dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

798 000 zł73 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Otoczenie nieruchomości: na sprzedaż nowe (odebrane od Developera w 2022r.) stylowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Zawidowskiej, położone na kameralnym, cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

462 000 zł28 m² 16 285 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: sonia tel. Kawalerka wykończona z dbałością o każdy detal w centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się w centrum miasta, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł137 m² 10 218 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego loftu w zabudowie szeregowej położonego przy spokojnej uliczce na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł60 m² 7 934 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu. Opiekun oferty: telefon: 2-pokojowe mieszkanie na książu wielkim. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w południowo-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rzeźbiarska

Wrocław,dolnośląskie

2 550 000 zł126 m² 20 238 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sdp Nieruchomości tel. Do sprzedania luksusowy apartament na Dąbiu 104m2 + garaż 22m2 Prestiżowa lokalizacja - Kameralny budynek. Zapraszam na wirtualny spacer pod linkiem: okolica: rezydencja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł38 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: układ pomieszczeń: - pokój ok.19 m2, - Kuchnia ok.6 m2 - Łazienka z WC ok. 4 m2, - przedpokój ok. 3 oraz ok 3,5m2 Najważniejsze informacje: wysokie sufity 3m Opłaty: czynsz ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Rozkład! Zamieszkaj na Starym Mieście! Super inwestycja Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości. Nie szukaj dalej :) Otoczenie nieruchomości: budynek usadowiony przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna mieszkanie, popowice. Bez podatku pcc 2% Ładne, wykończone nowe mieszkanie na Popowicach 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2022,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Wrocław,dolnośląskie

419 900 zł56 m² 7 498 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą i wynajmowanym garażem. Układ mieszkania: - pokój dzienny - dwie sypialnie - łazienka z wc - jasna kuchnia bez mebli - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł42 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Jasne i funkcjonalne mieszkanie na Popowicach gotowe do zamieszkania z dobrym dojazdem do centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: największym atutem tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

351 116 zł28 m² 12 539,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Orzycka / blisko Galeria Mokotów / 1 pokój z balkonem / 28 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

47,8 m , 3 pokoje, 1 piętro w wieżowcu Zalety: - osobna kuchnia, - niski czynsz, - idealne pod inwestycję, - blisko Centrum, świetnie skomunikowane. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowicza

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł52 m² 8 276 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty sdp Nieruchomości tel. Otoczenie nieruchomości Bardzo dobra komunikacja z innymi częściami Wrocławia. Położenie nieruchomości pozwala na szybki dojazd do autostrady A4. W 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł59 m² 4 544 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania w gustownym stylu, na dziewiątym piętrze bloku otoczonego zielenią. Nieruchomość skład się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Katowice,śląskie

175 000 zł36 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

agencyjnej! Szukasz mieszkania po generalnym remoncie? Interesuje Cię dochód pasywny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w świetnej lokalizacji Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,7m na Ochocie-Rakowcu. 8 lat temu mieszkanie przeszło remont generalny, łączenie z wymianą elektryki i instalacji hydraulicznej, okien oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

5 200 000 zł352 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Jedyny w swoim rodzaju dwupoziomowy Penthause w sercu starego Żoliborza. Piękny budynek o wysokim standardzie. Zamknięte w zieleni patio, urokliwy staw i plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

789 800 zł56 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 etap osiedla Kilku etapowe osiedle w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Projekt kładzie nacisk na wygodę i komfortową jakość życia mieszkańców, stąd znajdziemy tu dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Lublin,lubelskie

775 900 zł140 m² 5 542,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest nieruchomość inwestycyjna, na którą składają się dwa niezależne mieszkania (oddzielne wejścia, liczniki, skrzynki na listy) na jednej księdze wieczystej (nie można zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

499 000 zł25 m² 19 676,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne wykończone mieszkanie w Centrum lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (600m od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 47 m2, 3-pokojowe z dużą otwartą kuchnią, z balkonem i dwoma miejscami parkingowymi. Zlokalizowane jest na Białołęce, ul. Skarbka z Gór, na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej, ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 przy ul. Nowe Ogrody! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

415 800 zł36 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

477 000 zł43 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwa pokoje w centrum po remoncie Do sprzedania komfortowe umeblowane mieszkanie świeżo po remoncie w skład,którego wchodzą: salon z aneksem kuchennym w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

486 721 zł74 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Deweloperskie Apartament 4-pokojowy o pow.73,88 m2 z balkonem Lokal składa się z : salonu z aneksem kuchennym (balkon 10m2), 3-sypialni, łazienki, oddzielnego wc, przedpokoju. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

594 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Czy można zamieszkać pośród zieleni, a zarazem blisko komunikacji miejskiej włącznie z metrem i mieć w lokalu umiarkowaną ciszę oraz cudny widok z okien? Ależ tak :) jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

549 000 zł51 m² 10 735,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w Centrum, przy Miasteczku Akademickim, piękne, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd: lodówka, płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik. * pow. 51m2, * 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

845 700 zł45 m² 18 898 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które znajduję się w Warszawie na ul. Elektoralnej. Usytuowanie nieruchomości jest fantastyczne dla osób, które szukają czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Puck

Puck,pomorskie

386 578 zł26 m² 14 902,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania piękny apartament z ogrodem , który wchodzi w skład prestiżowej inwestycji w nadmorskim Pucku- 50m od Zatoki. Inwestycja zlokalizowana jest bardzo blisko morza więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

599 000 zł71 m² 8 425,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie Mieszkanie ma powierzchnię 71,09 m2 i składa się z: - salonu z wyjściem na balkon (1 m2) - 22m2, - sypialni z garderobą - 12,2m2, - sypialni - 12m2 - oddzielnej kuchni - 9,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

325 000 zł46 m² 7 096,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Śródmieście. Idealne dla pary, bądź jako gotowiec inwestycyjny ze względu na lokalizację. Wymieniona jest cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 172,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz mieszkania perfekcyjnie wykończonego, zlokalizowanego na dobrze przemyślanym osiedlu, blisko Mordoru - ta oferta może Cię zainteresować. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szelburg-Zarembiny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (61 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części Fordonu. Klucze W biurze! Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

409 000 zł37 m² 10 921,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Banacha w nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 37,45m2 składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

585 000 zł68 m² 8 641,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Gdynia dąbrowa ul. Rdestowa - nowa cena! zapraszamy! lokalizacja Dąbrowa to spokojna, zachodnia dzielnica Gdyni z rozwniętą infrastrukturą usługowo-handlową i otoczona lasami Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Suwałki,podlaskie

210 000 zł40 m² 5 268,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie bardzo dobrej lokalizacji. Doskonale sprawdzi się jako inwestycja kapitału! Obecnie mieszkanie jest wynajmowane, jest możliwość kupna z lokatorem lub bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł59 m² 6 996,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na I piętrze w niskim bloku, idealne pod inwestycję, blisko Centrum Zalety mieszkania: - w pełni rozkładowe, - najlepsze 1 piętro, - do własnej aranżacji, - ekspozycja wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości wyjątkowe 2u pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji centrum miasta. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

493 000 zł48 m² 10 271 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł20 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka do remontu lokalizowana w okolicach ul. Wiśniowej - Powstańców Śląskich. Ścisłe centrum Wrocławia, 5minut od Hallera. Dobry dojazd do Uniwersytetu Ekonomicznego, sky Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

388 900 zł39 m² 9 971,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne mieszkanie świeżo po remoncie! Status prawny: lokal własnościowy z możliwością założenia kw (jest możliwość zakupu na kredyt). Mieszkanie znajduje się w Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania

Włącz powiadomienia

Marker