dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Nowa cena! Przestawiamy Państwu 2 pokojowe atrakcyjne mieszkanie w centralnym punkcie miasta. Oferta idealna dla inwestorów. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Pszenno,dolnośląskie

430 000 zł79 m² 5 443,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe , 4-pokojowe mieszkanie, w bloku w Pszennie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 79m2, usytuowane na 2-piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Korpala

Wieliczka,małopolskie

700 000 zł90 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: wieliczka, ul.Korpala, 5 minut samochodem do Krakowa, 10 minut spacerem do centrum. Powierzchnia całkowita ok. 90 m2 po podłodze, użytkowa ok. 78m2 z czego do czynszu liczy się 57 m2, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł39 m² 10 604,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jar - Strobanda | 2 Pokoje | 38,57 m2 | Do wprowadzenia Tylko u nas Wyjątkowa oferta sprzedaży, pięknego, dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 38,57m2, zlokalizowanego przy ul. Strobanda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

311 000 zł38 m² 8 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzięki skosom w sypialni, zyskujesz większy metraż za niższą cenę mieszkania mniejszego, a łóżko bezproblemowo zmieści się w miejscu skosów, dzięki czemu nie tracisz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam zadbane oraz bardzo doinwestowane 2 pokojowe słoneczne mieszkanie usytuowane na parterze wraz z przynależnym ogrodem. Gdańsk / Kowale ul. Zeusa 36, osiedle Chabrowe Wzgórze wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

325 000 zł33 m² 9 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 32,60m znajdujące się przy ul. Orlej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na III piętrze bloku mieszkalnego i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 750 zł61 m² 10 201,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symbol 35 Opis mieszkania: 3 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze 10 piętrowego bloku Kuchnia w formie aneksu- oddzielona Powierzchnia 60,85 m2 Dodatkowe atuty: - - cicha okolica bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

2 790 000 zł92 m² 30 214,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Partament 92,34 m2 przy plaży z widokiem na morze w Sopocie ul. Parkowa z miejscem parkingowym na posesji. Apartament położony jest na I piętrze w 3-piętrowej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

536 653 zł59 m² 9 030 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Okna na dwie strony świata. Bardzo ustawne. Ekspozycja północno-zachodnia (salon) i północna (sypialnie). Pokój dzienny 21,20m2 - loggia 3,88m2. Jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

645 000 zł61 m² 10 643,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ulicy Banacha 39 w Krakowie. Budynek: oddany do użytku w 2022 roku. Wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze bloku 4-piętrowego zlokalizowanego w dzielnicy Raków. Na powierzchni 67 m2 znajduje się obszerny salon, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 położone przy ulicy Branickiego (za Świątynią Opatrzności). Budynek oddany do użytku w 2013 roku w inwestycji "przy Zdrowej".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sobieszewo

Gdańsk,pomorskie

867 765 zł30 m² 28 460,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja to luksusowy kompleks budynków apartamentowych o dwupiętrowej zabudowie, które są usytuowane w przepięknej i nieodkrytej dotąd części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł39 m² 11 893 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe do własnej aranżacji na Woli przy ulicy Ożarowskiej. Mieszkanie składa się z : - Pokój mniejszy: około 9m2 - Pokój większy: około 22,5m2 - Łazienka: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

550 000 zł58 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaproponować Państwu, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy bp. Albina Małysiaka na w dzielnicy Kliny- zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

407 000 zł48 m² 8 514,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80m2 na Kozanowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł65 m² 6 918,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja ul. Waniliowa 3 pok /62m2 Garaż/bez pcc! Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie 23 pokojowe w nowym bloku oddanym w 2022 na Lipie Piotowskiej ul. Kaparowa Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł34 m² 6 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka położona na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Barwinek w Kielcach. Na powierzchnię 34,15m 2 składa się: pokoju z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł42 m² 6 832,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku. Skład mieszkania: duży salon, osobna kuchnia , sypialnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych z windą na warszawskim targówku. Budynek po remoncie - klatka schodowa w stanie dobrym. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

420 004 zł43 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

452 600 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem prowizji dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc lokalizacja: krzyki, ulica Racławicka Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 36,5 m2 Piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

478 440 zł60 m² 8 041 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Promocja! Mieszkanie 4-pokojowe na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

322 000 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe - pozwolenie an użytkowanie - odbierz klucze od zaraz! promocja tylko do końca miesiąca! Nie przegap! Zadzwoń i zarezerwuj swój termin na prezentację wybranej nieruchomości już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł45 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, elegancja, klasa, spójność wykończenia to wszystko znajdziesz w już zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20 w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zakupu czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania po remoncie z wyposażeniem i w świetnej lokalizacji? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj do końca! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

674 090 zł75 m² 9 030,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Bardzo ustawne. Ekspozycja południowo (salon) - północna (sypialnie). Pokój dzienny 26,32m2 - balkon na spokojny dziedziniec. Kuchnia w aneksie. Sypialnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

394 600 zł46 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysokie rabaty W tym miesiącu - Specjalne okazje na mieszkania do odbioru W tym roku! pozwolenie na użytkowanie - odbiór kouczy po wpłacie 100%! Piękna, zielona okolica, która pozwoli ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

480 000 zł28 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękny apartament, komfortowo i w pełni wyposażony usytuowany blisko przy plaży w Rewalu. Powierzchnia 28 m2 do zamieszkania od zaraz - w pełni wyposażony. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

459 000 zł47 m² 9 766 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż, mieszkanie, kraków, podgórze, prokocim, ul. Teligi. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 47 m2, położone na 2-gim piętrze, 4-piętrowego budynku z lat 70-tych. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 58 m kw usytuowany jest na 3-piętrze w niskim bloku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Listopadowa oferta promocyjna! Dzięki skosom w sypialni, zyskujesz większy metraż za niższą cenę mieszkania mniejszego, a łóżko bezproblemowo zmieści się w miejscu skosów, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

428 943 zł54 m² 7 936,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. 2 miejsca postojowe w hali garażowej gratis Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł70 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe pokojowe, słoneczne i rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą. Budynek zadbany, docieplony po wymianie instalacji wod-kan, nowa przestronna winda. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bródno

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z balkonem oddalonego 250 metrów od stacji II linii Metro Bródno, czy 100 metrów od przystanku tramwajowego i autobusowego. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Leśny Bródno

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł90 m² 14 022,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 4 pokojowe 90,5m2 z 2016r. Osiedle Park Leśny Warszawa Targówek Zacisze, przy lasku bródnowskim oraz wejściu do metra Kondratowicza. W okolicy pełna infrastruktura handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

545 413 zł61 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja w spokojnej i otoczonej zielenią części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w sąsiedztwie łąk oraz ogrodów deszczowych. Atuty lokalizacji: - dojazd autem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

385 000 zł56 m² 6 814,16 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 56,5 m, wieżowiec, czwarte piętro z windą, częściowo umeblowane, dwustronne. Cztery nieprzechodnie pokoje (salon i 3 sypialnie - około 6, 8 i 9 m ), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

479 900 zł49 m² 9 793,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek z 2009 roku! Meble w cenie mieszkania! Salon i sypialnia z wyjściem na duży balkon od zachodu! Polecam na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

479 000 zł52 m² 9 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o metrażu użytkowym 51,71m2, na które składają się: - pokój 20m2 - pokój 12m2 - pokój 7m2 - łazienka z wc 4m2 - przedpokój - aneks kuchenny +.