dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 182 201 zł209 m² 19 996 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowy apartament na ostatnim 26 piętrze z widokiem na Panoramę miasta. Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

926 113 zł91 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

320 552 zł35 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obszerna, jasna kawalerka o wielkości 32 m2, położona na 9 piętrze w wysokim bloku na os. Wichrowe Wzgórze. Lokal posiada balkon oraz piwnicę. Bardzo ciepłe mieszkanie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 38m2 w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 483 401 zł93 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowy apartament na 23 piętrze z widokiem na Panoramę miasta. Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

280 070 zł28 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

610 000 zł58 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe słoneczne mieszkanie Z tarasem I mnóstwem miejsca do przechowywania N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jedyne w swoim rodzaju mieszkanie o pow 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł46 m² 11 396 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2 z ogródkiem 75m2 przy ulicy Myśliwskiej (osiedle Alfa Park I). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

517 002 zł48 m² 10 766 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł47 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzy pokojowego mieszkania na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na ósmym piętrze wieżowca po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

327 780 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

775 000 zł95 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży piękne, komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, ponad 95m2, z dwoma miejscami parkingowymi zlokalizowane w bardzo spokojnej i urokliwej dzielnicy Bydgoszczy - Górzyskowo. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

345 199 zł40 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

391 145 zł42 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysokie rabaty w tym miesiącu- specjalne okazje na mieszkania do odbioru W tym roku! ostatnie mieszkanie 2pokojowe Z ogródkiem na inwestycji! Piękna, zielona okolica, która pozwoli ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kowale

Gdańsk,pomorskie

310 500 zł32 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta promocyjna jakiej nie było! lokalizacja: - sąsiedztwo terenów zielonych (zbiornik retencyjny 850m, 1,3km; park Oruński 2,8km) - rozwinięta struktura handlowo-usługowa: restauracje (70m) Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

635 000 zł56 m² 11 339,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mistrzejowice - eleganckie 3pok -mieszkanie po remoncie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, położone w rejonie ulic: parnickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zacisze

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

279 000 zł34 m² 8 134,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu świetnie zlokalizowaną, przestronną i jasną kawalerkę w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość ma możliwość wydzielenia części sypialnianej z oknem co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł109 m² 8 255,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowa oferta. Z okien widok na Kościół św. Michała. dla miłośników przedwojennych kamienic, niezwykłego klimatu i doskonałej lokalizacji. Tuż przy Parku Tołpy, skwerze Edyty Stein.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

308 650 zł32 m² 9 654 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

330 860 zł36 m² 9 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

289 503 zł50 m² 5 754 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. W ofercie lokale 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

632 000 zł50 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Victoria Estate prezentuje 2-pak kawalerek na jednej Księdze Wieczystej! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 podzielone na dwie niezależne kawalerki zlokalizowane jest na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tumska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jednopokojowe mieszkanie na parterze, w 2 piętrowej kamienicy po remontach z lat 50 w dzielnicy Włochy, ul. Tumska 13. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Otwocku przy ul. Sportowej. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Stadion nieopodal stadionu, apteki, sklepów. W okolicy znajduje się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

812 001 zł82 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

517 210 zł49 m² 10 631 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-