dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Księginice

Księginice,dolnośląskie

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie - bezczyszowe Mieszkanie z dużym balkonem położone na parterze 2-piętrowego budynku po termomodernizacji zlokalizowanego w Księginicach - w cenie garaż położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

498 344 zł57 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Lokal dla singla lub pary. Zamieszkaj W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 200 zł61 m² 9 877 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł37 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Centrum nowy blok Rozkład 2013! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 idealne pod wynajem. Ze względu na lokalizację i układ mieszkania ( 2 odrębne pokoje ) mieszkanie cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

392 400 zł54 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Dostępne od zaraz. Świetna lokalizacja! W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne punkty handlowo- usługowe, restauracje, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

430 000 zł33 m² 12 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną dużą kuchnią w dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ustawny duży pokój - mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

386 822 zł51 m² 7 557 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Gdańsk,pomorskie

922 000 zł78 m² 11 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jasne, przestronne, zadbane trzypokojowe mieszkanie w centrum Gdańska z widokiem na kościół Mariacki. Mieszkanie jest na drugim piętrze odnowionej kamienicy przy ulicy Sukienniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

325 172 zł36 m² 9 033 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

475 813 zł64 m² 7 437 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

433 961 zł42 m² 10 232,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 42,41 m2, 2 pokojowe z ekspozycją zapewniającą słońce na początku dnia. Salon z aneksem kuchennym (23,15 m2) posiada wyjście na balkon o powierzchni 5,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wyszyńskiego

Lubin,dolnośląskie

248 000 zł34 m² 7 363,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszową kawalerkę o powierzchni 33,68m2 z możliwością przedzielenia na sypialnie i salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł32 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie w Rzeszowie ul. Mikołajczyka dostępne od stycznia 2023 r. Kawalerka przy ul. Mikołajczyka o powierzchni 32,40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

164 000 zł49 m² 3 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na os. Milica-Przylesie w Skarżysku-Kamiennej. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 49m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

386 802 zł51 m² 7 559 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

475 813 zł64 m² 7 437 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

517 210 zł49 m² 10 631 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 510 zł51 m² 7 338 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

397 400 zł51 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzyska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł67 m² 7 917,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia Państwu bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

450 598 zł58 m² 7 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 500 zł51 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

926 112 zł91 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

486 000 zł54 m² 9 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdańsk łostowice pastelowa pow. 53,66 m2. Cena 486.000 zł Prezentujemy Państwu wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowicach. Osiedle może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pańska Góra

Jaworzno,śląskie

245 000 zł51 m² 4 846,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,55 m2 na czwartym piętrze w Jaworznie na os. Pańska Góra. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, - kuchnia widna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podgórna

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł100 m² 9 071,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Czteropokojowe mieszkanie przy Lesie Henrykowskim w dzielnicy Białołęka - ul. Podgórna. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących miejsca rodzinnego. Przestronne mieszkanie z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

475 813 zł64 m² 7 436 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

487 000 zł64 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podwale

Jaworzno,śląskie

184 000 zł35 m² 5 188,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz M2 do remontu - ta oferta jest dla ciebie! Jest to mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku, w dzielnicy podwale o pow. użytkowej 35,46 m2. Mieszkanie w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł60 m² 8 441,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdańska? Idealnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - 1. piętro, - 3 niezależne pokoje, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

320 176 zł35 m² 9 132 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

337 999 zł42 m² 8 048 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na Wyżynach! Mieszkanie składa się z: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apenińska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł70 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Serdecznie polecam nieruchomość gotową do wprowadzenia - nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów. W pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł38 m² 8 643,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się na ostatnim, czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim, czyli osiedlu na którym ludzie kupują najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

400 880 zł51 m² 7 814 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

375 600 zł51 m² 7 392 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022