dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Pruszków,mazowieckie

309 218 zł25 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w podwarszawskim Pruszkowie. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Lublin,lubelskie

355 000 zł49 m² 7 274,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferuje na sprzedaż przytulne trzypokojowe mieszkanie. Nieruchomość składa się z: - oddzielnej, widnej kuchni - trzech pokoi, z których jeden jest przechodni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł26 m² 14 559,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,1 m2 i sąsiaduje z dużą, zieloną przestrzenią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, spokój i kojąca natura za oknem. Las jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

751 245 zł63 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponowana inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części Gdańska, a dokładnie na gdańskiej Morenie. Inwestycja to dwa nowoczesne, 4- piętrowe budynki, w których łącznie będzie 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

606 100 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

499 000 zł106 m² 4 687,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w centrum Piły o pow. ponad 106 m 2 - 4 pokoje/ 3 balkony i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł89 m² 8 117,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,7 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 15/17 charakteryzujące się niską zabudową, na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł53 m² 6 175,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo jasne mieszkanie dla osób ceniących sobie spokój i przestrzeń. Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie gotowe do zamieszkania , o powierzchni 52,63 m2, położone na Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

715 000 zł53 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Inwestycyjnie? Dla rodziny? Tak! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować niezwykle poszukiwany adres przy ul. Mazowieckiej. Lokalizacja: krowodrza to wygodna i przyjazna lokalizacja dla osób, którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł124 m² 4 418,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie zaadaptowano w 2009 roku. Na jego powierzchnię całkowitą 147,7m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł53 m² 8 298,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2 usytuowane naa 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Aleja 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł33 m² 7 964,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego nowoczesnego mieszkania z aneksem kuchennym położonego w świetnej lokalizacji -dzielnicy Wilczak. Nieruchomość nadbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

560 395 zł30 m² 18 679,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko zakorzeniony w tożsamości Gdyni. Priorytetem jest tu funkcjonalność, a piękno i estetyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

628 700 zł60 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

653 500 zł68 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

221 705 zł26 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wielka wyprzedaż mieszkań! Promocja ograniczona czasowo! Nie zwlekaj - zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w specjalnej promocji oraz umów się na spotkanie już dziś - zobacz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

342 500 zł34 m² 10 052,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice Osiedle w kolejnym etapie składać się będzie z 5 budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gostynin

Gostynin,mazowieckie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Gostyninie, województwo mazowieckie, w odległości 24km od Płocka i 39km od Włocławka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 , położone na wysokim parterze w dwukondygnacyjnym bloku z 1991 r. Lokalizacja: osowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł55 m² 10 307,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkania dla trzyosobowej rodziny lub inwestora w świetnej lokalizacji - Gdańsk Orunia Górna! 55,3 m2/ 2 pokoje/ Gdańsk ul. Kazimierza Sosnkowskiego/ Możliwość łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł39 m² 12 824,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż cudowne, bardzo komfortowe mieszkanie o fantastycznym rozkładzie na planie "kwadratu". Mieszkanie o powierzchni niespełna 38,91 m2 z idealnie zoptymalizowaną powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aleja Majowa. Słoneczne, ciepłe mieszkanie usytuowane w wieżowcu. Pow. ok. 38 m2, 2 pokoje, p. 9/10. Na podłodze panele/ceramika. Ściany: gładź gipsowa/ceramika/tapety. Niezależne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Otwarta

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł34 m² 9 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż słoneczne i ustawne mieszkanie przy ulicy Otwartej we Wrocławiu. Lokalizacja: ulica Otwarta to kameralna alejka znajdująca się w bliskim sąsiedztwie popularnej i drogocennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

949 732 zł91 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

479 000 zł44 m² 10 886 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na Bąki - na granicy Pruszkowa i Piastowa Jest wiele sposobów na wydanie gotówki. Może jestem trochę nieobiektywna, ale czy może być lepszy sposób na wydanie tych pieniędzy niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Klemensiewicza

Kraków,małopolskie

213 840 zł16 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal o pow. 15,84mkw (pokój z kuchnią 13,25 + łazienka 2,59) na iip., z balkonem o pow. 2,88. Ekspozycja pn-wsch. Jest jeszcze duży wybór lokali na każdej kondygnacji, zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 197 000 zł83 m² 14 500,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Podstawowe informacje: bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,55 m2 z dużym ogrodem o powierzchni 42,97 m2, usytuowane przy ul. Obrońców Tobruku. Osobna kuchnia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

631 197 zł49 m² 12 824 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy tzrypokojowy apartament w stanie deweloperskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Wymarzony apartament dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł37 m² 12 013 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 36,96 m2 Lokal K1-0-7 Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkanie składa się z: - przedpokoju 3,81m2 - Pokoju z aneksem kuchennym 17,84 m2 - Pokoju 10,33m2 - Łazienki 4,98m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

809 000 zł65 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1980 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

371 232 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca w spokojnej dzielnicy Łostowice, w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych. Kameralna zabudowa, atrakcyjne otoczenie oraz nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł74 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania na zamkniętym osiedlu Z możliwością zrobienia 4 pokoi? atuty: - zachodnia wystawa od strony pokoju dziennego z widokiem na zieleń - niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

672 800 zł25 m² 26 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 900 zł62 m² 5 758,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Makler nieruchomości przedstawia Państwu bardzo przestrzenne i słoneczne mieszkanie usytuowane na III piętrze czteropiętrowego bloku z 1993 roku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

794 970 zł36 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu zakup apartamentu 1 pok. wykończonego pod klucz w inwestycji, która powstaje w samym sercu gdańskiej Starówki. Wykończenie w wysokim standardzie. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 30 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, do kapitalnego remontu, dostępne od zaraz. Zlokalizowane jest na Woli (os. Koło) przy ul. Księcia Janusza - bardzo dobry punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

592 148 zł52 m² 11 279 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 2 pok. w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

593 492 zł48 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim w Szczecinie. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł97 m² 5 348,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena 519 000 pln! Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 97,03m2 położone na drugim piętrze w kamienicy w Centrum Szczecina. Na powierzchnię mieszkania składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij