dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

79 991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 991 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

879 000 zł137,60 m² 6 388,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy ul. Sarnia, łódź Lokalizacja: apartament położony jest przy ul. Sarniej w spokojnej, kameralnej części Łodzi, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 041 zł61,89 m² 11 408 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 822 zł55,41 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 091 zł65,18 m² 11 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł58 m² 12 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: proszę dzwonić po godz. 17.00, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, dziękuję i zapraszam do kontaktu. Oferujemy Państwu w pełni urządzone 58-metrowe mieszkanie na osiedlu Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,20 m² 9 632,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy ksm Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary lub pod wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35.92 m , z 2009 roku położone w Świnoujściu przy ul. Juliana Markiewicza 26. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w świetnej lokalizacja! Zlokalizowane na wysokim parterze 3-piętrowym, zadbanym, kameralnym budynku. Cicha, spokojna, zielona okolica, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 470 zł55,30 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dwupoziomowe mieszkanie nr 5 na parterze, z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Sprzeczna 6 na warszawskiej Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 882 zł54,58 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie nr 27 na 4. piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Sprzeczna 6 na warszawskiej Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 525 zł57,25 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dwupoziomowe mieszkanie nr 24 na 4. piętrze, z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Sprzeczna 6 na warszawskiej Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,73 m² 13 888,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Otmuchowskiej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze zadbanej przedwojennej kamienicy z lat '30. Kamienica jest po.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49,10 m² 8 329,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Biurze Nieruchomości Własny Kąt Mieszkanie 2-pokojowe, 49 m , I piętro z IV, osiedle Uroczysko, ul. Orkana, kielce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 850 zł39,69 m² 17 254,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,69m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł67 m² 10 597,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 67 m z dużym balkonem ul. Miłosza, blok 7 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51,90 m² 10 578,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To imponujący zakres prac właściwie stworzył standard premium plus , gdzie przyszły Właściciel, nie musi wbijać nawet przysłowiowego gwoździa. Poniżej podkreśla jakość użytych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 300 000 zł159 m² 27 044,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego- idealne dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 766 zł75,22 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania na piątym piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczącego się w nowej inwestycji Sandomierska 36 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 242 zł65,58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie, znajdujące się w nowej inwestycji Sandomierska 36 w Bydgoszczy, składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 656 zł60,64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na piątym piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczącego się w nowej inwestycji Sandomierska 38 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,47 m² 7 459,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- tarnów- mościce Komfortowe 2 pokoje+ balkon+ piwnica ok. 5 m2 - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu. Budynek z 2005 roku. . Idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł52,30 m² 19 980,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze atuty: - położenie na najwyższym, 8. piętrze gwarantuje spektakularny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz dużą prywatność. - osiedle Invest Komfort z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze Apartamentowca przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,7 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy do sprzedaży nowoczesny apartament, położony w atrakcyjnej części Kościeliska, w dzielnicy Kierpcówka. Lokal składa się z : przedpokoju, łazienki ( wanna+ kabina.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem i dużym balkonem Na cichym i spokojnym osiedlu, w niedalekiej odległości od centrum, oferujemy przestronne mieszkanie znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł66,80 m² 10 149,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mokre | Ul. Legionów | 3 pokoje | 66,8 m2 Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, w bardzo wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 66,80 m2, na drugim piętrze, mieszkanie trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł85,35 m² 7 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż - przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią - tylko 100 m od jeziora! Oferujemy atrakcyjne, jasne i zadbane mieszkanie , wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł127,86 m² 3 050,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości. Wirtualny spacer - obejrzyj koniecznie:

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,74 m² 19 610,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się zaledwie 200 metrów od morza i plaży o powierzchni 53,74 m , położone w klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54 m² 10 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na osiedlu Lębork Wschód z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką! Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł61 m² 22 622,95 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Komfort i Panorama Miasta 61 m w Sercu Warszawy Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł39,30 m² 6 615,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mościce - Idealne miejsce na start lub jako inwestycja! Mieszkanie znajduje się przy ul. Kasztanowej , w samym sercu Mościc. Ta dzielnica Tarnowa od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł57,77 m² 60 585,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w centrum Warszawy | Cosmopolitan Pow. 57,77 m | 2 pokoje | miejsce postojowe luksusowy apartament W budynku cosmopolitan Panoramiczne przeszklenia | Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie w Atlantis Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na Kapuściskach w Bydgoszczy w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł178,20 m² 33 670,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy Apartament | 178 m z oranżerią | spa | Parking Kraków | Stare Miasto 150 m od Galerii Krakowskiej | 700 m od Rynku Głównego Crystal House ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

"Nieruchomości Apartament" Katarzyna Bień   Mieszkanie 2 - pokojowe 37,20 m2/ Gotowe do wprowadzenia Lubin Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,20 m2 usytuowane na 2 p./ 4 p.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,60 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Mieszkanie/ 3 pokoje /niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,68 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni 89,43 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni - Kamiennej Górze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,62 m² 6 387,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,62 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Aleje 1. Maja w Koninie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,93 m Poznań, wola Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wprowadzasz się z walizką nie z ekipą remontową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł41,13 m² 13 542,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament na sprzedaż - Darłowo, ul. Północna 18a Powierzchnia: 41,13 m2 Piętro: II Forma własności: odrębna własność, udział w drodze, służebność w gruncie Balkon: duży, ok. 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł22,02 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 6 mieszkań usługowych w Bobolinie - Nadmorska miejscowość blisko Uzdrowiska Dąbki! Oferujemy na sprzedaż 6 mieszkań usługowych w malowniczej miejscowości Bobolin, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł25,57 m² 19 906,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! jutro dni otwarte! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz mieszkania w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł32 m² 11 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne pod wynajem dwa pokoje na Wrzeszczu. Mamy też kawalerki! Dla studenta, pracującego, blisko uczelni, śródmieścia, świetny dojazd do morza i do Oliwa Business Center Dni Otwarte jutro -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie położone przy ulicy łokietka. Mieszkanie o powierzchni 64m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Mieszkanie dwustronne, posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | mieszkanie z potencjałem biurowym | 3 pokoje z możliwością wydzielenia 4. pomieszczenia | 2 pełne łazienki | garaż Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17 to propozycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij