ciepłe, na drugim piętrze. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

516 769 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia od dewelopera! Bez prowizji! Podana cena jest ceną brutto! Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

419 000 zł59 m² 7 080,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na os. Nowa Wygoda przy ul. 42 Pułku Piechoty. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku. Teren osiedla bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł86 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przy tej ofercie Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura. Szanowni Państwo, polecam piękne, komfortowe mieszkanie ze wspaniałym tarasem (ok. 35 m kw. ) w kameralnej zabudowie oraz cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Otwock Mały,mazowieckie

475 000 zł56 m² 8 527,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 mkw, zlokalizowane przy ul. Częstochowskiej w Otwocku Małym. Lokal znajduje się na 1. piętrze, w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

650 000 zł78 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży 3-pokojowego przestronnego mieszkania znajdującego się na parterze 4 rodzinnego domu zlokalizowanego w pięknym Dziwnowie. Budynek mieszkalny zlokalizowany jest w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł39 m² 17 692 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Ścisłe Centrum Warszawy! Na ul. Poznańskiej przy ul. Hożej znajduje się przedwojenna kamienica z roku 1911. Prezentujemy mieszkanie dwupokojowe 39m2. z aneksem kuchennym. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

487 500 zł39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przestronna kawalerka na Bemowie. Pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, duża łazienka z wc, przedpokój z szafą wnękową. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Letniej w Kłodzku, w pełni wyposażone. Na sprzedaż nowoczesny, piękny, przestronny i słoneczny apartament wykończony w ubiegłym roku. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 080 zł28 m² 9 639,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz mieszkania, które sprawdzi sie idealnie jako inwestycja? Koniecznie zapoznaj się z ofertą tej przestronnej kawalerki. Nowa inwestycja zlokalizowana w Fordonie w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

484 800 zł49 m² 9 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.48,95m2 z ogrodem znajdujące się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł33 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie niedaleko sgh! Wyjątkowo ciekawa oferta cichego jednopokojowego mieszkania położonego w świetnym punkcie górnego Mokotowa nieopodal ul. Madalińskiego! Na powierzchnię lokalu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł29 m² 14 137,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy Żytniej 64b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł101 m² 15 831,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków, chopina/ konarskiego Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie idealne dla rodziny, pod inwestycję , dla studentów. Mieszkania usytuowane w otoczeniu zieleni, między dwoma dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Plac Mieszka I , oś. Piastów , mieszkanie 3 pok , 64,4m2, III piętro z balkonem. sprzedaż, 299 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kaliszówka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł27 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednia. Nie współpracuję z agencjami i pośrednikami nieruchomości. Pośredników nieruchomości oraz agencje proszę o niekontaktowanie się. Sprzedam w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

469 000 zł32 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ciekawa oferta mieszkania w znanej inwestycji na krańcu Starego Miasta. Polecamy pod wynajem długoterminowy, bądź do zamieszkania singlowi / parze. 32m plus balkon. Lokalizacja: al. 29 Listopada -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł62 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe na Przymorzu. Lokal 62 m2 położony w siedmiopiętrowym bloku składa się z: - salonu , 2 sypialni ,kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł74 m² 9 387,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz dwupoziomowego, jasnego oraz przestronnego mieszkania nie musisz szukać dalej! atuty: - ostatnie piętro z windą - 2 miejsca w hali oraz 1 naziemne - bardzo duża przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł63 m² 3 668,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta Bardzo Duży Wachlarz Funkcjonalny Wszystko czego Potrzebujesz Znajduje Się w Zasięgu Ręki Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

459 120 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam cesje na mieszkanie z loggia. Mieszkanie na 6 pietrze z widokiem na zielone patio osiedla, czyli cicha stronę dziedzińca. Mozliwosc dokupienia miejsca garażowego pomiędzy dwoma klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Lublin,lubelskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm. Mieszkanie gotowe do wejścia nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie 44 m2 w świetnej lokalizacji, w centrum Białegostoku, nieruchomość położona na 3 piętrze w niskim bloku z 1995 roku, z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 096 zł36 m² 8 050,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Promocyjna cena! zarezerwuj swoje mieszkanie do końca 2021 roku. Nowa inwestycja zlokalizowana w Fordonie w pięknym kompleksie kameralnych bloków. Dbałość o detale oraz wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

325 000 zł15 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Apartament W samym sercu gdyni - ulica świętojańska - reprezentacyjna ulica miasta, przy której swoje siedziby mają banki, kancelarie prawnicze, liczne sklepy i luksusowe butiki. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, klimatycznego, jasnego mieszkania znajdującego się w zabytkowej kamienicy z 1932 r. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł62 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 62m2, które jest podzielone na 2 mniejsze mieszkania 2-pokojowe. Oba mieszkania składają się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł56 m² 5 968,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze. Nowa niższa cena Mieszkanie zawiera: * jasny salon -14 m2 * sypialnie - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł43 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pełna zieleni Różanka to jedno z najciekawszych i rozwijających się osiedli Wrocławia. To właśnie tam, niedaleko Odry, przy ulicy Obornickiej i Młynarskiej, powstało Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

768 230 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę z klimatyzacją! Wakacyjna oferta cenowa 8.500zł/m2 na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Elektryczna

Warszawa,mazowieckie

5 684 000 zł131 m² 43 505,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament O pow. 130,65 m2. przy ul. Elektrycznej 2a W sąsiedztwie "elektrownia powiśle" prestiżowe miejsce do zamieszkania w Warszawie! Stan deweloperski do własnej aranżacji. Do lokalu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij