dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania o pow. 77 m2, składającego się z 4 pokoi, położonego na III piętrze w budynku 4. piętrowym, z pełną własnością, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

***możliwość adaptacji trzeciego pokoju! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, o powierzchni 55 m , położone przy Alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, na rogu Al.Jana Pawła II i Ogrodowej. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele możliwości aranżacyjnych, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39,81 m² 13 062,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,81 m2 przy ulicy Umińskiego 5 na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy po remoncie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej lokalizacji w sercu uzdrowiskowego miasta Kamień Pomorski. Inwestycja powstaje w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54,70 m² 14 076,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m + piwnica gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m z dodatkową piwnicą 1,22 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł30,07 m² 20 485,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł101,65 m² 15 641,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Niezwykle klimatyczne, duże mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Lenartowicza w Krakowie! Mam przyjemność zaoferowania wyjątkowego mieszkania położonego w sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,78 m² 9 507,49 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż: mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Nordic Tower na bydgoskim Bocianowie: lokal położony na 7mym piętrze jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,70 m² 17 269,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej i zadbanej dzielnicy Letnicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.9 m2 na 3, ostatnim piętrze w kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie na poddaszu z odsłoniętymi belkami, świetny klimat mieszkania, w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,30 m² 13 436,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, osiedle Piastów Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł44 m² 2 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bez czynszowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem usytuowane na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Koźminku. Lokal o powierzchni ok 44 m2 stanowią: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł40,22 m² 24 863,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z bocznym widokiem na morze i Woliński Park Narodowy! Wyjątkowa oferta! obecnie jedyny na sprzedaż apartament w inwestycji z takim widokiem, który podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Szczecinie, świerczewo, ul. Santocka Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni niecałych 43m2, położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m usytuowane na 4 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Bałtyckiej w Koszalinie, w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,71 m² 7 159,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł54,23 m² 16 116,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł65,20 m² 29 447,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament Jurata sprzedaż | 65,2 m2 | blisko morza i zatoki | garaż Na sprzedaż apartament o powierzchni 65,2 m2, położony w prestiżowej części Juraty - w otoczeniu sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł64,30 m² 7 076,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Przylesie, ul. Krucza na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym windą. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2 + balkon + piwnica + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje świeżo po remoncie na Kapuściskach! Mieszkanie na IV piętrze w bloku z roku 1985, położony jest na wschodnim skraju Kapuścisk. Wnętrze to duży pokój z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 700 zł67,87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zyskaj więcej przestrzeni i wygody - do mieszkania drugie miejsce postojowe na zewnątrz gratis! Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 558 zł84,85 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84,85m , położone na pierwszym piętrze wolnostojącego budynku. Nieruchomość dostępna w stanie deweloperskim, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,01 m2 z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł54 m² 17 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kabacki Dukt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 280 zł72,69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł29,05 m² 9 913,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygląda jak z katalogu wnętrzarskiego- jasne, eleganckie i perfekcyjnie wykończone. To mieszkanie łączy styl z komfortem i jest dostępne od ręki. Szukasz mieszkania do którego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł77,60 m² 5 541,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem - niski czynsz - gotowe do zamieszkania - Czaplinek, ul. Żeromskiego Obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na I piętrze w budynku z roku 2008 , położonego wśród zabudowy domków jednorodzinnych w dzielnicy Żydowce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł59,30 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr A0.1 Parter Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na I piętrze dwupiętrowej kamienicy w Piastowie w Piechowicach Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 222 zł45,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji położonej w uzdrowiskowej części Goczałkowic - Zdroju, składającej się z dwóch budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36,80 m² 7 853,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Giszowiec ul. Karliczka - 2 pokoje/ 36,8 m2 + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m2 zlokalizowane w Katowicach - Giszowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 w tym (2m2- piwnica), 2 pokoje, II piętro bez windy. Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk- siedlce, (do odświeżenia lub remontu) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,59 m² 10 191,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesny, słoneczny apartament w Ekoparku - 800 m od morza! Na sprzedaż wyremontowany, jasny i funkcjonalny apartament położony w wyjątkowej lokalizacji - w sercu Ekoparku,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,60 m² 10 305,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie 42,60 m w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż jasne, ustawne i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 163 zł77,66 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! os.MAŁOMICE LUBIN Oferujemy Państwu na sprzedaż piętrowe mieszkania w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej do 77,66m2, które w ramach ETAPU.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.